Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

A ja wole Diaza zostawić w u nas bo chlop nam ciągnął środek sezonu gdzie połowa grala slabo. Albo salah miał kontuzje to Diaz właśnie nam dawał jakość.

Co proszę? Diaz i słowo jakość nie ma prawa pojawić się w jednym zdaniu. Chłop jest typowym jeźdźcem bez głowy. Niby ma fajny drybling i dynamikę, ale co z tego jeśli nie potrafi strzelić czy asystować. W zeszłym sezonie Kolumbijczyk wykreował aż 5 tzw. big chances. Pierwszy do odstrzału z naszej ofensywy.

2 polubienia

Zgadzam się z tobą że to najlepszy moment na sprzedaż diaza bo zagrał cały sezon i chciałbym kogoś bardziej jakościowego. Natomiast moim zdaniem Gordon takim nie jest. Liczyłem że może uda nam się namówić musiale,wirtza bądź Williamsa jeszcze przed mistrzostwami, ale teraz widzę że byłem naiwny :person_shrugging:

:smiley: To od samego początku było naiwne. Musiala i Wirtz to zawodnicy za ponad 100 mln, a Williams niewiele tańszy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę potrzebe wzmocnienia tyłów to nawet na Williamsa nie było szans. Naiwny był ten komu choć przez myśl przeszło, że z FSG Liverpool będzie chciał sięgnąć po kogoś z nich

Tak, Liverpool jest klubem takiego pokroju, że powinien iść po najlepsze nazwiska. Jednak mamy za sterami FSG, więc bez grubych wpływów ze sprzedaży to się nie wydarzy. Za Diaza nikt nie wyłoży 60-70 mln, zapomnij

Choć podejrzewam, że nawet jakby udało się opchnąć Kolumbijczyka za taki szmal (choć na to nie ma szans) to wąż w kieszeni wybrzmi i będa woleli to spożytkować na trzech piłkarzy niz na jednego

1 polubienie

,Nowy personel rekrutacyjny Liverpoolu podjął pierwszą ważną decyzję, nie rywalizując z Manchesterem United o Leny’ego Yoro,

,To samo dotyczy braku zainteresowania The Reds Marcem Guehim z Crystal Palace i Mohamedem Simakanem z RB Lipsk, którzy obaj byli błędnie wymieniani jako cele w ostatnich tygodniach,

Kibicujesz Liverpoolowi w walce o top4 / mistrzostwo? Kto ma być pierwszym wyborem na newralgicznej pozycji: Bajcetic po roku przerwy, Morton z Championship czy Endo? Żeby nie było, że odnosiłeś się do Rabiota - pytałem kogo zatem byś widział realnie do ściągnięcia na tę pozycję.

No i czego piszesz glupoty? Chlopie oglądałeś chociaż 15 meczy? Bo ja ponad 27 kolejek w tym jeszcze wszystkie mecze w LE i i Pucharach. I ktoś kto nie ogląda meczy komentuje. Wez chlopie nie pleci glupot. DIAZ CIĄGNĄŁ NAM GRE. KIEDY SALAH MIAŁ KONTUZJE DO TEGO PO POWROCIE SALAHA TO RÓWNIEŻ DIAZ CIĄGNĄŁ GRE BO SALAH GRAŁ PRZECIĘTNIE PO KONTUZJI. NIE GADAJ GLUPOT MI TU.

A nie będę oznaczać każdego. Kto krytykuje np transfer Robito. Tak samo krytykowaliscue Endo a nagle że zajebiscie gra. No ku… proszę was macie za duzo fify albo FM. Chcecie grac tylko mlodziakmi? To sory ale grajcie se FM a nie w piłce na żywo.

I nie plecie mi glupot na temat Diaza bo az mi podnosicie ciśnienie jak mi ktos pisze ze jest słaby. Ogladnijcie chociaż 30 meczy w sezonie i zacznijcie komentować

100 milionow zakładało że sprzedamy diaza do Barcy czy PSG za jakieś 60 -70 milionów. W mojej ocenie klub pokroju Liverpoolu powinnien iść po najlepsze nazwiska. I tu takie były

Boże, jakież to jest genialne! Że też wcześniej tego nie rozgryźliśmy! :man_facepalming:

Przegraliśmy rywalizację o jakiegoś zawodnika bo ten od początku w ogóle nie chciał do Nas przyjść albo sami sięgnąć trochę głębiej do kieszeni nie chcieliśmy?
Powiedzmy światu, że “byli błędnie wymieniani jako cele w ostatnich tygodniach” :rofl:

O taki zarząd klubu nic nie robiłem! :muscle:

2 polubienia

Aha czyli zagrał w 10 meczach ale dla cb to za krótko żeby nazywać to graniem? Hahahaha to co on wtedy robił pływał? Ja nie napisałem że on wtedy był pierwszoplanową postacią reprezentacji, ale grał. I dziękuję że to sam przyznales

Edit.
Wiesz o tym że nawet jakby wszedł na boisko na minutę to stwierdzenie że grał byłoby trafne? Wiesz o tym prawda?

Bycie na boisku przez 7 minut i 3 kontakty z piłką nie nazywam graniem w reprezentacji.

