Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ale Edwards był i miał ku temu okazję, a w dużej mierze dzięki Mane graliśmy do końca na 4 frontach.

Do tego argument o przestarzałej kadrze chętnie obalę ostatni sezon Edwardsa 21/22


Średnia wieku

Teraz średnia wieku na start sezonu

Powiesz, ale teraz jest wyższa, to już tłumaczę, w tej z 21/22 są ujęci tacy zawodnicy, kilku z nich sam nie znam, a to już o czymś swiadczy






A w tej dzisiejszej nie ma takich zawodników, jedynie z młodszych, co mało grali jest Clark, Morton i Doak no i Sepp. Tylko właśnie to nie ma się nijak do tego stanu z 21/22
Więc na oko rzeczywiście ten skład mamy z 2-3 lata młodszy.

Co udowadnia to, że najstarsze w historii jedenastki mamy końcówka Edwardsa i pierwszy sezon bez Edwardsa

W zeszłym sezonie wyglądało to tak

Więc zdejmij maskę, i skończ z kłamstwami [edit]

Link do dzisiejszej kadry

Link do kadry 21/22

Każdy może sobie porównać i zobaczyć, kto operuje na faktach. [edit]

1 polubienie

Joyce wrzucił artykuł za paywallem, do którego nie mam dostępu, ale jeden użytkownik reddita podsumował parę ciekawych punktów z naszej transferowej przeszłości:

Quite interesting

• ⁠Andrew Robertson was the back-up choice to Emerson Palmeiri
• ⁠Klopp pushed for Diaz and Nunez. Not the data team. Graham wanted Nkunku over Nunez due to the need to change the system to fit Nunez
• ⁠Klopp also pushed for Mane and Matip - so not a huge issue with him pushing
• ⁠Decision making wasnt as “robust” after Edwards left

Ale rozumiesz, że ja mówię o fundamentach drużyny? VVD ma 33 lata, Robertson 30 i od 2 sezonów cieniuje, Salah 32 lata. Alisson 31, ale bramkarze grają dłużej, więc to nie problem. Jedynym młodym filarem drużyny jest Trent, który ma 25 lat. Co z tego, że ogólna średnia wieku wygląda przyzwoicie? Wyjmij tych najważniejszych (którzy już zaraz przestaną grać na poziomie) i leżymy. Edwards odświeżyłby tę kadrę sprzedając zawodników za większe pieniądze, zanim zaczęli tracić na jakości i wartości. Z tych pieniędzy kupiłby nowych graczy. I Edwards nie miał do tego okazji, bo Klopp miał ostatnie zdanie. Dlatego odeszli Ward i Edwards. Nareszcie skończy się kolesiostwo. Dla Edwards’a nie liczą się nazwiska, tylko cyferki. Zanim kogoś oskarżysz o kłamstwa i nazwiesz „trollem” upewnij się o co mu chodzi.

2 polubienia

Walisz na oślep i Twoje argumenty są cienkie, jak żarty Strasburgera.

PO pierwsze nie da się grać zawodnikami 20-letnimi tylko, dla równowagi są potrzebni zawodnicy doświadczeni.

PO drugie żaden z naszych zawodników nie jest w wieku, co by wskazywał na szybką emeryturę.

Po trzecie konkretni zawodnicy, których podałeś:

VVD- fenomenalny sezon, wybierany do jedenastki sezonu, nawet nominowany do gracza sezonu, wciąż jeden z najlepszych stoperów planety

Mo- 39 w kanadyjce mimo PNA i kontuzji

Andy- moim zdaniem to głównie kontuzji zabrzuaja jego obraz w ostatnim czasie, gdyż wciąż jest topowy, nawet udowodnił to zdobywając 3 bramki w lidze

I to na tyle tych argumentów że starzeniem się, to jest wręcz zabawne. Jak na siłę starasz się coś udowodnić, co jakby jest cienka teoria.
Dodam jeszcze, że oprócz Virga mamy 25 letniego Konate i świetnego 21 letniego Quansaha.

Jedynie widzę potencjalne zagrożenie na lewej obronie. Jednak genialny Edwards chyba sobie poradzi nie ?

Póki mamy Mo to logiczne, że nie kupimy topowego prawego skrzydłowego, a z klubu też raczej go nie będziemy wypychać, póki robi liczby.

