Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Gerrard w Szkocji osiągnął wielkie sukcesy i to nie jako trener Celticu. Nie rozumiem dlaczego ludzie to lekceważą. Brendan wybił się w Szkocji, Postecoglu wybił się w Szkocji, był jeszcze pewny trener United, który wybił się w Szkocji. Nie można tego bagatelizować

1 polubienie

Tam z czego pamietam to Celtic miał spore problemy i cięzko porownywac osiągniecia Stevena w SZkocji do SAFa. Co do Brendana to on zahaczył o Szkocję po nas. Ogólnie liga Szkocka to taki poziom Championship i to raczej nie walki o awans.

Z tego co pamietam - taki zarcik ,bo dobrze pamietam,ze to Rangersi mieli problemy. Degradacja do 3 czy nawet 4 ligi.( do ktorej ligi to akurat gorzej a nie chce mi sie na telwfonie solprawdzac, bo nie ma to takiego znaczenja) Przez to Celtic ich dogonil w mistrzostwach. Bo tych strat finansowych nie sa w stanie nadal odrobic.
Chociaz w zeszlym sezonie to mieli autostade do mistrzostwa to sie wywrocili z rowerka. Takze ostatnie lata to tylko Steve byl w stanie zdobyc mistrza. Tak zawsze wygrrywa Celtic.

Rangers miało problemy dużo wcześniej. Akurat Rangers przed Stevem zajęło 3cie miejsce z niedużą stratą. Potem że Steven, drugie miejsce. Później pierwsze. Jednak w tym sezonie co byłi pierwsi to Celtic miał rekordowo niską ilość punktów…

Teraz cały czas koncza na drugim(po odejsciu Steve’a)z niewielką z reguły stratą…
Fakt, że Stevie zrobił rekordową ilość punktów w sezonie, ale to zrobił też Brendan. No ogólnie liga szkocka to nie jest wymierny poziom.

Kolego uwielbiam ibou ale trzeba się odnosić do tego co było do tej pory a nie tego co może się wydarzyć. Fakt na ten moment jest taki że saliba jest od niego lepszy. Napewno pomaga mu w tym zdrowie którego ibou brak ale taki jest fakt. Na mistrzostwach też wyglądał jak profesor. Gabriel też lepiej sobie w zeszłym sezonie radził. Wiem że do połowy statystki ibou wyglądały świetnie, ale doznał potem urazy i była kicha :person_shrugging: moim zdaniem są pozycje które potrzebujemy wzmocnić bardziej niż środek obrony, ale to nie znaczy że ktoś by się tu nie przydał. Ja byłem fanem guehiego bo uważam że na ten moment bardziej potrzebujemy kogoś na już niż chłopaka do ogrywania. To nie jest próba bronienia fsg. Po prostu uważam że są lepsze opcje na rynku, ale jeśli oni nie kupią żadnej to fatalnie

Wiem że to pewnie kolejne multikonto hmmm/Lucasa, ale serio w 3 sezony klub spadł z poziomu rywalizacji z City o mistrza i finału LM do porównywania się z United które jest obecnie najsłabsze od chyba 50 lat i gra co sezon o nic, a wy dalej nie widzicie żadnego problemu?

Arsenal jest już lata świetlne przed Liverpoolem, o City nawet nie wspominam, Chelsea i Tottenham zaraz też nas wyprzedzą, a tu bedą tylko wieczne wymówki i zakłamywanie rzeczywistości. Żaden inny rzekomo “wielki” klub nie ma tak mało ambitnych włascicieli i fanbazy jak Liverpool.

3 polubienia

Ten sam Arsenal który wyrzuciliśmy z pucharu rezerwami? Ten sam który budują 5 rok i wyprzedzili nas o kilka punktów na finiszu? Nie bądź śmieszny. Żeby nie było mamy braki i trzeba działać, ale nie ma co robić naszego klubu z ziemia. 3 świetne transfery do pierwszego składu i jeden zmiennik na skrzydło i nagle jesteśmy kandydatem na mistrza! Trzeba zaczekać miesiąc i zobaczyć czy się to stanie

1 polubienie

Ten co zdobył 24 punkty w lidze więcej od nas w ciagu ostatnich 2 sezonów

@Kajojojek13 akurat 89 i jednak wazniejsze/bardziej miarodajne sa 2 sezony ostatnie a nie 7. W taki sposób możemy popatrzeć na ostatnie 30 sezonow i jesteśmy 200 punktów za MAnu…

3 polubienia

Tym bardziej bym spróbował przejąć transfer. Ale my teraa sprawdzamy gdzie mamy braki i co mozemy z tym robić. Aktualnie jest analiza

3 świetne transfery do pierwszego składu? Ty masz 13 lat jak w nicku że opowiadasz takie bajki. Póki co nie zapowiada się na żaden transfer do klubu, a pojawia się obawa o utracie Trenta. No chyba że faktycznie TAA pójdzie do Realu to wtedy kasa na transfery się znajdzie. Przez podejście fsg do zarządzania klubem z roku na rok stajemy się większymi dziadami.

