Jordan Henderson

Ta ewolucja taktyki działała o wiele lepiej, kiedy zamiast Hendersona grał Elliot. Wgl linia pomocy Keita, Elliott i Fabinho byłaby najlepsza gdyby nie kontuzje. I zobaczcie, jaka młoda to pomoc. Dlatego jeśli pozdrowieją inni to Henderson będzie powoli odgrywał coraz mniejszą rolę w klubie. Może za rok czy dwa przejmie rolę Milnera. Ale teraz musi grać, bo pozostali, czyli Jones, Keita i Thiago są raczej widziani przez Kloppa po lewej stronie pomocy.

Bardzo ładna asysta zewniakiem do Salaha przy golu na 5-0. Póki co najlepszy jego występ w tym sezonie, oby częściej takie notował. Dzisiaj się to fajnie oglądało.

Bierze przykład z kolegi. Świetnie dzisiaj rządził w środku pola, plus asysta al’a Salah do Salaha :slight_smile: . Świetny mecz.

Bo wreszcie przestal grac tak wysoko i dublowac pozycje Salaha i Trenta ( tryplowac? :stuck_out_tongue: czy jak to sie nazywa, ze trzeci)
On powinien biegac przez środek boiska a nie po bokach. Keita zagrał wyżej i były odbiory wysoko, byly dobre piłki do przodu.

Potrajać? :yum:
Ale to też wynikało dziś z faktu grania na pozycji Fabinho. Taktycznie nie mógł pozwalać sobie na takie ofensywne wypady. Nie zmienia to jednak faktu, że dziś rzeczywiście profesura + asysta do Salaha istne ciasteczko.

1 polubienie

Zgadzam się obawiałem się trochę tego meczu bez Fabinho, ale Hendo zrobił dzisiaj robotę, włączył się Mo przy tej asyście :smiley:

1 polubienie

Asysta palce lizać :dash:

Asysta World Class. Natomiast fakt ze komentarz taki sie pojawia raz na rok jak mu sie zdarzy taka asysta raczej dowodzi ze Hendo taki top top to nie jest.

Miewa genialne momenty, kilka razy w historii pamietam ze byl absolutnie niezastapialny przez miesiac/dwa dobrej formy (pewnie gdyby mogl grac do konca sezonu 13/14 mielibysmy mistrza), ale brakuje stabilizacji i ciaglej gry na tym top class poziomie. Przejdzie do historii jako kapitan i zdobywca najcenniejszych trofeow, ale Hendo troche przyfarcil z ta rola moim zdaniem :slight_smile:

Mogę oglądać tą asystę non stop, takie piłki powinien grać Thiago, a gra je Hendo.

To jest prawdziwy Jordan futbolu.

Jasne, że Hendo nie jest topowym pomocnikiem. Tzn. jest takim grając w naszym systemie u Kloppa. Pewnie w innym zespole bylo by inaczej. Tak samo bylo z Ginim i po trosze z Canem. Gini po transferze do PSG nie potrafi przebić się do pierwszej 11. Przecież nagle nie stracil umiejętności. Z Canem było podobnie. On co prawda u nas też nie był topowym pomocnikiem, ale po transferze do Juve była tragedia.

Henderson wrócił ze zgrupowania z kontuzja

Oby nic poważnego bo opcje na środku nam się kurczą. Ale Anglia ma już pewny awans więc mogli go puścić z byle drobnostką.

2 polubienia

Alcantara–Fabinho–Jones/Ox?

Fab,Thiago,Curtis,Ox zdrowi-chyba
Harvey,Naby,Milli,Hendo z urazami
Jest jeszcze Mino a możemy sięgnąć po Mortona na przykład :rofl:

LFC i kontuzje to jest fenomen na skalę światową!
Tu potrzeba…dobrego szamana “na odczarowanie” tej sprawy.
Nasi gracze z Afryki powinni mieć jakieś takie kontakty😎

Thiago wiecznie kontuzjowany, paznokieć złamany i juz przerwa na 3 miesiące. Nie ma co liczyć na tą łamagę. Nic nie wprowadza. Taka zapchajdziura która miała być gwiazda. Ja bym się go pozbył przy pierwszej sposobności i ściągnął nawet takiego Maitlanda-Neilsa byleby był zdrowy i gotowy na gre w każdej chwili.

