Humor

Polska otrzymała system obrony rakietowej.

2 polubienia

1 polubienie

Pep to tez niezły wariat :joy:

Grafika jakby tą LM wygrali i tylko Puchar Anglii został :laughing:
Tak wiem to nie od United ale i tak śmiesznie wygląda :smiley: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dziwne, ze pucharu PL nie ma, w końcu się utrzymali :sweat_smile:

To może i Everton dostanie XDD

W sumie ciekawy eksperyment. Zrobić ligę z 20. zespołów, 10 zostaje i są mistrzami kraju a 10 leci do 2 ligi XDD Ciekawe :laughing:

To byłoby w sumie ciekawe, większa konkurencja i granie do końca o coś przez wszystkich/niemal wszystkich. Tylko połowa to trochę za dużo chyba :sweat_smile::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No tak to sobie właśnie wyobraziłem, ale to taka głupia myśl totalnie z d*py mi przyszła zaraz po twojej odpowiedzi :smiley:
Takie coś by było interesujące właśnie z jednej strony, choć totalnie popieprzone :smiley:

1 polubienie

Wtedy druga liga by była poziomem blisko pierwszej?

Totalna abstrakcja, aż sam się sobie dziwie co właśnie wymyśliłem XDD

Za to zwiększenie ilości do 5-6 drużyn spadających/awansujących, mogłoby być naprawdę ciekawe.
Większa konkurencyjność, większa rotacja. Napewno liga by zyskała na kolorycie. Ciekawe, czy były kiedyś takie plany/rozmowy.

1 polubienie

Panie teraz to monopole na wszystkie rozgrywki przez największych, najbogatszych co mnie osobiście bardzo boli i liga mistrzów się temu też przysłużyła a superliga by już w ogóle “zamknęła” football. Dlatego ja osobiście byłem na nie dla superligi w przedstawionym wariancie - zamknięcie na najbogatsze, najbardziej wpływowe kluby i walić to że akurat tu była drużyna którą wspieram bo football ponad to jednak dla mnie :wink: Jako konkurencja uefy spoko. Ale i tak najbogatszym udało się osiągnąć swój cel. Już taki Celtic, Crvena czy Feyenoord raczej nigdy nie wygrają “Pucharu Europy” co mnie smuci bardzo, bo kiedyś ta różnorodność była większa a teraz to trofeum jest “zamknięte” do wymiany TYLKO dla 10 klubów. Pozwolę sobie wymienić: Real, Barca, LIVERPOOL, United, City, Chelsea, Juve, PSG, Bayern - dobra w superlidze arsenal tottenham milan, inter i atletico. Gdzie Ajax? (4 puchary europy) Porto? Czy inne mniejsze kluby? Rangers Roma Borussia Benfica? Eh…
To samo z Premier League, mistrz dla 6 max klubów a ostatnio to się zanosi że tylko dla jednego, choć taka chelsea czy lfc spinające dupe by nie polecieć w polowie sezonu no ciekawe ciekawe :smiley:

Dobra to post trochę nie do tego tematu więc moderacja może przenieść jak coś :wink: Sorry :slight_smile:

1 polubienie

1 polubienie

Póki co to te Brighton robiło z nami, co chciało w tym sezonie…

@The_Normal_One_II nie chodzi o samo zwycięstwo, a styl. Brighton nas rozjeżdżało. My z Newcastle fartem wygrywaliśmy dwa razy.

@Loku64 - Liverpool wygrał 2x z Newcastle ale to Newcastle jest kilkanaście punktów nad Liverpoolem.

@Fresh88 - kiedy MU wygrało ostatnio LM? Albo PSG w ogóle?

A propos odejścia Hazarda.

6 polubień


Przepraszam Was bardzo, ale trafiłem na niezwykłego kwiatka ze strony kibica United xD
Kto tu mówi o ośmieszaniu się i to w dodatku kwestii transferów, boki zrywać.

9 polubień

A za miesiąc gruchnie wieść, że Kessie idzie do United :laughing:

4 polubienia

Jak już to 31 sierpnia, bo ostatnio Czerwonym Diabłom nie wychodzą transfery czasowo i wszystko na ostatni dzwonek robione :stuck_out_tongue_winking_eye:

Napisał kibic klubu, który kupił tancerza z Ajaxu za 100 mln xd.

Tak przy okazji

7 polubień

Ta, lepszy ich Anthony na kiju za 100 baniek.