@AleksanderFa ale to Ty gubisz się w zeznaniach i co chwilę zmieniasz narrację. Zacząłeś pisać o tragicznych transferach Kloppa, o jego postarzaniu kadry. Wszystkie błędy tłumaczysz większym wpływem Kloppa. Moim zdaniem jesteś totalnie 01. Klopp 0, Edwards 1
Jeszcze odważasz się mówić o sobie, że uwielbiasz Kloppa. Szkoda mi klawiatury na Ciebie, bo żadne fakty nie trafiają do Ciebie, bo i tak sobie tłumaczysz to, że to napewno wina Kloppa, Ljindersa, a Edwards jest najlepszy, bo próbuje ściągnąć Zubiego, świetny bilans na 2,5 miesiąca roboty.

2 polubienia

Widzę, że nie umiesz napisać posta bez wbicia szpilki. I polecam czytać ze zrozumieniem. Pokazujesz, że nasi liderzy wciąż są świetni tylko nie wiem po co. Ja uważam tak samo i nigdzie nie napisałem (poza Robertsonem), że nie dojeżdżają. Ale zaraz to się skończy. Nigdzie nie napisałem, że mamy grac samymi 20 latkami jak insynuujesz. I gdzie napisałem, że mamy kupić topowego prawego skrzydłowego? Są inne pozycje, na których nie mamy graczy niezastąpionych. Piszesz, że argument o starzeniu się zawodników jest zabawny, ale nawet nie rozumiesz co ja piszę.

Przecież tych geniuszu od Edwards się sluchac nie da. Jak transfer maca jest dobry to był już dogadamy w marcu przez wcześniejszą ekipę, a jak teraz nie zrobiliśmy żadnego transferu to na to potrzeba czasu a wcześniej kogoś kupić nie można było :wink: mówisz że Edwarda już dawno sprzedał by manę xd masz na to jakiś dowód?? Jakikolwiek?

Keita ox mówi to coś? Prawie 100 milinów nam Edwards przepalil

Ale hitem jest ten tekst "l

To najgłupsza rzecz jaką tu przeczytałem. Facet jest chwalony za to że rozmawia z Hiszpanem
“Chcesz przyjść Martin?”
“Nie”
“Ok”
1.5 miesiąca bez transferu i podpisania kontraktu? Sukces.
Dlaczego? Bo mogli źle kupić. Xd

5 polubień

Ale Ox grał bardzo dobrze do momentu tej długotrwałej kontuzji odniesionej w meczu z Romą.

A Keita obok Thiago był ulubionym piłkarzem Kloppa z Bundesligi i chwalił się, że nigdy nie dostał tylu gratulacji, co wtedy, gdy udało mu się ściągnąć Gwinejczyka na Anfield.

Obojętnie kto jest odpowiedzialny za transfer tej dwójki, nie krytykowałbym tego. Są rzeczy, które trudno przewidzieć. Kontuzja, która zniszczyła Oxowi karierę, taką była. Problemy z urazami Keity też było trudno przewidzieć. A kontuzje niszczą piłkarzy, czego najlepszym przykładem jest Sturridge, który w ostatnim sezonie w Liverpoolu miał tylko 30 lat i wyglądał jak emeryt. Pamiętam, że na półfinał z Barceloną wolałem, by na boisku pojawił się Brewster niż on, mimo że nawet nie wiedziałem, jak Brewster gra.

Jeśli nazywasz kogoś geniuszem to możesz oczekiwać że przewidzi że keita to len i ma tendencję do łapania urazów. 2 sprawa skoro Edwards jest taki genialny to czemu nie sprzedał oxa jak klop dawał mu trochę szans za jakieś 20 milionów żeby choć trochę odzyskax ? Rozumiem że mu klopp zabronił?

Einstein też się mylił, geniusz to nie jest synonim słowa nieomylny. Oxa nikt nie sprzedał bo to nie EA Fifa i zawodnik musi najpierw chcieć odejść a ci z wysokimi tygodniówkami rzadko kiedy chcą, wystarczy spojrzeć na to co się dzieje teraz w United. Błędem było to, że wogóle tu trafił, to zawsze był gówniany zawodnik. To jednak Edwards zbudował skład, który po 30 latach zdobył mistrzostwo ligi. Klopp bez niego zbudował to co mamy teraz, na pierwszy rzut oka wygląda nieźle, tyle że wyciągasz tych najstarszych i najlepszych i bijemy się o top six.

