Naby Keïta

A może nie kupujmy zawodników na takim poziomie ? :person_shrugging:

Keita nie potrafi kopnąć piłki. Siadajcie i podziwiajcie co wyprawia Naby, bo pamięć macie krótką.

1 polubienie

Hehenderson tez czasem strzeli.

Co tam Keita, Emre Can to był kozak! Powinniśmy go ściągnąć z powrotem, bo przecież ten gol dowodzi, że to topka pomocników na świecie.

[Emre Can INSANE Goal vs Watford ● English Commentary ● FullHD - YouTube]

1 polubienie

Niedobrze mi sie robi jak tylko widze ze ten dzban znowu składa się do strzału fałszem, najgorszy transfer Kloppa w Liverpoolu obok AOX, już po stokroć wole oglądać nudnego Milnera, albo kogoś z akademii niż tego barana

Ja nie potrafię zrozumieć do teraz dlaczego on mając tyle miejsca i czasu nie przygotował sobie spokojnie tej piłki do strzału tylko postanowił uderzyć to w ten sposób.

Przecież on ciągle tak strzela

Jeśli będzie chętny na Naby’ego to oddać, nie wierzę już w niego, skoro będąc zdrowym nie pokazał nic szczególnego.
Jednak kolejne transfery są niezbędne- wiem, jest Fabio, ale nie można opierać zespołu w środku pola na 19latku. Fabio najblizszy sezon na przetarcie w wielkiej piłce, ale nie oczekujmy raczej cudów.

Naby nie spełnił pokładanych w nim nadziei, mimo całej sympatii do tego zawodnika. Zakładając, że Milner pełni rolę głębokiego rezerwowego, Keita jest naszym najsłabszym ogniwem w pomocy, odkąd pożegnaliśmy Wijnalduma. W teorii można byłoby wskazać Curtisa Jonesa, jednak ten jest chociaż dostępny przez cały sezon, podczas gdy Gwinejczyk łapie urazy od byle podmuchu wiatru. To chyba jedyny duży flop transferowy w naszym wykonaniu za kadencji Kloppa. Gość kosztował ponad 50 milionów, obecnie cudem byłoby, gdybyśmy dali radę opchnąć go chociaż za 30. Jeśli ktoś by się po niego zgłosił, powinniśmy go spieniężyć. Można mieć dużo wyrozumiałości, ale po 4 latach trzeba już jasno powiedzieć, że z tej mąki chleba nie będzie, a Naby nie będzie drugim KdB albo chociaż Bernardo. Szkoda, bo w Bundeslidze był gwiazdą, jednak po przejściu do Premier League zdrowie dało o sobie znać. Kontrakt do 2023, przedłużać tej umowy nie ma co, więc spodziewałbym się transferu tego lata, aby odzyskać cokolwiek. Powinniśmy go zatrzymać jedynie w przypadku, gdy nie uda nam się ściągnąć nikogo wartościowego do środka pola.

Oglądam ten strzał i oglądam i nie rozumiem co on miał w głowie, że tak zrobił. Reakcja drużyny mówi wszystko

Eh, żeby tak w finale LM potrafił ładnie rozegrać i uderzyć. Cóż, przynajmniej w reprezentacji jest gwiazdą.

Keita na następny sezon na pewno zostanie, więc wypada mu życzyć zdrowia i jak najlepszej formy. It’s never too late!

Ale kopanina masakra.

1 polubienie

Ja mam wrażenie, że w Liverpoolu ma tylko 20% umiejętności. 40 procent zostawił w Lipsku a drugie 40 procent w kadrze.

A ja mam wrażenie że gośc jest po prostu słaby, a w kadrze wygląda dobrze bo gra tam z afrykańskimi farmerami na poziomie 4 ligi angielskiej

4 polubienia

Keita bylby gwiazda ligi niemieckiej czy francuskiej, ale nie angielskiej. Nie mamy szalu w pomocy wiec widze go w podstawie ale nie wierze ze wbije na wyzszy poziom u nas. Taki zawodnik do rotacji, troche przeplacony na gre u nas.

Keita już kilka razy pokazał na co stać i ja uważam że dalej ma przyszłość w klubie i to nawet w roli podstawowego zawodnika. Henderson i Thiago są 4 lata starsi i też często wypadają z gry.

Nabiemu najbardziej brakuję fizyczności i dłuższych okresów gry w pierwszym składzie, wtedy wygląda najlepiej.

Jeśli chodzi o kontuzje to też zaczyna wyglądać to lepiej, widocznie sztab lepiej dostosowuje intensywność treningu do jego indywidualnych potrzeb.

W zeszłym sezonie obok Thiago i Fabinho nasz najlepszy pomocnik.

Obejrzałem jeszcze kilka razy tą bramkę. Zwróćcie uwagę na nr 17 i 7 w zielonych koszulkach. Dla mnie asy.

Sugerujesz, że cały sztab scoutów, trenerów i sam Klopp dali się nabrać na sztuczki gwinejskiego szamana?

Problem nie leży w umiejętnościach, bo te ma i tylko ślepy tego nie widzi, ale w głowie i mięśniach.

Co za idiotyczny tok rozumowania, czyli według ciebie w świecie piłki nie ma mowy o transferowych flopach bo zawodnikom przygląda się sztab scoutów i trenerów? Keita jest po prostu słaby, za słaby na obecny Liverpool, tak samo jak AOX, Karius, Benteke, Carroll czy reszta zawodników którym tu nie wyszło. No i nie rozumiem tego gadania że problem nie leży w umiejętnościach, tylko w głowie i mięśniach, a czymże właśnie są umiejętności jak nie głową i odpowiednio wytrenowanymi mięśniami?

3 polubienia