Ty uważasz, że rozegranie 1300 minut świadczy że jest się super talentem. Ja mam inne zdanie bo liczba minut o tym nie świadczy. Ryan miał 1 sezon dobry. Ani ja Ciebie jak widać nie przekonam ani ty mnie.

1 polubienie

Hahahaha a co to jest. Rozumiem że gdyby np strzelił wtedy bramkę to w twojej definicji strzelił by gola nie grając xd

Dobra żeby to zakończyć.
Kolego przyznaje ci rację. Myliłem się. Wybacz

No właśnie nie. Jakby był na boisku tak rzadko jak Ryan i strzeliłby nawet 70 bramek to i tak uważałabym, że nie gra w reprezentacji. Bo częściej nie gra niż gra.

A ty na podstawie tych 300 minut wyciągasz wniosek, że on jakimś super talentem jest (a nawet był).

On miał 1 dobry sezon w Ajaxie, który był mocny w Holandii i przeciętny na poziomie Europy. To, że był podstawowym zawodnikiem tego Ajaksu przez 2 sezony nie oznacza jednocześnie, że był wielkim talentem i gwiazda ligi. Nie był.

1 polubienie

Saliba, Gabriel, White to gracze podstawowej jedenastki Arsenalu. A na lewej stronie defensywy często występował Kiwior.

Zinchenko grał sporo, ale często jego słaba gra w defensywie powodowała zagrożenie pod własną bramką. Nie bez powodu Arsenal idzie po Calafioriego, który też jest SO grającym zarówno na LO. Coś w stylu Gvardiola w City.

A to nie wiem na jakiej podstawie sobie wywnioskowałeś.

Tomiyasu to rezerwowy.

Jorginho to DM. Słaby, ale DM.

Jakie fakty? To jedynie Twoja opinia.

Akurat decyzje selekcjonerów są często mocno niezrozumiałe, a przywołałeś 2 z tych najbardziej kontrowersyjnych. Ich wybory często są nieracjonalne.

Nie wiem po co takie uszczypliwości. Myślałem, że dyskutujemy na poziomie.

On rozegrał 5000 minut w drużynie ajaxu i nie to o tym świadczy a poziom jaki prezentował. To że tego talentu na ten moment nie rozwinął to jest inna dyskusja. Mam nadzieję że uda mu się w naszych barwa. Pozdro

Niech chciałem żeby to zabrzmiało jak uszczypliwość. Bardziej jak uświadomienie że jednak dla porządku dyskusji musimy uznać że trenerzy którzy widzą graczy na treningach wybierają tych lepszych bo jeśli uznać inaczej to każdy rezerwowy mógłby byc uznany za najlepszego bo łatwiej być świetny na przełomie 25 meczy niż 50 szczególnie w obronie.
Napisales że grają 4 stoperów, ale to się dzieje tylko wtedy kiedy gra kiwior, a on raczej nie gra. I jednocześnie musi tam grać white, a czasami gra też rezerwowy tomiyasu. Więc znacznie częściej grają 3 stoperów.
Akurat te decyzja są zrozumiałe bo saliba wypadał świetnie na mistrzostwach. Guehi również.
Nie będę wstanie udowodnić wyższości salony nad konate gdyz dla ciebie decyzje trenerów nie są miara :person_shrugging: zainteresowanie realu usługami salony również nią nie będzie.
To że Arsenal w sezony temu stracił szansę na mistrzostwo właśnie po tym jak saliba doznał kontuzji na 7 meczów przed końcem również nie będzie.

No właśnie staram Ci się wytłumaczyć, że nie prezentował😂.

Jak mi nie ufasz to wejdź na stronę oficjalna Eredivisie. Tam masz nagrody - podobnie jak w epl. Sam zobacz kiedy Ryan się pojawił w 11 miesiąca i kiedy przestał się pojawiać. Dostał nagrodę talentu za sezon 2020/21. W kolejnym dostał się do 11 kolejki bodajże ze 2 razy…

On nigdy nie miał dobrego sezonu w seniorach. Gravenberch po prostu miał łatkę gwiazdora akademii Ajaxu i to wystarczyło, żeby trafić do Bayernu, a później Liverpoolu. Jeszcze pewnie jakieś Milan się nabierze, a później zacznie się jazda w dół

1 polubienie

Mam czasem wrażenie, że kluby po prostu szuakają jak , ja niegdyś w FM. PAtrząć po Ajaxach , Benficach, czy innych średniakach francuskich na zawodników w młodym wieku i o wartośći sporej :smiley:

1 polubienie

Kibicuje LFC niezależnie o co się bija i ta podróż trwa prawie 30 lat. Jestem realista i pisałem to wielokrotnie uważam że Pan Slot to pomysł na dwa lata i nie spodziewam się żeby w pierwsze okno transferowe dostał duże fundusze. Nie mam pojęcia kto mógłby być idealnym def pomocnikiem, nie mniej jednak tych 3 może ogarnąć ta pozycję na dobrym poziomie. Mając to na uwadze wole kogoś do przodu kto potrafi strzelać gole i myśli na boisku oraz zdrowego obrońcę do walki o skład.