Humor

Niech się pompują - im większy balonik na debilpage tym bardziej bolesne zderzenie z rzeczywistością. A wtedy to ja robię popcorn i odpalam ich pomeczowe komentarze :rofl::rofl:

1 polubienie

Gość po ataku serca, środkowy obrońca mierzący 175 cm wzrostu i de jong który nawet nie chce u nich grać. Jak dla mnie to united zalicza właśnie najgorsze okienko z klubów big 6

4 polubienia

Chłopcy z ferajny

Niezła ekipa i stylizacja :slight_smile:
pierwszy z lewej - ktoś rozpoznał?

Adaś Lallana we własnej osobie :smile:

Adaś??? faktycznie możesz mieć rację :thinking:

Głupio było mi się przyznać, ale nie. A Szwagir nie przyszedł mi do głowy nawet :smiley:

Ale Ox nie umie w garnitury…

O fuck, dopiero teraz to przeczytałem :joy: :joy: :joy:

Tam są konkretnie odklejeni ludzie.

W ogóle powinni zacząć od tego, że De Jong nie jest ich piłkarzem i raczej się nie zanosi (pojechał z Barca do USA).

Trochę słabo się śmiać, bo jednak sądzę, że Martinez będzie niezłym wzmocnieniem dla MU (niestety), ale no rykłem z tego niesamowicie XD

2 polubienia

Junajted wpada w zachwyt po sparingach,a przyjdzie liga i szybko ich zweryfikuje jak są przeciętni!!

No ja też pamiętam nasze 4:0 z BVB, które dawało nadzieję na dobry sezon, a jak się skończyło po utracie Suareza, to wszyscy pewnie wiedzą.

Z tego co pamiętam, to przed sezonem 19/20 Liverpool na 7 sparingów, wygrał 3 i to jeszcze z Tranmere Rovers, Bradford City i Lyonem. Przegraliśmy z BVB, Napoli (3:0), Sevilla i remis ze Sportingiem.

Chyba wiemy jak się tamten sezon skończył :wink: .

Ocenianie drużyny na podstawie sparingów przed sezon to totalny bezsens. Jak dla mnie MU może wygrać każdy mecz do 6 sierpnia i tak ligę poza TOP4 skończą - tym składem, przy obecnym układzie sił, nie da się tego zrobić. No chyba, że pozostałe klubu zagrają słabe sezony, jak w 2020/21.

Już sam fakt, że najlepszym grajkiem MU w tym preseasonie jest Martial, pokazuję ile te mecze są warte. W dodatku Oni na każdy mecz wychodzą I składem, co dla mnie jest wielkim XD, no ale trzeba sobie odbić słabe czasy, chociaż w lipcu XD.

Zobaczycie, że największym osiągnięciem MU w tym sezonie będzie to 4-0 z nami w preseasonie.

Nasz ulubiony użytkownik DP po meczu z AV (2:2)

XD

nie bez powodu ta strona nazywa się debilpage.pl. Ilość idiotów jest tam ogromna.

Kurde, jestem jego fanem, powaga! Takich herezji nawet na lfc.pl nie wymyślano kiedy z Adamem mieliśmy mieć “TEN” sezon!

Te screeny to mi ziomek podsyła, kibic MU (ta, mam ziomka kibica MU, ale fes obiektywny i ma bekę z tego typa). Teraz mi podesłał (nie będę już wstawiał, za długi i nie chce już zaśmiecać tej strony screenami z debilpage) jak jakiś inny kibic MU elegancko go wyjaśnił - Ten “łeb” ma tam konto od 2 miesięcy i co drugi komentarz o LFC XD, pewnie jakiś zakompleksiony grubasek sprzed komputera. I chłop się śmieje, że LFC ligę przegrało o punkt i finał LM, a jest fanem zespołu, który jest od 10 lat pośmiewiskiem Europy, szczyt żenady.

albo troll, który nie jest nawet ich kibicem?

Albo tak, w sumie jak ma nick TenHag4ever, to raczej nie jest ich kibicem długo XD.

Zresztą, chłop pewnie zniknie stamtąd w pierwszym miesiącu sezonu.

Jak mi coś jeszcze podeślę bekowego to wstawię tu dla polepszenia humoru :joy: :joy:

Teraz chyba mają Atletico, więc może być ciekawie XD

Tu macie z wczoraj, zapomniałem o tym :laughing: :laughing:

Gość ogląda nasze mecze XDDD "to tylko Lipsk " :laughing: :laughing:

I żeby jeszcze było ciekawiej - ten Lipsk stracił w tamtym sezonie najmniej bramek w Bundeslidze (tyle samo co Bayern) i mniej niż 17 “defensyw angielskich klubów” (ofc to jest napisane porównawczo, tam jest mniej spotkań i słabszy poziom)

1 polubienie

Ten sam Lipsk, który odprawił ich z Ligi Mistrzów w fazie grupowej w ostatnim meczu kiedy jeszcze się do niej łapali (20/21).

Nie żebyśmy my tutaj reprezentowali Himalaje, ale debilpage to przy naszej stronce głębiny Rowu Mariańskiego.

1 polubienie

When I’m Liverpool 2021/22

1 polubienie