Leeds - Liverpool

O BOŻE TERAZ ZAUWAŻYŁEM ŻE TO MECZ NA WYJEŹDZIE

Yikes

Trochę ten skład wygląda na taki jakbyśmy za wszelką cenę nie chcieli być w Europejskich pucharach, w przyszłym sezonie. Aczkolwiek nie oceniam przed pierwszym gwizdkiem, zobaczymy jak się zaprezentują. Co jak co, niedawno była rozmowa że Jones nie otrzymuje szans, więc ostatnio z Arsenalem zagrał przyzwoicie, więc dostaję kolejną szansę. Jak będzie grał padake, to tam pewnie go Klopp ściągnie w 80 minucie i bedzie mówił że zespól robi nadal postęp :smiley: Szkoda że Darwina nie ma, bo przecież co tylko dostawał szansę to dawał super radę, a teraz znowu kilka meczów na ławce i chłop nie ma takiego rytmu meczowego…

Jest moc w środku, nie ma co. Wiem, że przed meczem się nie powinno narzekać, ale kolejny raz ten sam błąd popełnia Jurgen to jak tego nie wytknąć.

Mam podobne myślenie.
Czasami betonowe myślenie Kloppa może tworzyć frustrację wśród graczy.

Elliot zagra przyzwoity mecz i później ląduje parę męczy na ławę , bez szansy na minuty.

Núñez prezentował się lepiej od Gakpo, to samo ławka.

Salah gra zawsze mimo coraz częstszej słabej dyspozycji.

Brak zmian ustawienia itd…

Swego czasu żal mi było Origiego i Minamimo, teraz Darwina czy Tsimikasa.

1 polubienie

Brakuje kogoś dobrze grającego tyłem do bramki… Gakpo do tej pory tego nie robi. Po przerwie na skrzydełko a Bobby za drewniaka Jotę

Edit: pięknie Jota mi zamknął mordę :slight_smile:

Eeeeeee XD

How

Fajnie ale huh

Var w EPL znów stoi na wysokim poziomie… Kuźwa…

Nie podoba mi się ta pierwsza bramka, ale tyle razy nas już sędziowie r…li że nie mam nic przeciwko. Wybrać wysoko żeby zamknąć usta krytykom…

Dziwna sytuacja ale całe szczęście strzelili druga i nie ma tak źle

Nasi wyglądają nawet całkiem nieźle, jakby im baterid zamienili na te z króliczkiem :wink: może nie jest idealnie ale widzę jakieś chęci, zaangażowanie, wolę walki. Oby tego nie przewalić i będzie dobrze.

Jest bramka po roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: co za asysta Jonesa, palce lizać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jota ogólnie gra dzisiaj słabo, ale bramkę i asystę ma :smiley:

Wow, ale kontra. Brawo

Trochę nie potrafię zrozumieć tego w tym sezonie, jeden mecz szybko doskakujemy, chłopaki mają tę świeżość, są wybiegani itd
Nagle następny mecz i wyglądamy jak muchy w smole, ciężkie nogi, każde pojedynkowe piłki przegrywamy…
Mam nadzieję, że to po części wina przygotowania przedsezonowego, bo to można poprawić w następnym sezonie.

P.s Cieszy TAA więcej pojawiający się w środku.
Może Klopp szykuje nam , transfer" do środka pola hehe

4 polubienia

Eksperci się wypowiedzieli.

Mam tylko nadzieję chłopaki, ze nie przestaniecie komentować z taka pewnością siebie, przed każdym naszym meczem do końca sezonu. Zabralibyście mi miejsce pracy :frowning:

2 polubienia

Czemu Ty taki wyszczekany nie byłeś, jak przegrywaliśmy i traciliśmy kolejne punkty? Odzywasz się tylko, jak Ci pasuje narracja.

3 polubienia

No, super chłopaki pograli

Proszę niech tylko nie będzie jak z United i wielka feta, a potem porażka z Nottingham Forest :+1:

Super mecz, bardzo fajne 3 punkty, oby tak dalej :slight_smile:

I jak tam? Podał Jota dziś celnie? :sunglasses:

Ogólnie takie lekkie 6:1, wydaje się, że nie zagraliśmy na pełnych obrotach, a 5 bramek do przodu. Cieszy skuteczność i odblokowanie się Joty oraz Darwina. Oby tak dalej, bez presji, po prostu grać swoje.