Liverpool - Bournemouth

Po meczu z united było chyba poważne sit down nobody talk

Klopp chyba musiał ponownie okazać swoje genitalia jako dowód kto rządzi w szatni i mają robić co im każe.

Uwielbiam takie teksty. Gramy z Bournemouth. Dobry mecz Hendersona jak mu wyjdzie raz na jakiś czas też ma zamknąć mordy niektórym?

Gramy świetny mecz, ale oceniajcie ogół, a nie jeden mecz. Jak widać Wisienki słabo weszły w poprzedni i ten mecz i to ŻADEN wyznacznik. Pomocnik dalej potrzebny i oczekujmy powrotu Darwina.

Pierwszy gol w lidze od grudnia 2020 roku.

To co? Carvalho w 46’ i się wdraża, bo lepszego momentu nie będzie?

2 polubienia

Ale to się słabo zestarzało :crazy_face:

Jak tak dalej pójdzie to zaraz Hendo strzeli i tyleśmy widzieli nowego pomocnika xD

2 polubienia

Ogólnie No gra wyborna, ale rywal żaden fajnie, że wszyscy co zawodzili(Firmino, Vvd, Robbo, Taa) oczywiście poza kapitanem dziś prezentują się znakomicie.

2 polubienia

Hendo pasuje do LFC jak świni siodło

2 polubienia

Panie, czy to na pewno ten sam Liverpool, który zostawił jaja w szatni na Old Trafford?

Wykorzystujemy sytuacje podbramkowe, że aż miło. Niezła demolka w pierwszej połowie. Mam nadzieję, że po przerwie nie zwolnią tempa. Chciałbym też zobaczyć Carvalho za Hendo tak koło 60 minuty i czyste konto po upływie 90 minut.

Mecz w sam raz na podreperowanie morale. Nie spodziewałem się, że już do przerwy ustawimy sobie wynik na 3 pkt.

Jeszcze Salah musi coś dzisiaj strzelić.

Niektórzy są przynajmniej konsekwentni: jestem malkontentem, chociaż nasi prowadzą 5:0, będę nim dalej i co mi zrobicie? Doceniam spójność postawy. :slight_smile:

Tak tylko napisze bo pewnie niektórzy nie zauważyli - Bobby - 1G + 3A… Niemniej ostatnia akcja to czlapal z tą piłka :joy:

Genialny mecz, a Hendo gra straszne gówno. Gość nadaje się na dolną połowę tabeli Championship.

1 polubienie

Ale za to trzyma szatnie, ma autorytet i takie tam. Zreszta bylo to widac w arcy prestizowym meczu z Utd… a nie czekaj

2 polubienia

Nie oglądam meczu dlatego pytam: czy taktyka wygląda jakoś inaczej niż przez ostatni rok?

Oprócz fajnej kreatywności w środku od Elliotta to nie.

Bardzo ważny mecz w kontekście slabizny tego sezonu. Pomimo słabego rywala i całkowitej dominacji Henderson na tle reszty drużyny nadal wygląda jak paralityk.

1 polubienie

Bardzo duża wymienność pozycji, dużą skuteczność oprócz Salaha. Ataki głównie prawą stroną z dużą ilością gry kombinacyjnej.
Dzisiaj nasi presowali wyjątkowo dobrze, mnóstwo przechwytów i kompletna dominacja.
Bournemouth nie zaprezentowało się najlepiej w defensywie, pozwalali nam na naprawdę dużo.

Firmino dobrze operował pomiędzy liniami.
Harvey piękna bramka i fajna gra kombinacyjna, Salah zabrał mu asystę gdy na siłę próbował kończyć lewa nogą.
Trent piękne uderzenie, dobre podania i wyjątkowo dobrze w obronie.
Carvahlo po raz kolejny bardzo dobre wejście i piękny wolej.

Henderson wyglądał najsłabiej, więc trzymam kciuki za nowego pomocnika

Blisko bardzo by zapisać się na kartach historii, ale jak to w przypadku LFC bywa, znów zabrakło niewiele

1 polubienie

Gość mnie z viaplay trochę wku…