Ibrahima Konaté

Bez znaczenia ta informacja, sezon i tak już dawno stracony. Jedyne czego chcę to duet Phillips-Rhys Williams na Real i symboliczny chichot losu, że w takim wydaje się wielkim klubie powtarza się skandaliczna sytuacja sprzed 2 lat.

szkoda słów. Dobrze, że Matip jest zdrowy i będzie grał w parze z Gomezem.

Wiadomo, gdzie nabawił się tej kontuzji ?? Na meczu ? W drodze na trening ? Na samym treningu ?

W domu wchodząc po schodach. Bardzo niebezpieczne zagranie.

Podobno w trakcie ostatniego meczu

1 polubienie

sezon będzie stracony jeśli odpadniemy z Realem, dopóki jesteśmy w grze w LM sezon trwa.
Tak, zdaję sobie sprawę z szans Liverpoolu w obecnej dyspozycji przeciwko Realowi.

W meczu z Brighton po wybiciu piłki na rożny sygnalizował na zmianę z tego co widziałem ale dograł do końca

2 polubienia

Widzę, że ten sam przypadek co Joe Gomez. Kontuzja, powrót po kontuzji, słaba gra, jakiś czas bez kontuzji, dobra gra, kontuzja i cykl się powtarza. W taki właśnie sposób Joe Gomez zepsuł sobie karierę.

O Thiago i Jocie u nas można powiedzieć podobnie. Tylko czekać na kolejnego newsa…

Ogólnie pamietam kiedyś Jurek mówił o Stu, że tyle tych urazów, bo za bardzo się ze sobą cacka Daniel. Może u nas 3/4 składu się za bardzo ze sobą cacka…
W każdym razie idziemy na jakiś rekord chyba o dziwo regularnie kontuzjowani są dostępni- Ox, Keita, Thiago, Gomez, Jones.

https://www.instagram.com/p/CpQ4ujKDfSD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Chwała pięknemu Konate, że po prostu jest i nie trzeba oglądać wesołego Joe i podstarzałego już Joela. Od razu każdy gra lepiej jak Francuz jest na boisku, nagle nikt nie łamie już linii spalonego. Jestem przekonany, że Gomez przy którymś podaniu za plecy obrońców gracza United przy wyniku 0:0/1:0 by złamał linię, potem by jeszcze poprawił złym ustawieniem się i tyle byłoby z takiego wyniku. Kluczowy dziś piłkarz i od jego zdrowia zależy według mnie czy znajdziemy się ostatecznie w top 4.

10 polubień

Rosnie nam potwor na srodku obrony, oby mu tylko zdrowie dopisywalo, bo rozwija sie w niesamowitym tempie, nawet nie widac juz tych jego problemow ze zwrotnoscia, startem do pilki, bo nadrabia ustawieniem.

To Francuza brakowalo by miec niezly wynik z Realem…

6 polubień

dokładnie…gdyby Ibu był dostępny na mecz z Realem to wynik byłby zupełnie inny. szkoda, że męczą go kontuzje bo mógłby dorównać Van Dzikowi a nawet mógłby być lepszy. miejmy nadzieję, że w ważnych meczach z city , chelsea , arsenalem i totkami zagra to możemy być spokojni o wynik

1 polubienie

Bałem się o jego formę, bo ostatnio zagrał słabo. Jednak drugi mecz z rzędu, łapie rytm i jest kluczowy. Z nim jest różnica.

1 polubienie

Oby omijały go urazy, o resztę nie trzeba się martwić :).

1 polubienie

Bije od niego pewność, takich transferów mam potrzeba :slightly_smiling_face:

Konate grał w dwóch meczach przeciwko United jako piłkarz Liverpoolu:

MU - LFC 0:5
LFC - MU 7:0

9 polubień

Boże daj mu zdrowie, niech go omijają kontuzje :pray: to jest kocur

3 polubienia

Świetnie się dzisiaj ustawiał, w każdej akcji był tam gdzie powinien być - 0 z tyłu to w dużym stopniu jego zasługa. Musi być zdrowy jeśli chcemy myśleć o walce o LM w tym sezonie.