Humor

Mapa poruszania się Dominika w meczu z Leicester.

7 polubień

Pamiętacie memy z czarnym kotem biegającym po boisku? Z psem to chyba prawdziwe :joy:
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/w-meczu-ii-ligi-meksykanskiej-wbiegl-pies-i-ukradl-pilke/302097

Te karty, to oczywiście bzdury, ale chłopaki wesołe, dobrze się bawią, więc wrzucam do działu humor.

1 polubienie

Ibou jest genialny :joy: Uwielbiam te wstawki z nim jako prowadzącym

2 polubienia

Fajny vibe jest. Wqrwia mnie jedynie nieznajomość angielskiego przez Darwina. Nie wymagam od niego żeby udzielał wywiadów w tym języku ale nawet podczas takiej luźnej gadki potrzebuje Joty jako tłumacza. Ibou TOP!

3 polubienia

Klopp czy Pep (nie pamietam który) ostatnio chwalił go za naukę języka- miało być znacznie lepiej z tego co mówił. Może dalej się stresuje przed milionami widzów- ale rozumie co się do niego mówi prywatnie.

Mnie zastanawia jak idzie nauka Diazowi

Bo wszyscy zwracają uwagę Darwinowi, w kontekście lekcji angielskiego również się mówi o Nunezie, a Diaza się jakoś tak pomija
A z dzisiejszego filmiku widać, że chłopak na bardzo podobnym poziomie komunikacji jest co Darwin XD

1 polubienie

ale, że z Diazem tez gadali po hiszpanski to juz ok?
Swoją drogą to pokazuje, że biorąc Konate szukalismy szybkiego obrońcy, żeby móc grać nadal wysoko w obronie. Szkoda, że ma słabe zdrowie. Z tego co mówili Doak jest szybki, to dobrze.

3 polubienia


Dobre jedzenie w tym Nottingham.

5 polubień

Koszulka za ciasna. Big c0ck gdzieś się musi pomieścić xD

Nawet brzucha do zdjęcia nie wciągnął

Tez bym się najadł na zapas jakbym się miał przeprowadzić z Mediolanu do Nottingham :smile:

4 polubienia

17 polubień

Jedyne z jakim memem kojarzy mi się tamtejszy VAR:

2 polubienia

Może warto mu przypomnieć, że tu chodzi o to żeby być wyżej w tabeli.

2 polubienia

Jak mówi klasyk: “Przegramy wszystkie mecze w grupie, ale w finale ich zaskoczymy i wygramy”

1 polubienie


Jak wam się podoba moja nowa koszulka XD

9 polubień

Jak z tyłu jest tekst:

VAR: – O ja p******ę!

Wtedy idealna :slight_smile:

1 polubienie