Humor

Całe szczęście tylny zderzak w postaci Allisona jest tytanowy.

6 polubień

Haha pięknie ujęte :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Rozwaliło mnie to. :rofl: Mega dobre. W całym tym reprezentacyjnym marazmie dobrze móc się przynajmniej z czegoś porządnie pośmiać.

Casemiro widać, że wzorce zdrowego prowadzenia się nie od tego Ronaldo kopiuje.

1 polubienie

Ja trochę nie na czasie: czemu tam jest akurat 711? Losowy numer, czy powiązany z jakąś sytuacją?

W latach 2003-2005 między nowym selekcjonerem a szefem mafii korupcyjnej Ryszardem Forbrichem ps „Fryzjer” doszło do 711 połączeń lub prób połączeń telefonicznych. Nie jest to żadna tajemnica, aczkolwiek mowa tylko o potwierdzonych numerach, bo „Fryzjer” miał jeszcze „bezpieczne telefony”.

2 polubienia

Miałem dać do działu Humor, ale skoro mowa o Amrabacie w United:

4 polubienia


Dobra żarty żartami ale że dali tu totki zamiast nas to już przesadzili

3 polubienia

UEFA vs City, PSG i Chelsa

1 polubienie

Bosz, dawno się tak nie uśmiałem :D:D:D Złoto Panie!


Wiecie kiedy jest szczyt inflacji?

Kiedy Twoja żona/dziewczyna uprawia z Tobą sex bo nie stać jej na baterie.

15 polubień

Kane z drugim trofeum w kerierze

1 polubienie

Piękna sprawa, należało im się!

1 polubienie

Ludzie się podniecają 14 LM Realu, ale to Tottki mają w gablocie 2 puchary, których Real nawet nie był bliski. Brawo Spurs, legendy!

7 polubień

HAHAHA, skisłem jak zepsuty ogórek :smiley:

1 polubienie

A pierwsze jakie było?

Audi Cup – dwudniowy towarzyski turniej piłkarski, rozgrywany na stadionie Allianz Arena w Monachium w Niemczech :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie wiem nawet w jakich kategoriach umieścić ten post, aczkolwiek zabawne jest to jak niektórym zideologizowane rzuca się na mózg:

Tak zaprezentowano transfer Hendo :slight_smile: a czemu w taki sposób?

Otóż, żeby zakryć tęczową opaskę.

Oni wgl zrobili to przy wielunastu ujęciach:

Naprawdę niesamowite xD

3 polubienia

Zwróciłem na to uwagę. Chodzi o to, iż pokazywała to arabska drużyna. Ich tęcza kuje w oczy. Nic wielkiego dla nas, dla nich zapewne znak zepsucia zachodu, niewiernych🙃

Każda kultura ma swoje odchyły.