Humor

Już mamy połowę sezonu a gość nadal niegotowy do gry. Za kilka lat będzie tylko ciekawostką typu: nie uwierzysz że tam grał.

1 polubienie

A za parę miesięcy pojawi się info:
Arthur Melu - sukcesy: UCL 2022/23 z Liverpool FC.

2 polubienia

Kiedyś taki artykuł ktoś u nas wrzucił na główna, ze zdaniem mówiącym o tym, że Keita nie jest flopem, bo zdobył kilka medali u nas😅

Ja go czytałem właśnie wcześniej i zastanawiałem się czy tłumaczyć, do momentu jak zobaczyłem to zdanie😁

Tak poza tym, to oczywiście mam nadzieje, że tak będzie można o nim pisać :grin:

1 polubienie

3 polubienia

Zajebiste:

https://twitter.com/BurnleyOfficial/status/1618300188724187136

7 polubień

Z przymrużeniem oka:

3 polubienia

z przymrużeniem oka :wink:

4 polubienia


Gomez przedstawia ulubioną pozycję LFC w tym sezonie :smiley:

edit. w ogóle z tego kadru widać jaką dobrą robote robił Nunez kryjąc Jonesa, a Konate starał się przeszkodzić Fabinho w większym sabotażu :smiley:

7 polubień

Gdyby to kur…a(sorry ale nie da sie przy tym nie przeklinac!) nie bylo tragiczne to moze byloby i smieszne :rage:
Jednym slowem to jest totalny burdel!

1 polubienie

Konate powstrzymywał Fabinho przed interwencją mówiąc:

‘‘Stój stary, i tak nie dobiegniesz!’’

Pewnie obawiał się, że Fabs kogoś dojedzie od tyłu w polu karnym i sprokuruje jedenastkę.

Z kolei w górze po lewej Henderson jak zwykle udaje, że trzyma przeciwnika za jaja. Bo swoich na boisko od dawna nie wynosi.

W sumie to zdjęcie, to parodia naszej gry. Z tym, że… this shit is real! :wink:

6 polubień

ej, ale szczerze się przy tym uśmiałem :rofl:

1 polubienie

Patrząc na ich polityke tranferową i naszą, to możemy ich plecy oglądać przez najbliższe parę lat, jak się u nas te ćwierć miliarda nie pojawi :stuck_out_tongue:

Po ostatnich doniesieniach musiałem dodać.
Mem własny :wink:
79ergc

1 polubienie

Co roku to samo

6 polubień

Kibic lfc

1 polubienie

@Kolumbjajo

148

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Ja wam powiadam, że to odpali i max 2 lata, a Chelsea będzie robic po 90 punktów.

1 polubienie