Kontuzje

Natężenie i ich liczba jest nieproporcjonalna do średniej ligowej jaka powinna wystepowac.

@Lucass to nie lekarz przygotowuje piłkarzy do sezonu, a cały sztab.

1 polubienie

Tutaj wreszcie mozemy uzyc nieprawidlowego stwierdzenia i napisac ze “mamy kontuzjogenna druzyne” :man_facepalming:
To chyba jest jakas klatwa czy cus!?

Może lepiej jak nikt do nas nie trafia w tym oknie, patrząc na to co się dzieje w pierwszych dwóch tygodniach, miesiącach od przybycia dozna kontuzji na kilka miesięcy. Dla własnego dobra niech dograja sezony gdzie indziej.

Mamy Nata (i nie boimy sie go uzyc) i nie bedzie na nas bata! :muscle: :grinning:

Chyba potrzebny nowy czlowiek od przygotowania fizycznego. A nie lekarz.

BOŻE myślałem, że w 2020 mamy ciężko a teraz :')

Ja już nie mam sił naprawdę, za każdym razem jak myślę, że w Liverpoolu gorzej być nie może to klub mnie zawsze zaskakuje XD

Powoli rozumiem komunikaty dotyczace czasu powrotu po kontuzji. Do podanej liczby trzeba dodac 1, a jednostkę czasu zmienić na wyższą. Czyli nie 2 dni, a 3 tygodnie, nie tydzien, a dwa miesiace itd.

Carlo będzie miał niezły zgryz jak przygotować Real na mecze z nami, może to część naszego planu…

1 polubienie

Ja mysle ze nawet jakbyśmy sprowadzili Inakiego Williamsa z Bilbao, to u nas dostałby kontuzji po 2 meczach. To jest plaga, z którą klub sobie nie radzi. Nie wiem czy to intensywność treningów (powątpiewam bo w meczach tej intensywności nie widać) czy problem leży w klubowych lekarzach.

Równie dobrze tej intensywności może nie być widać, bo na treningach są zajeżdżani, ale tak tylko chciałem sprostować. Myślę, że już dawno coś by zrobiono w temacie, jakby był problem z treningami. Jednak patrząc na to co się dzieje w klubie, to żadna logika nie ma zastosowania :smiley:

1 polubienie

Virgil i Bobby dziś trenowali, może jednak powrót jest blisko. Trenowali poza główna grupa, czyli na Wolves nie wrócą, ale niewykluczone, że w następnym meczu już będą dostępni.

4 polubienia

ło panie, doskonałe wieści! Ostatnie doniesienia sugerowały, że będą znacznie dłużej poza grą. Jeśli wrócą na derby Liverpoolu to super.

@MG75 może nastąpiła nagła poprawa w procesie rekonwalescencji? Trudno jest precyzyjnie oszacować powrót po kontuzji, bo ludzkie ciało lubi zaskakiwać.

1 polubienie

Super wiadomość i swietny widok! Przydadzą się chlopaki.

Ale z drugiej strony te informacje o przewidywanych czasach nieobecności kontuzjowanych zawodników są funta kłaków nie warte.
Zawodnik ma mieć kilka dni przerwy - wraca po dwóch miesiącach. Ma wrócić do treningów za kilka tygodni - parę dni później zaczyna trenować.
Cieszę się bardzo, że Virgil i Bobby wracają, to najważniejsze, ale fajnie byloby mieć wiarygodne informacje z klubu.

Podobno pieniądze na wzmocnienia w lato zostały zainwestowane w maszynę losująca kto na ile wypada w przypadku kontuzju, dlatego też mieliśmy brak środków na transfery w zimę.

Ponoć Benzema kontuzja, niezły mecz szpitali się szykuje

Militao również szedł z urazem

Gdzieś już to widziałem… tak z dwa lata temu

1 polubienie

Jota wraca za tydzień do treningu

7 polubień

Aktualizacja odnośnie niedostępnych zawodników:

Carvalho wrócił do treningu
Jota ma wrócić do normalnego treningu w przyszłym tygodniu, w tym tygodniu wziął udział w jednej sesji, następnego dnia miał sesję rehabilitacyjną (taki był plan)
Firmino jest coraz bliżej
van Dijk ma wrócić do treningu w przyszłym tygodniu
Diaz biega na boisku, powrót potrwa kilka tygodni
Konate jest niedostępny, kontuzja mięśniowa po meczu wydawało się że jest wszystko w porządku ale po pomeczowej rehabilitacji i skanie okazało się to poważniejszym problemem
Arthur - nic nowego, dalej niedostępny

3 polubienia

Cieszy mnie Jota z naszych wszystkich zawodników to za nim tęsknię najbardziej.
Liczę, że z nim w składzie zyska również Núñez.

1 polubienie