Humor

ezgif-3-c5468b7013

Ten Hag po bramce na 4:0 :rofl:

obraz_2022-08-17_090023646

Dziwne, że jeszcze nie ma wysypu newsów w szmatławcach nt. tego żartu :slight_smile:

Wyrósł ten Keita :smiley:

4 polubienia

13 polubień

@kuczq

Widzę, że teraz robisz z siebie idiotę gdzie indziej:

4 polubienia

Jestem taki sławny, że ludzie zakładają moje fake konta na innych stronach? Tego się nie spodziewałem :rofl: Wy już chyba nie macie co robić z czasem

Wpadł mi w oko ten mem:
(tak tak, wiem, ze Bobby może nawet zagrać)

2 polubienia

Ależ to się świetnie zestarzało. Jak mleko xD

1 polubienie

United ma McFreda, a my mamy Milnersona. Jaki klub taki duet.

1 polubienie


Znalezione na meczyki :roll_eyes:

Strata Mane wychodzi nam bokiem, z nim zamiast Firmino na ‘9’ mielibyśmy kilka punktów więcej.

Bardziej niż Mane brakuje Thiago, Matipa, Konate czy Joty. Trochę moim zdaniem media przesadzają z tym odejściem Mane.

2 polubienia

Z Utd widać było brak napastnika, Mane w drugiej polowie sezonu ładował sporo goli, rozwijał ataki, a Bobby schował się na 8, przez co z przodu była luka.

Zgadza się, tylko trzeba wziąć pod uwgę że z Utd nie grali Jota i Nunez, gdyby któryś z nich był dostępny to Mane by nam tak nie brakowało i mam nadzieję że za te 3 kolejki to się już zmieni.

1 polubienie

A w pierwszej i poprzedni sezon prawie wcale. Takze nie wiadomo jakby wszedl w ten sezon.

To może podpiszemy tego Air Bud’a albo airbuza? Przydałby się w pomocy.

Fajny filmik, nie widziałem tego wcześniej. :slight_smile:

Mimo wszystko, oraz pomimo tego, że bardzo dobrze pamiętam tamte czasy, to uważam, że kontrargument ze strony starszych kibiców LFC - nawet w formie humorystycznej - na naszą obecną nieudolność boiskową (i transferową, co właśnie na naszych oczach przekłada nam się na boiskową) w postaci zachęcenia (młodszych) kibiców dnia dzisiejszego do cieszenia się z tego, co mamy nie jest do końca sprawiedliwy.

Bo być może właśnie Ci sami kibice (lub większość z nich) pamięta czasy Voronina w ataku, Hodgsona na ławce, jak również i te dni, kiedy cieniowaliśmy za Rodgersa (za wyjątkiem wicemistrzowskiego sezonu), a później za Dalglisha i w końcu chciałaby, aby Liverpool w pełni wykorzystywał potencjał (również ten finansowy) i możliwości, jakie obecnie mamy. Jednak to się nie dzieje, bo finansowo ograniczają nas właściciele do wydawania tylko tego, co wcześniej zarobimy przez co teraz mamy kolosalne problemy w pomocy, których nawet magik Klopp żadnym cudem nie naprawi.

1 polubienie

Dzisiejsza wygrana to dla mnie kwintesencja ambiwalencji :wink:
6rdclu

4 polubienia