Curtis też :smiley: dostal palcem w oko to go cale tygodnie nie ma jakby mu to przeszkadzało w grze. Zawodnicy graja z połamanymi żebrami na środkach przeciwbólowych i że złamanymi nosami i jakos im to nie przeszkadza ech…

Z kolei Keita wiadomo jaki jest łamliwy, świeżo po odbytym urazie po faulu Pogby - Klopp go wystawia w pierwszym składzie na Brighton…

Z jednej strony mamy połamańców, z drugiej się z nimi pieścimy jak z dziećmi.

Przecież jak Curtisowi uszkodziło rogówke, to ma światłowstręt, cały czas podrażnione oko i dużo gorszą ostrość widzenia, faktycznie na boisku w ogóle nie będzie mu przeszkadzać, przeciwbólowe i do przodu.

Karol Bielecki mógłby strzelić Ci z liścia za ten wpis.
Łatwo się ocenia zza monitora, zwłaszcza jeśli najpoważniejszy uraz oka, jaki się przeżyło, to jęczmień :rofl:

Uraz urazowi nie jest równy. Jeden z limem będzie biegał, a drugi wykorzysta swój limit szczęścia na sam fakt posiadania oka po urazie i będzie zmuszony chodzić z opatrunkiem na oku 3 tygodnie. No ale łatwiej siedzieć z monsterkiem przed kompem i napisać, że przecież piłkarz X mógł łyknąć ichniejszy Ibuprom OKO i grać. Elo, pora na CSa.

Ot co. Anglia w ostatnim meczu może wpuścić U21 na San Marino, a i tak pewnie wywiozą komplet punktów. Możliwe, że u Hendo to drobnostka, która jest podkładką pod to, by spokojnie odesłać go do klubu, bo i tak nie przyda się już kadrze narodowej.

2 polubienia

A Firmino może się zaśmiać, dostal palcem w oko ze az nie był w stanie dokończyć meczu z Totkami, 3 dni później gra przeciwko PSG i zrobil słynna cieszynke z zamkniętym okiem :smiley:

A to malo razy się w życiu w oko dostało ;]. Na drugi dzień przechodziło :smiley:

Ale żarty na bok.

Ok, nie przemyślałem do końca tej wypowiedzi o Jonesie akurat, ale z drugiej strony nikt ze sztabu medycznego nie podał szczegółów jak bardzo jest to poważny uraz oka, to co ja mogę wiedzieć. Po prostu nie wydaje mi się że jakiś niegroźny uraz oka (typu podrażnienie) spowodowałby tyle czasu przerwy, ok ileś tam dni na regenerację oka, ale nie tygodnie. Szczególnie że podrażnienia oka leczą się najczęściej w dwie-trzy doby, tu nie ma za bardzo mowy o tygodniach, a z wypowiedzi Kloppa o Curtisie można wywnioskować ze to nic wielkiego i obejdzie się bez większych interwencji.

Znajomy miał w oko wbite dwie igły od drzew iglastych, a czas regeneracji w jego przypadku trwał 4 dni.

Co do szczegółów “jęczmień” to nie uraz - to infekcja spowodowana jakimś patogenem i akurat nigdy mi się w życiu nie trafił :slight_smile:

Gdyby Curtis był w stanie grać to na pewno by był dostępny, skoro nie jest to znaczy, że uraz nie zaleczony.
No ale przecież na forum lfc.pl wiemy lepiej od sztabu medycznego Liverpoolu, czy zawodnik może grać, czy symuluje :wink:
Na Arsenal Fabinho, Ox, Thiago, chyba, że Jordan wroci do zdrowia.