Jürgen Klopp

Z wiekiem człowiek się zmienia, ma mniej energii na takie zachowania. To normalne. Z resztą Jurgen wydaje się być mega zadowolony ze swojego teamu i może ma przekonanie że nigdy wcześniej nie był lepszy.

Myślę że to właśnie zmiany emocjonalne na bardziej spokojne i zrównoważone reakcje u niego nastąpiły. Nie ma szans by Jurgen się wypalał. Dopiero co pozbierał druzyne z dużego kryzysu, chłop ma apetyt na dalsze sukcesy i wydaje mi się że gdyby wygral cos dużego w tym sezonie to pewnie jego pobyt w klubie się jeszcze przedłuży o kolejne lata. A więc podejście do pasji myślę że ma takie same, a może i wieksze tylko gość po latach prowadzenia topowej druzyny zmienił podejście, zapewne jest to powiązane z rosnącym profesjonalizmem, co można wywnioskować z większej powagi/mniejszego ekspresjonizmu.

Nie mam ochoty nigdzie jechać na wakacje, zresztą i tak wciąż trwa pandemia.
Uwielbiam ten numer, zresztą cała ich ostatnia płyta jest świetna.
Chyba nie wyjdę nigdzie w weekend, zresztą i tak ma być brzydka pogoda.

Tutaj zresztą pełni funkcję partykuły, która wprowadza zdanie uzupełniające naszą wcześniejszą wypowiedź o nową informację. Stanowi synonim takich wyrażeń, jak:
poza tym, co więcej, swoją drogą. W takiej sytuacji wybieramy pisownię łączną i – co ważne – stawiamy przed zresztą przecinek!

Co zamierzasz zrobić z resztą tej polewy?
Jeszcze nie zdecydowaliśmy, co zrobimy z resztą naszego majątku.
Po ślubie, wraz z resztą gości, przenieśliśmy się do sali weselnej.

W tych przykładach obowiązuje pisownia rozdzielna, ponieważ wyrażenie przyimkowe z resztą traktowane jest tutaj dosłownie, jako reszta czegoś z czegoś. Warto pamiętać, że większość wyrażeń przyimkowych, czyli konstrukcji łączących przyimek z innymi częściami mowy (takimi jak: rzeczownik, liczebnik, zaimek czy przysłówek), zapisujemy oddzielnie.

Sorry,ze to tutaj wstawiam ale ten nagminny blad pisania “zreszta” osobno irytuje mnie juz od dawna i to nie tylko na LFC.pl

A Jürgen na poczatku swojej drogi byl chyba dlatego bardziej emocjonalny,ze tak to ujme,poniewaz o wiele wiecej rzeczy naszemu zespolowi nie wychodzilo.Im lepsza gra tym wiekszy spokoj na lawce moim zdaniem :smiley:

1 polubienie

ynwa przecież to nie Ciebie zwą Miodkiem🙂

Kojarzę, że przed kilkoma laty Klopp miał jakie problemy zdrowotne i lekarz zalecał mu większe opanowanie. Może się w końcu tego nauczył ze względu na zdrowie?

Dla mnie to trochę dziwne, że Alisson dostał opaskę kapitana, a nie Salah.

A może wszyscy wiedzą, że Mo nie przedłuży kontraktu? Po co mu wtedy dawać kapitana? Ewentualnie ma go to zmobilizować do podpisania nowego.

Alisson został wybrany do grupy kapitańskiej wraz z Robbo i Trentem na początku sezonu.

Panie, skończ snuć tego typu teorie na podstawie opaski kapitańskiej.
Salah zostanie a nawet jak odejdzie to za ogromne pieniędze

1 polubienie
  • Włączyłem się w akcję ofensywną jako lewy obrońca. W “szesnastce” dostałem piłką tam, gdzie facet niekoniecznie chciałby dostać no i leżę. Zwijam się z bólu i trener przerywa gierkę 11 na 11 i się pyta: “Co ty tam robisz?”. Mówię, że dostałem w czułe miejsce, a on mówi, z tą jego fajną miną, którą potrafi zrobić: “Nie interesuje mnie w co dostałeś. Jesteś obrońcą, masz wracać na swoją pozycję” - wspominał Piszczek w “Kanale Sportowym”.

• To mi pokazało jak ważne dla niego jest to, że obrońca przede wszystkim ma bronić i robić swoją robotę z tyłu, a jeśli zrobisz coś do przodu to fajnie. I takiego też chciał mieć zawodnika, który potrafi grać ofensywnie, ale obrona jest ważna. To nauczyło mnie takiej sumienności - stwierdził Piszczek.

36-latek zauważa, że wielu bocznych obrońców ma problem ze zrozumieniem swoich obowiązków na boisku.

• Jak piłka jest na połowie przeciwnika albo przy linii środkowej, to czasami niektórzy sobie truchtają. Ja byłem nauczony, że tam musi być gaz, musi być odbudowa. Ta sumienność została mi do końca kariery. Jeżeli mam wpływ na jakiegoś obrońcę, to staram się to przekazać - podsumował były obrońca Borussii Dortmund.

Źródło: https://www.meczyki.pl/newsy/lukasz-piszczek-wspomina-reprymende-od-juergena-kloppa-przerwal-gierke-i-sie-pyta-co-ty-tam-robisz/179682-n?fbclid=IwAR3QIbEwvsIOWQ7hkJPzpUpQGpHKTCBxz3RqHtTrMwpgdEKwjJnIrXlhqXY

A pamiętacie jak Zeljko Buvac opuscił klub (wiosna 2018) to wszyscy myśleliśmy, że Klopp i Liverpool się skończył. Buvac był zawsze określany jako główny architekt sukcesów całej trójcy. Na szczęście na strachu się skończyło. Liverpool przecież bez Buvac wygrał LM i mistrzostwo Anglii.

