Naby Keïta

Naby Keïta jest motywem przewodnim tego tematu.

Dobrze że to napisałeś bo chciałem już przedstawić - w formie poradnika - prezentacje o tym jak dbać o trawnik żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue:
Sorry! Musiałem !! :smile:
No i mamy wieszacie nowe forum :bangbang::bangbang:

1 polubienie

Świetny mecz Nabiego, idzie w dobrym kierunku. Oby kontuzja nie okazała się niczym poważnym.

Wielki pech Keity, wyglądal już naprawdę fajnie. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to czasami brak koncentracji, które przekładają się na straty, słabe bronienie (chociażby mecz z Athletico) i to że jest dość słaby fizycznie. Na plus dobra technika, przegląd pola, gra do przodu i zakładanie pressingu.

Mam nadzieję że to tylko jakis drobny uraz, bo Keita to jeden z moich ulubieńców środka pola.

Przy takim wejściu 2 miesiące u Keity to raczej pozytyw. Zobaczymy, ale bez powodu noszy się nie wprowadza. W najbliższych meczach Fabs - Hendo - Curtis. Oby Thiago powoli wracał.

‘Jurgen Klopp spoke of the “painful” shin injury’
Na wstepie zaznacze ze zupelnie sie nie znam na urazach.
Naby oberwal prosta noga w piszczel, co musialo byc mega bolesne. Na szczescie noge mial w powietrzu co moim zdaninem ratowalo go przed znacznie gorszym urazem. Balem sie mocno ze sila mimo wszystko mogla wywolac uraz w kolanie, ale Klopp nic o tym nie wspomina. Jesli kosc cala to wsumie nie wiem co mialoby zajac miesiace?

Co trzeba miec w glowie zeby za taki faul pokazac zolta kartke?

Przecież zmienił na czerwo, jak się lepiej przyjrzał. Po to wprowadzono VAR.

A co do Keity. Wielka szkoda. Zagrał jedno z najlepszych spotkań w czerwonej koszulce, może i najlepsze. A tu taki bezmózg go kosi brutalnie. W sumie to ta czerwona wisiała w powietrzu już od jakiejś 40. minuty.

Pozostaje Nam czekać na diagnozę i trzymać kciuki. Naby w końcu złapał swoją mityczną formę i szkoda, żeby to przerwać, przez uraz.

No i co z tego, że zmienił jak najpierw dał żółtą a sytuację widział.
Zmienił bo kazali mu zmienić

Gdyby Ronaldo wyleciał już w pierwszej połowie za kopnięcie Curtisa to może utemperowało by mułom te ich tępe łby. Sędzia zdecydowanie za bardzo asekuracyjny w swoich decyzjach. Swoją drogą Maguire wyciął Jote gdy ten wychodził sam na sam. Przy bardzo surowym prowadzącym mogło i to zakończyć się czerwonym kartonikiem.

No właśnie zastanawiam się, jaka decyzje podjąłby Oliwer np. czy odpał Ronaldo i brutalne zachowanie nie skończyłoby się czerwienią i właśnie to wyjście sam na sam czy nie powinna tam też być czerwona.
Czy Pogba może liczyć na zwiększenie kary za dość brutalne wejście czy komisja się nie zajmuje czymś takim?

Tez uważam, że Ronaldo powinien wylecieć, choć pewnie Taylor się z tego wybroni, że trafiał w piłkę, a ruch zaczął się jeszcze przed gwizdkiem. Co do Maguire to 100% czerwona, nie rozumiem dlaczego ten leszcz nie wyleciał - chyba ma jakieś chody u arbitrów bo fasola też go zostawił na boisku, jak faulował Salaha jako ostatni obrońca w okolicach środka boiska, jeszcze w Leicester grał. . To jest jedna z tych teorii spiskowych, w które wierze - angielscy sędziowie patrzą przychylniejszym okiem na kadrowiczów. To samo z Pickfordem było, jak chciał urwać nogi Van Dijkowi. Żałosne pajace. Kontuzja Keity idzie na konto Taylora, gościu nie ogarnął ciśnienia u graczy United.

CR dostał żółtą i nie było uwagi z VAR, więc dlatego zostawił. Gdyby VAR zareagował, to może by kryśka dostała czerwoną.
Ogólnie - wbrew obawom niektórych użytkowników - sędziowanie dostosowane do poziomu The Reds, czyli na bardzo wysokim poziomie.

Dziwi mnie to, że niektórzy zapominają, że jesteśmy tylko ludźmi i błędy wszystkim - nawet tym najlepszym też się zdarzają.

Jeśli zdarzają mu się takie błędy to niech zmieni profesję ale gwiżdze w niższych ligach

Weźcie poprawkę na to, że to Anglia. Tu grało i gra się zawsze ostrzej. Żeby bo jasne, to co teraz napisze w żaden sposób nie ma być bronieniem Ronaldo.

Pamietacie jak Agger przywitał się z Torresem w pierwszym meczu po transferze do Chelsea? Elegancki łokieć w twarz. Siadło aż się przyjemnie patrzyło. I dostał za to tylko żółtko. W dzisiejszych czasach była by czerwona i pewnie dodatkowe zawieszenie od ligi. A tu Ronaldo kopał w piłkę, jasne że bylo to chamskie zachowanie, ale skoro krzywdy nie zrobił to otrzepac się, powiedzieć kilka zdań do słuchu i grać dalej. Ewentualnie oddać lekko przy najbliższej okazji.

Zanim zaczniesz hejtować/śmiać się z pracy innych najpierw sam upewnij się, że jesteś w niej lepszy od nich. :slight_smile:

Ronaldo - czerwona. Atak na rywala, a nie w celu odzyskania piłki. Frustrację trzeba trzymać na wodzy.

A wracając do tematu tego wątku- jakieś wieści na temat Naby’ego?

Ale po co mam się upewniać? Ja jestem pewny, że do sędziowania się nie nadaje więc się tym nie zajmuje. Proste i logiczne.