Liverpool - Shrewsbury

Są jakieś informacje co do jutrzejszego spotkania ? Mecz się odbędzie ? Jeżeli tak to miej więcej wiadomo na kogo możemy liczyć w składzie ?

O 14 czasu polskiego rozpoczyna się konferencja.

Peter Krawietz: I cannot tell you exact numbers but for the game tomorrow we have a squad, we have a team, and we will play and try to win this game.

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1479806507277561859?s=20

“Nie mogę podać dokładnych numerów, ale na jutrzejszy mecz mamy skład, mamy drużynę, więc będziemy próbować grać i wygrać”

Nie wykluczone, że zadebiutuje Musiałowski.

1 polubienie

Tak bym to widział:

Kelleher

N. Williams, N.Phillips, Koumetio, O. Beck

Balagizi, Morton, C. Jones

Gordon, Cannonier, Blair

1 polubienie

Ciężko przewidywać cokolwiek w związku z jutrzejszym meczem ze względu na brak informacjii odnośnie dostępności zawodników. Na konferencji Peter Krawietz powiedział, że Matip był wczoraj na treningu ale nie wiadomo czy będzie dostępny.

Spodziewam się występu takich zawodników (o ile covid nie przeszkodzi) jak Robertson, czy Curtis, którzy mieli dłuższą przerwę od gry (Curtis kontuzja, Robbo zawieszenie). Dla mnie optymalną jedenastką było coś podobnego jak u kolegi wyżej:

Kelleher
Bradley Phillips Gomez Robbo
Milner Morton Curtis
Gordon Cannonier Neco

Ewentualnie Cannoniera mógłby zastąpić zdrowy Minamino/Origi.

Dawać w końcu tego Musiałowskiego. Jak w takim meczu, wobec tak ogromnych problemów kadrowych, nie dostanie szansy, to już nigdy nie dostanie szansy :slight_smile:

1 polubienie

Czyżby Newcastle pozamiatane?

1 polubienie

Mecz się raczej na pewno odbędzie, skład na pewno mocno rezerwowy, ewentualnie z wracającymi po zawieszeniach czy covidzie (Matip, Robbo, Firmino). Mimo wszystko trzecim składem możemy mieć problemy z wygraną.

Ciężko przewidzieć kto będzie dostępny na te spotkanie, może sytuacja za parę godzin trochę bardziej się rozjaśni. Myślę, że nawet z młodzieżą w składzie nie powinniśmy mieć problemów z awansem do kolejnej rundy, chociaż z tym bywa różnie…

Też tak myślę, aczkolwiek trzeba pamiętać o tym co wydarzyło się w poprzedniej kampanii 2-2 i to w całkiem niezłym składzie, poza tym oglądałem co wyprawiało Cambridge w meczu z Newcastle, zespół który jest oczko poniżej naszego przeciwnika w League One, wiem że Newcastle nie grzeszy skutecznością, które miejsce zajmuje, ale to był bardzo dobry mecz i nie było widać różnicy dwóch klas rozgrywkowych, grał też Trippier, nie spodziewam się takich kłopotów ale wynik to pewna niewiadoma.

Czy wiadomo coś o transmisji meczu - TV (eleven?) czy tylko internet?

Wczoraj przy meczu City w eleven mówili że transmitują, ale na razie nie widzę na którym kanale.

Tranamisja w eleven Sports 2

Dokładnie właśnie mi wyskoczyło w apce z UPC

Jeśli jutro nie zagramy w większości pierwszym składem to będę zaskoczony.
Musimy podbić morale i utrzymać ogranie po takiej przerwie przed ważniejszymi meczami.

Nasza obrona potrzebuje utrzymać stałość, bo to co się ostatnio działo u nas z tyłu wołało o pomstę do nieba.

Chelsea i City dokładnie tak zrobiły gromiąc swoich przeciwników i my nie powinniśmy zrobić inaczej.

Alisson
Trent - Konate - Matip/VVD -Robo
Fab - Morton - Ox
Taki - Firmino/Origi (jeśli będą dostępni) - Jota

Młodych można wpuścić z ławki koło 60 minuty.

1 polubienie

Przecież nie wiemy czy ci zawodnicy są dostępni. Przed odwołaniem meczu z Arsenalem była informacja o nowych zakażeniach, ale nie wiadomo ilu i u kogo. A wszyscy którzy się wtedy zarazili są jeszcze na kwarantannie, więc może się okazać że pół składu będzie z U23. Kravietz na konferencji powiedział że ściągnęliśmy kogoś z wypożyczenia więc sytuacja jest raczej ciężka.

Właśnie się zastanawiam, kogo ściągnięto z wypożyczenia. Może Ojrzyński. Przecież pojawiła się przed meczem z Arsenalem informacja, że nie mamy żadnego zdrowego bramkarza.

Myślę, że niestety chodzi tylko o Clarksona, którego wypożyczenie było skrócone już wcześniej.