Pamiętam jak po odejściu Buvac powiedział, że tak naprawdę to on pełnił funkcję menadżera oprócz wywiadów i konferencji, czyli policzek w twarz dla Kloppa. Ponadto powiedział, że odrzucił mnóstwo poważnych ofert, ale przyjąłby jedynie z Barcelony. Chciałbym zobaczyć jak prowadzi np. Arsenal albo Juventus.

To jest po prostu wstyd, żeby trener tej klasy co Klopp nie potrafił wypracować kilku prostych schematów na wypadek gry w przewadze. Kolejny mecz w tym sezonie z czerwona kartką dla przeciwnika i kolejny, w którym jesteśmy bezradni i gramy GORZEJ po tym czerwie dla przeciwnika.

PO PROSTU WSTYD!

4 polubienia

Boję się, że on nie wiele już wymyśli. Nie ma już w nim tej iskry, tej zabawy w piłkę, czuję, że się chłop wypala. Porobi jeszcze sezon lub dwa do końca i czas na zmiany. Niestety.

Buahaha znowu Kloppa zwalniają, wypalony, liga go przerosła, nie ma planu b, wszyscy go rozczytali, buvac to był mozg a JK jest tylko od motywacja, liga ang to nie Bundesliga heh gdzieś juz to czytałem parę lat temu. Dzisiaj nie wyszło ale to nic nie zmienia jedziemy dalej.

11 polubień

Taktyka na grę w przewadze jest prosta - kopiemy po obwodzie tak długo, aż rywal padnie ze zmęczenia albo ze śmiechu. Dziś nie wyszło, szkoda.

4 polubienia

Więcej niech naściąga szrotu typu Minamino i niech więcej wciska kitów jacy to wszyscy nie są wspaniali. Keita wiecznie kontuzja pewnie jak odpadnie z PNA, to wróci ze złamanym sercem i pyk 3 miesiące w szpitalu Thiago to jest totalna pomyłka moim zdaniem już nie wspominając o AOC, który od momentu kontuzji jest cieniem swojego cienia dalej mamy 100-letniego Milnera i Hendersona który jedyne, co się nauczył, to nie poprawiać grzywki co 5 minut. Do środka mamy trzech piłkarzy, którzy coś dają Fab Jones i Elliot TRZECH! Reszta jest do wymiany ten skład potrzebuje REWOLUCJI! Ciekawe, co to będzie jak Salach spakuje plecak i odejdzie, to zostaniemy z ręką w nocniku chyba ze znów ściągnie obrońcę do ataku. Jurek obudź się i powiedz wprost zarządowi, że potrzebujesz nowych twarzy.

2 polubienia

No właśnie, parę lat temu. Zauważ, że zmieniło się jego podejście, jego zabawa piłką, zaangażowanie. Nikt go nie zwalnia, tylko mówię, że brakuje u niego odejścia od schematu, czegoś nowego, błyskotliwego.

2 polubienia

Dokładnie mordo, byłem na meczu i Anfield załamane nie wynikiem, a tym monotonnym stylem, tym brakiem zaskoczenia. Każdy nas zna, i w niedziele tez będzie ciężko

2 polubienia

Jestem tu daleki od krytyki Kloppa, bo takie rzeczy, jak wczorajszy mecz, są wpisane w ten sport. Zwłaszcza u Kloppa w styczniu. Nie rozumiem jednak jednej rzeczy. Trent rozgrywa najsłabszy mecz od bardzo dawna. Praktycznie nic mu nie wychodzi. Rozumiem, że gra, bo łapie rytm meczowy, po chorobie i w lidze już będzie lepiej. Ale dlaczego przy takiej niedyspozycji dalej wykonuje wszystkie różne? Po trzech nieudanych, powinien to przejąć Robertson albo choćby Milner. A tak to większość wrzutek lądowała na pierwszym obrońcy.

2 polubienia

Od razu mówie, że nie oglądałem wczorajszego meczu, więc nie wiem czy TAA wykonywał wszystkie rożne, czy tylko te po swojej stronie. Moim zdaniem wynika to z tego, że na ogół przy rożnych staramy się aby piłka była odchodząca - zwłaszcza w sytuacji kiedy gramy z drużyną, której obrońcy no nie wiodą prymu w walce o górne piłki. Odchodząca piłka przez to, że jest kontrowana podczas uderzenia leci z nieco większą mocą (dlatego TAA wykonuje różne z prawej, a Andy z lewej zazwyczaj). Co do Milnera - jego wrzutki są tragiczne, nie pamiętam kiedy zdobyliśmy jakąś bramkę po zagraniu Milnera ze stałego fragmentu gry - on poprostu kompletnie nie umie podawać w ten sposób, chyba nigdy nie umiał. Fab, Virgil, Matip, Firmino potrzebni są w polu karnym. Poza wymienionymi nie widzę innego kandydata do wznawiania gry, nawet jeśli TAA ma zły dzień.

Też na zwróciłem uwagę i szczerze mówiąc Robbo nie był w tym dużo lepszy wczoraj. Ogólnie w tym sezonie mam wrażenie, że po rożnych (zwłaszcza Robertsona) mnóstwo piłek zatrzymuje się na pierwszym obrońcy, nie wiem z czego to wynika, ale nad tym też musimy popracować. Ogólnie Jurgen musi wstrząsnąć jakoś składem i coś pozmieniać bo nie licząc meczu w FA to 5 razy z rzędu nie możemy wygrać.

1 polubienie