Mohamed Salah

Czyli nie wiadomo, czy za rok nie bedzie chcial odejsc jako wolny zawodnik.

Pewnie ma plan odejścia jako wolny zawodnik, wtedy jest szansa na większą pensje i dodatkowy hajs za podpis. Zero złudzeń. Oby tylko forma powróciła i przez rok poszukamy zastępstwo.

Z cyklu “słabo grający po PNA Salah”

Bo gra słabo jak na jego poziom. Co innego mieć udany drybling na środku boiska, a co innego w polu karnym. Ogólnie w takich statystykach Inzaghi miałby niemal wszędzie 0, a napastnikiem był świetnym.

Salah z nagrodą gol sezonu za bramkę z City.

Salah to jedyny gość na chwile obecna, który powinien zostać z dawnego trio.

Wczoraj Firmino czy Mane nawet nie próbowali zmienić obrazu gry.

Dzisiaj okazuje się, że Mane odchodzi, a Salah mówi wprost, ja zostaje.

We wczorajszym jego występie było widać, ze on i Trent jako jedyni mieli jaja by walczyć i oddawać strzały.

1 polubienie

Zostawił bym Firo. A Mane skoro mówi wprost ze chce odejść no to nie ma co go zatrzymywać na siłę. Skoro ma to być Bayern to najlepszym rozwiązaniem byłoby wyhaczenie 30/35 mln + Lewy i kontrakt do końca ‚poważnej’ kariery. Oczywiście jest stary i kontrakt nie mógłby być niższy niż conajmniej jakieś 250 k. Natomiast tacy zawodnicy to nie tylko wartość dodana na boisku ale i poza nim. Napewno młodzi zdolni sporo by się od niego nauczyli.

Kiedy Mane powiedział ze chce odejść ?

Ja chyba czegos nie kumam w Twojej wypowiedzi - powinniśmy do nas ściągnąć Lewego i dać mu 250+ tygodniowo?

No za mniej chyba by nie grał.

Jesli nie za mniej to niech idzie do jakiegoś MU czy PSG. U nas 250k to poziom VvD czy Salaha.

There is a serious possibility that he [Mo Salah] could leave Liverpool as a free agent in June 2023.” [Fabrizio Romano] Nadchodzi zmiana pokoleniowa jednak przez rok może się jeszcze wiele zmienić

To by się logicznie wiązało z wypowiedzią Salaha, że następny sezon spędzi w Liverpoolu.
Trzeba się przygotować na to, że najpóźniej do końca następnego sezonu będziemy mieli zupełnie nową ofensywę w stosunku do sezonu mistrzowskiego (Mo-Bobby-Sadio). Jeśli cała trójka opuści Liverpool w ciągu roku to musimy mieć trzech nowych graczy na ich miejsce, do tego Jota z Diazem, będziemy mieli wówczas zabezpieczoną pierwszą linię. Żeby ogarnąć cały sezon na wszystkich frontach piątka z przodu to minimum, plus ze dwóch graczy szerokiego składu jak Taku czy Divock w zakończonym sezonie.

Co ten Elliott chciał przekazać?

2 polubienia

Podobno blisko porozumienia z klubem Mo, jak podaje Pedro Almeida

2 polubienia

Oby, jesli Sadio odejdzie to dobrze byłoby przedłużyć kontrakt z Mo.
Mam wrażenie, że trwające od miesięcy rozmowy z Salahem, przy jednoczesnej ciszy w sprawie Mane wpłynęły na decyzję Senegalczyka o odejściu z Liverpoolu.

2 polubienia

Beyond next summer, Mo Salah’s future is increasingly uncertain. Unless he receives a significantly improved offer, he will leave as a free agent at the end of next season. His preference would be to stay in the Premier League. #awlive [james pearce - the athletic]
Jeśli teraz odejdzie Mane, a Salah za rok podpisze kontrakt z innym klubem z PL to już będzie przesada, jeśli FSG nie uspokoi tej sytuacji to są już skończeni

Podeprę linkiem

Wydaje mi się to słabym źródłem, tam piszę, że Nunez idzie do MU, bo rozmowy są zaawansowane, a sam Urugwajczyk powiedział, że nie odejdzie do klubu bez LM.

Ponadto:

Mohamed Salah chce odejść do innego klubu z Premier League w 2023 roku, jeśli nie podpisze nowej umowy z Liverpoolem.
Salah otrzymał propozycję 15% podwyżki. Napastnik jednak twierdzi, że zasługuje na więcej i chce zostać szóstym najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie.

James Pearce z The Athletic

Ten Twój twitt wali fejkiem.