2 polubienia

Czy serio w prawie każdym Twoim poście musi być onanizm do Edwardsa i krytyka Kloppa? Przecież nie masz pojęcia jak by to było. Edwards jest teraz w klubie, ma to okienko na udowodnienie swojej wartości, a na tą chwilę nie zrobił dosłownie nic - zero sprzedaży, zero zakupów żeby go chwalić jak to robisz. Ty już idziesz w taka abstrakcję, że nawet gdybyśmy się kolejny raz ośmieszyli transferowo nie kupując Zubimendiego i tracąc kolejny raz czas to pieprzysz głupoty, że trzeba docenić pracę jaką panowie wykonali przy transferze. Ciul, że go nie ma - była praca, nie tylko transfery są ważne, trzeba patrzeć szerzej.

6 polubień

Śmieszy mnie, że ludzie, którzy przy poprzedniej kadencji Edwardsa sami się onanizowali pod niego i stawiali mu ołtarze, teraz nagle stali się jego wielkim przeciwnikami i Edwards już jest tym złym, a Klopp był dobrym mesjaszem i sam pociągnął ten klub w górę.

Ale to Edwarda doprowadził do takiej sytuacji. To on pozwolil na transfery oxa (skoro dostał wysoka tygodniówkę to chyba zła decyzja ME?) keite, thiago, to on podpisała z Adrianem czyli 3 bramkarzem olbrzymi jak na tą pozycję kontrakt. To on nie sprzedał np wcześniej cana, wijnalduma którzy odchodzili za darmo.

Mi chodzi tylko o to żeby nie robić nieudacznika z klopa a z Edwardsa Boga. Facet 3/4 okienka nie kupił nikomu przez co nowy trener musi zawodnika wprowadzać już w meczach ligowych bez zgrania, a tu na forum się pisze że to genialne bo zawsze mógł źle kupić. Bareja normalnie.
Chcecie mi powiedzieć że od 3 tygodni nie dało się przeprowadzić transferu opcji nr 1 albo 2 na pozycje dmf? Slot musiał ich 2 tyg oglądać? To oznacza że cała trójka nie zna się na swojej robocie bo nie umieją przewidzieć tego że trener którego wybraliśmy lubię mieć piłkę przy nodze a my na dmf mamy chłopaka który lubi piłkę wybijać i mamy chłopaka który rok nie grał!!! O ile inne pozycje trochę rozumiem, ale tu był lej po bombie pewnie z 3 lata. A teraz słyszę że samo to że jakiś Hiszpan z Realu sociedad, powtórzę jeszcze raz !!! Jakiś Hiszpan z Realu sociedad co w lidze mistrzów ma pewnie z 5 meczow łaskawie z nami rozmawia. No kurde geniusz!! Ludzie my jesteśmy Liverpool 6 lig mistrzów! 3 finały w ostatnie 6 lat a chwalimy faceta że przespał pół okienka. Ok to okno dalej może być świetne, czasu trochę jest, ale na ten moment nie róbmy z gówna czekolady

1 polubienie

Zapytaj czemu nie sprzedał wraka oxa,keity, stu, wijnalduma, cana, shaqa, lallany, kariusa, itp.
Ja ci powiem.
Klop mu kazał.
Skąd wie?
Bo to oczywiste

A skąd wiesz kto chwalił Edwardsa, a teraz na niego najeżdża? I masz jakieś dowody?
Czy po prostu z braku argumentów wymyślasz sobie ?

1 polubienie

Jakieś cytaty potwierdzające ten wysryw, czy to tylko kolejny komentarz bo tak se napisze? W stylu „Zubi jest NASZ!!!”?

3 polubienia

Trochę humorystyczne, ale aż przerażające, jak ten czas zleciał…

3 polubienia

Edwards nie musi nic nikomu udowadniać, a pisanie, że ma na to 1 okienko jest nie na miejscu. Przez lata udowodnił swoją wartość i moim zdaniem jest najlepszy w branży. Drużyny buduje się stopniowo. Trust the process.

1 polubienie

Ja cię kręcę, brzmi jak byś był jakimś inside źródłem xD

3 polubienia


Stary (nie) dobry Hanys wrócił, a się zastanawiałem czy to on

4 polubienia

Hah zaczyna się wzajemne kopanie po kostkach :sweat_smile: