Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

2 polubienia

Nie rozumiem tego ruchu…

Je*any minimalizm ///

No cóż. Nie ma co się oszukiwać. Nawet jeśli będziemy dzielnie walczyli to skończy się maks jak w zeszłym sezonie. Chociażby Slot stanął na rękach i zaklaskał jajami to nie zniweluje braku jakiejkolwiek klasowej 6ki w drużynie :slight_smile:

Liverpool jest korporacją, a w korporacji liczy się maksymalizacja zysków jak najmniejszym kosztem. Poprzedni sezon pokazał, że obecna kadra jest w stanie walczyć o trofea, więc nie będziemy rzucać się na pierwszego lepszego zawodnika tak jak Chelsea czy United. Jakość jest ważniejsza, niż ilość i sytuacja wyżej wymienionych klubów tylko to potwierdza.

Sam jako kibic ubolewam, że po upadku tematu Zubimendiego nasze okienko jest zakończone, ale z drugiej strony cieszę się, że nie przejdzie do nas zawodnik, który za pół roku będzie chciał wracać do Hiszpanii.

Wizerunkowo wypadamy słabo, szczególnie dla kibiców innych drużyn, bo kolejny cel nr. 1 nam odmawia i wybiera inny klub. Jest to też frustrujące dla nas, ale klub ma jasno określone cele oraz strategię i myślę, że na dłuższą metę będziemy to doceniać.

Czas przyzwyczaić się, że nie jesteśmy Realem Madryt dla którego chce grać każdy, nie jesteśmy też City, które może zaproponować kosmiczne sumy. Będziemy powoli budować kadrę, która za 3/4 sezony znów da nam powody do radości, ale do tego czasu radze uzbroić się w cierpliwość.

4 polubienia

wiadomo czemu zmienili logo?

A jest jakieś poważne źródło, które to potwierdza? Na razie widziałem tę informację na kontach jakichś pokemonów. Taka zmiana raczej skutkowałaby rychłym dużym newsem na głównej.

Najbardziej jest mi szkoda Alexisa i Szobo. Przychodzili tutaj rok temu z nadzieją że będą mogli pograć pod Kloppem. Rok później nie ma Kloppa, trenuje ich łysy wuefista z Holandii a zarząd robi wszystko żeby ten rozpad był jeszcze szybszy.

2 polubienia

Będziemy tak powoli budować kadrę, że nam najlepsi grajkowie uciekną i zostaniemy z asami pokroju Endo, super strategia, gratuluję. My mamy oczywiste dziury w składzie, a także niepewną przyszłość trzech filarów składu, a tu się nic nie dzieje. Przecież jak nasze gwiazdy zobaczą, w którą stronę zmierza klub, to uciekną stąd przy pierwszej okazji, nawet do tej Arabii, jak będą już chcieli tylko odcinać kupony. A młodsi do ambitniejszych klubów, którymi nie żądzą pasożyty z Bostonu.

Niepotrzebnie. Jak spieniężymy Van Dijka, Trenta, Salaha i Alego na nich tej przyjdzie czas. Przejdą do klubu z ambicjami :wink:

Wykalkulowali, że drukowanie samego Liverbirda wychodzi taniej.

15 polubień

Post z twittera:

Richard ‘Multilingual’ Hughes Liverpool career

Let Yoro go to United because he was petrified of Real Madrid’s interest

Hasn’t offered Trent, Salah and van Dijk new deals

Didn’t activate Zubimendi’s clause as soon as he said yes. Gave him time to change his mind

od siebie dodam, że podobno boi się petard

2 polubienia

Richard ‘Multilingual’ Hughes nie zasłużył na jakiś osobny wątek? Coś czuję, że w tym sezonie będziemy często o nim rozmawiać

1 polubienie

Hey hey hey

Jak sie czujemy dzisiaj? Ja dalej mam mroczki przed oczami jakbym dostał jakimś obuchem, a to tylko skutek irytacji i podniesionego ciśnienia z powodu prowadzonej polityki transferowej młotów z pewnego klubu który jest bliski memu sercu :dizzy_face:

1 polubienie

images

Był czas przywyknąć przecież

16 polubień

Sporo zostało napisane na temat okienka transferowego i trudno się z tą krytyką nie zgodzić, natomiast ja chciałbym zwrócić uwagę na inny aspekt.

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że pozwoliliśmy wejść Salahowi, van Dijkowi i Alexandrowi-Arnoldowi w ostatni rok obowiązywania kontraktów. Przecież to jest kryminał i jawne działanie na szkodę klubu, bo to są, nie tylko nasi kluczowi gracze, ale też zawodnicy o wysokiej wartości rynkowej. Nawet, jeśli z którymś z nich nie wiązalibyśmy długoterminowej przyszłości, to kontrakt i tak należało przedłużyć, by móc za rok lub dwa takiego zawodnika spieniężyć.

Mówi się, że najpierw powinno się posprzątać i uporządkować rzeczy w domu, a dopiero potem dobierać dodatki. My niestety pod względem stabilizacji drużyny mamy bajzel, bo trzy kluczowe kwestie kontraktowe pozostają nierozwiązane. Odejście któregokolwiek z nich (że już nie wspomnę o wszystkich trzech) za rok za darmo byłoby dla nas bardziej kompromitujące, niż brak wzmocnień w transferowym okienku. Ja nie wiem jak można było dopuścić do takiej amatorki w kwestiach kontraktowych, bo tego inaczej nazwać się nie da…

8 polubień

Ogólnie najpierw czytałem, że mają tego używać tylko jako profilowe w socjal mediach , ale tak patrzę to nawet flashscore używa tego loga.
Mnie to smuci i nie rozumiem tego minimalizmu.
Niby chęć bycia nowoczesnym, ale po prostu minimalizm nie pasuje do wszystkiego, a nasz prawdziwy herb ma elementy nawiązujące do historii klubu i sam Livebird dla mnie po prostu jest wybrakowany.

Ehh nawet takie drobne detale zmierzają w klubie ku gorszemu.

Myślałem,że chociaż numery na koszulkach co poniektórym dadzą niższe,bo mnie akurat irytują te 78,czy 84,czy inne tym podobne.

Andre to 8 lub cofnięty rozgrywający. Zdecydowanie nie DM. Czy Ty naprawdę oceniasz jego pozycję na bazie Transfermarkt xd? Wg tego Xhaka, Wharton czy Joao Neves to też DM.

Rice to też nie DM. Rice to box to box, większa i szybsza wersja Hendersona. Anglik nie ma ani czucia pozycji, ani orientacji w przestrzeni. Arteta, który kupił go za £105M, sam z tego zrezygnował i na 6 grają albo Jorginho, albo Partey.

Widzę kolega wie lepiej od Google, Wikipedii, transfermarktu i samego Rice’a. Ciesze sie, że mamy takiego eksperta wśród nas





@AleksanderFa mam też dla Ciebie stronę z Wiki pasująca do Twojego zachowania „wszyscy się mylą, ja wiem lepiej”