Pomoc w zakupie biletów na Anfield

Cześć,
chciałbym w listopadzie pojechać na mecz na Anfield ( z southampton) . W jaki sposób można kupić bilety (przez www się nie da) ? z góry dzięki za pomoc, pozdr.

Oj tak, zdecydowanie się podpinam - jak obecnie wygląda sytuacja z zakupem biletów i na jakie koszty trzeba się nastawiać?

@Guzik14 @malin_a

Rzecz jasna, żeby kupić bilet musisz mieć kartę (membership). Na tą kartę są nabijane bilety. Sprzedaż biletów na takie spotkania jak LM, City, Chelsea, United itp jest prowadzona w sposób wymogów. Żeby zakupić bilet na takie spotkania trzeba posiadać “historię” na swojej karcie. Im częściej kupujemy biletu, tym lepsza historia na karcie. Następnie im lepsza historia, tym większe szanse na zakup biletu.

Polecam grupę na FB. “LFC-Membershipy-udostepnianie itp” jest to Polska grupa, gdzie wymieniamy się kartkami jeżeli ktoś nie może jechać na mecz itp. dość łatwo i często pojawiają się posty odnośnie możliwości nabycia biletu. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tam chciał na kimś zarabiać, także za bilet płacisz tyle ile kosztuje na dane spotkanie.

Jeżeli się z czym mylę, proszę mnie poprawić.

Hejka. Czy mógłbyś podać link do grupy? :slight_smile:

https://m.facebook.com/groups/895729210443557/?tsid=0.5188077705188328&source=result

Mam nadzieję, że link działa ?

Membershipy/bilety są imienne czy nie?

Nie mogę. A dodasz mnie do grupy? Masz taką możliwość? Będę wdzięczny.

https://m.facebook.com/sebastian.zielinski.98871174

też poproszę jeszcze o dodanie mnie do grupy :
https://www.facebook.com/malina87/

Grupy niestety nie da się znaleźć na fb i link nie działa. Mogę prosić też o dodanie?

https://www.facebook.com/staszek.alcatrazz/

Witam, grupa jest nadal aktywna ?

Poszukujecie grupy Lfc Membershipy udostępniamy?

Tzn obecnie nie musisz mieć membera, powstał dystrybucja i ktoś ze swojego memebra może ci wysłać bilet na telefon po przez e-mail. Bardzo proste w obsłudze