Liverpool - Everton

Myślałem, że już nie mogę bardziej nie znosić Richarlisona. Myliłem się.

5 polubień

Jeszcze komuś szkoda tych niebieskich pajacy w Championship? :wink:

6 polubień

Zapraszamy zwolennikow derbow jak wspanialy i emonocjonujacy mecz dzis mamy. Jak sie obejdzie bez kontuzji to bedzie dobrze a co dopiero wynik.

1 polubienie

Pachnie remisem. Ale za to oczko Pickforda pod koniec jak się specjalnie położył to mam nadzieję ze Matip zapakuje mu siatkę z połowy, w doliczonym czasie gry.

Ale nie oszukujemy się, skończy się remisem.

I czerwienią.

Dziwię sie osobom, którym brakuje derbów z tymi idiotami. Co mecz to samo, drżę o zdrowie naszych przy każdym wejściu. Jedni chcą grać w piłkę, drudzy zrobić krzywdę rywalowi. Żenada co Everton gra, dobić i zrzucić.

6 polubień

Typowy mecz Liverpoolu na porażkę po jakimś babolu.

LFC wyciągnęło z Porto Neymara bez problemów alkoholowych i rodzinnych xD

12 polubień

Alisson MOTM za trollowanie Pickforda :rofl:

4 polubienia

Jakieś wideo? Czy coś?

Ja nie tęsknię. Ich spadek to dla nas mniejsze ryzyko kontuzji i ciężkiego meczu z zakompleksionymi piłkarzami Evertonu.

5 polubień

Oby kolejne derby za jakieś 10 lat.
Everton to stan umysłu, juz lepsze Atletico, bo przynajmniej potrafią grac w piłkę

2 polubienia

Po dzisiejszym meczu życzę im dwóch spadków i powrotu wyżej, dopiero jak zechce im się grać w piłkę. Ten klub od lat gra taką padakę, że nie da się na nich patrzeć.

ALLISON :smiling_face_with_three_hearts: piękny trolling tego bałwana. Świetne zmiany, które wniosły dużo ożywienia. Diaz, to jest kozak, ile on wnosi do gry to głowa mała. :blush:

3 polubienia

Za cyrki richarlisona i pipforda mam nadzieje, że spuscilismy tych gnojkow w piłkarski niebyt.

Jeszcze chwila, i Franka Lamparda czeka kariera eksperta telewizyjnego :smiley:

6 polubień

To żart co ten everton “gra”, oni wykonali 94 (!) celne podania w meczu. Nikomu tak nie życze spadku jak im, ten richarlison i pickford tak mi działają na nerwy, że najchętniej bym ich już nie oglądał w Premier League w najbliższych latach. Są rywale, których można szanować, którzy coś osiągają lub osiągali i jest też everton który jest po prostu wkur***zającym sąsiadem który dba tylko o to żeby nam było źle, bo sam nic nie wygra. W 4 literach mam derby z nimi.

5 polubień

Czasami za sam zamiar celowego uderzenia przeciwnika dostaje się czerwoną kartkę a tutaj się wjeżdza podeszwą, celowo w kolano przeciwnika, gdzie piłka jest poza grą i tylko żółta :wink:

1 polubienie

Dla środowiska kibicowskiego LFC spadek Evertonu z ligi, to jak spełnienie marzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że Everton w Premier League jest niezbędny dla społeczności samego miasta Liverpool. Dodatkowe miejsca pracy, większy przepływ pieniądza z turystyki, etc. Czasem trzeba spojrzeć szerzej niż tylko “bo ja ich nienawidzę”, rzucone sprzed telewizora.

Ale nasza forma jest przykładem tego, że jeżeli mamy mocną ławkę można rywalizować na wszystkich frontach. Przecież nasza podstawa ataku to można teraz założyć że są to Mane - Salah - Diaz, a na ławce przecież mamy Jote (drugi nasz najskuteczniejszy zawodnik i mówimy tutaj o ławce), Firmino, czy nawet Origi i Minamino. Mam tylko nadzieję że nasi w tym okienku jeszcze bardziej się wzmocnią i pokażemy że nasza forma to nie przypadek. Będzie rotacja, będą sukcesy !

Nie będę się wymądrzał :grin:ale prawda jest taka, że niektórzy tutaj piszący nie czują “bluesa” jeżeli chodzi o Everton.
Radzę się zaznajomić z historią, stosunkami między kibicowskimi, strukturą miasta Liverpool i jego sytuacją gospodarczo-społeczną.
Może wtedy po wyjściu “z zaścianka” paru Kolegów zrozumie, że spadek Tofików jest fatalną sprawą.
Warto spojrzeć po prostu głębiej. :grinning:

To co piszecie o spadku to prawda, tylko sytucja Evertonu to tylko i wylącznie ich wina. Klub który wydał takie pieniądze, nie może mieć do nikogo innego pretensji. Czas wziąć odpowiedzialność za swoje działania, bo tak zarządzany klub ma tylko jeden kierunek.
Szczerze naprawde nie życzę im drogi Sunderlandu.