1 polubienie

W którym meczu wyrzuciliśmy ich z pucharu rezerwami?

Jeżeli dla cb liczba w nicku oznacza zawsze tylko wiek to musisz być bardzo ograniczony intelektualnie. Napisałem jeśli nam się uda takie transfery zrobić!!! Zostało 1,5 miesiąca. Do zrobienia. Rozumiem że jak nie wyczytasz na twitterku że się kimś nie interesujemy to oznacza że takiego transferu nie będzie? Xd. Uwierz mi jeśli nie kupią takiej liczby graczy to pierwszy uderze w zarząd!

Całe szczęście, że nic jeszcze nie wygrali, ale niestety przepaść między nami a Arsenalem się systematycznie powiększa. Zobacz sobie na średnią wieku ich zespołu, oni mają naprawdę tendencję zwyżkową formy, robią fajne transfery i nie przypadkowo to ich bukmacherzy stawiają wyżej w kontekście walki o mistrzostwo. Niestety u nas tendencja jest odwrotna, optymistycznie każdy zakłada 3 miejsce, zawodnicy się starzeją, następców Fabinho, Firmino, Mane, Salaha czy Van Dijka nie widać. Oczywiście mamy paru zdolnych chłopaków, ale przy naszej polityce transferowej za kilka lat sytuacja może być bardzo kiepska, a 3 miejsce stanie się granicą nie do przeskoczenia.

2 polubienia

Ten sam który zdobył w ostatnich 7 latach 94 punkty w lidze mniej niż my. Wiem że przez ostatnie 2 lata lepiej sobie radzili i liczę że zarząd zrobi wystarczająco dużo aby w tym sezonie już tak nie było.

Zgadzam się z tobą w 100%. W zeszłym sezonie było to tylko 5 punktów. Więc nie jest to nie do przeskoczenia, ale musimy działać dlatego uważam jeśli zarzad kupi 3 graczy do pierwszego składu uważam że będziemy mieli kadrę która możemy wyprzedzić Arsenal a nawet i city. Z aktualną lub lekka kosmetyka nie!!! Dlatego trzeba działać i trafiać celnie

Gordon to nie tylko szybkość. Anglik świetnie gra 1 vs 1 i potrafi wykreować sytuacje. Non stop jest w ruchu i bardzo dobrze wbiega w wolne strefy. Dodatkowo to maszynka do pressingu i bardzo ciężko pracuje w defensywie. Jest też bardzo wszechstronny, bo zagra wszystko z przodu. Plus ma status HG.
Xavi Simons jest spoko, ale to nie jest klasyczny skrzydłowy. A Bakayoko na razie wygląda jak jeździec bez głowy.

Mam nadzieję że klub stać na większa podzielność uwagi niż tylko negocjacje z zawodnikami którzy już są w klubie.
Co do gravena to czemu kłamiesz? Graven zagrał wcześniej 3 sezon dla ajaxu w których miał 29 wystepow i 2 razy 40+. Więc mówimy tu o 3,5sezonach w dorosłej piłce w mocnym Ajaxie i graniu już w reprezentacji jako nastolatek. I nie wiem który transfer ostatecznie okaże się lepszy ale nie lubię kłamstwa na potrzeby swojej teorii!!! Co do pensji to ryana ja opuścił dla nas więc tu większym frajerem był Bayern

1 polubienie

Tak jak piszesz. 3 transfery do pierwszego składu/do naciskania pierwszego składu i nasza drużyna nie wyglądała by już tak biednie. Guehi, Gordon + jakiś porządny DM i ja uznałbym okienko za bardzo bardzo udane.

1 polubienie

No ja mam generalnie podobną optykę, chociaż trzech zawodników do pierwszego składu to moim zdaniem Science-Fiction, ale jeżeli zrobią 1 do podstawy a 1 solidny zmiennik typu Geertruida to też nie powinno być źle. Jestem jednak co do tego pesymistycznie nastawiony, bo nie kupiliśmy obrońcy kiedy był na gwałt potrzebny (później graliśmy Hendo, Fabem, Phillipsem i Williamsem na obronie), a każdy wiedział, że kupno obrońcy to mus. W zeszłym roku również koniecznością był zakup DM, ale nasz wspaniały zarząd wolał w pierwszej kolejności skupić się na innych zawodnikach, żeby finalnie zostać prawie z niczym (Endo). Teraz również nie ma pogłosek o transferze defensywnego pomocnika, są natomiast informacje od (podobno) wiarygodnych dziennikarzy, że chcemy kupić kolejnego lewoskrzydłowego.

Mówisz o tym jakby to bylo takie “nic”. Jednoczesnie chyba nie zdajac sobie sprawy z tego, ze zrobienie 3 swietnych transferow nam moze zajac kilka dobrych lat, w ostatnim czasie, od sezonu 18/19 zrobilismy taki 1 - Mac Allister. Minelo od tego czasu 6 lat. Jezeli utrzymamy transferowa forme to te Twoje 3 świetne transfery to my bedziemy miec zrobione w 2042. xDD

10 polubień