Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Masz 100% racji z kreatywnym pomocnikiem o czym sam pisalem ale…“my nie kupujemy polsrodkow,jeden Jude bedzie gral za trzech a aktualnie to wypozyczamy …zero srodki ala Melo”.
Brawo wszyscy majacy w tym temacie cokolwiek do powiedzenia w LFC poczawszy od “dabjlu” a skonczywszy na pani dbajacej o czystosc :grimacing:

Ogólnie wczoraj dyskutowaliśmy o stadionach, biletach… Dziś wpadłem na artykuł, że był planowany nowy stadion 20 lat temu. Jednak w zawirowaniach ze zmianami właścicieli projekt upadł. FSG uznało budowę nowego stadionu za mało opłacalną. Woleli skupić się na powiększeniu ilości miejsc na Anfield.

Przecież FSG rozważało budowę nowego stadionu, ale społeczność LFC odrzuciła ten pomysł, unosząc się sentymentem do atmosfery Anfield i historii stadionu. Z braku laku zaczęto więc inwestować w rozbudowę Anfield, by zwiększyć przychody z dnia meczowego oraz chciano zwiększyć cenę biletów, na co też ława oburzonych nie mogła się zgodzić.

3 polubienia

Z artykułu wynika nieco inaczej(sprzeciw był na początku we wczesnych 2000), a później Hicks i Gilet chcieli ruszyć z projektem. Jednak ich kadencja udana nie była. FSG zrezygnował z projektu, na rzecz przebudowy.
O co Hicks ma nieco pretensje, bo chyba FSG podczas kupna klubu obiecało wybudować stadion.

Tak było na początku sezonu, co się później stało z drużyną i wewnątrz klubu ? :pensive: Gdzie się podziali Ci wspaniali gracze ?

1 polubienie

Aż płakać :sleepy: się chce widząc to zdjęcie!
Od bohaterów do… :scream:

Mam dość nietypowe pytanie, które zawsze mnie ciekawiło - jeśli zły temat to przepraszam.

Zawsze ciekawiło mnie to jak wygląda sytuacja “kibicowska” na Anfield, czy są istnieją jakieś grupy zorganizowanie u nas, które działają do dziś? a może i już nie działają?
Są jakieś zaprzyjaźnione nam kluby? czy ktoś wie coś więcej i mógłby mnie w to trochę zagłębić?

Kiedyś czytałem o The Urchins oraz o zaprzyjaźnionym, nam Celticu z Glasgow? Nie wiem czy to prawda, dlatego chciałbym trochę więcej się dowiedzieć o naszych trybunach :slightly_smiling_face:

• Man City (A)
• Chelsea (A)
• Arsenal (H)
• Leeds (A)
• Nottingham Forest (H)
• West Ham (A)
• Spurs (H)
• Brentford (H)
• Leicester (A)
• Aston Villa (H)
• Southampton (A)

Śmiesznie by było jakbyś z pierwszych trzech meczy wywieźli z 7pkt a potem tracili z takimi potęgami jak Nottingham, Leeds Aston czy święci. Niestety w tym sezonie jesteśmy do tego zdolni.

Najzabawniejsze jest to, że od kilku lat jesteśmy znani z bicia topu PL a kiedy z tym topem potrzebowaliśmy punktów jak tlenu w poprzednim sezonie do zdobycia mistrzostwa to nagle magicznie pokonywanie czołówki stało się wyzwaniem ponad stan xD teraz znowu potrafimy rozbijać najmocniejszych ligowców z tym że tym razem katastrofalnie gramy ze słabymi.

W ciemno mogę postawić 1000 zł na zwycięstwo z Arsenalem i porażkę z Leeds

1 polubienie

Julian Ward od 1 lipca w roli dyrektora sportowego w Ajaxie. U nas dalej cisza.

1 polubienie

Rangnick byłby spoko opcją.

Jestem ciekaw jak przyjąłby się pomysł sprowadzenia Gerrarda na stanowisko dyrektora sportowego. Doświadczenie jakieś ma, bo już od czasów Rodgersa musiał dzwonić do piłkarzy, namawiając ich na transfer do LFC (xD). Młodzi piłkarze też pewnie byliby pod większym wrażeniem rozmawiając z legendą piłki nożnej, a nie jakimś złotoustym no-name. No i co istotne, mógłby ściślej współpracować z Kloppem, jeśli w przyszłości myśli zając jego stanowisko.

1 polubienie

Jeśli Steven w przyszłości chciałby zostać menedżerem Liverpoolu to nie może rozsiadać się w fotelu dyrektora sportowego. A nie sądzę, żeby odpuścił sobie trenerkę.
Klub chyba nad kimś pracuje na to stanowisko, bez rozglosu.

już załatwiał nam Kroosa i Garetha Barrego. Nich przyjdzie profesjonalista, Gerrard poza anfield, a tymbardziej anglią niewiele znacz, pewnie dlatego taki pomysł jest neutralny ponieważ profesjonalni piłkarze co dzień lub co kilka dni mają kontakt z wielkimi tego sportu.

Nie wiedziałem gdzie wrzucić ten artykuł, więc to chyba będzie najlepszy dział: Bayern Munich ‘expected more’ from Sadio Mane, think Jurgen Klopp is to blame for his decline

Ciekawa sprawa z tym Mane.

Mane miał dość długo kontuzje a wcześniej wcale tak źle nie grał.

Mane brakuje wybuchowości i przebojowości? Z czym mi się to kojarzy :roll_eyes:

Dzisiaj mecz Legendy Liverpoolu - Legendy Celticu, mecz do obejrzenia na kanale Youtube Liverpoolu. W kadrach Dudek i Boruc :slight_smile: