Pomoc w zakupie biletów na Anfield

O bilety było bardzo ciężko jeszcze do niedawna aż nie wpłynęła na system decyzja odnośnie zaostrzenia obecnie zasad co do wirusa.
Nie trzeba mieć szczepienia a wystarczy wykonać 48 godzinny test który przesyłasz do NHS a następnie otrzymujesz certyfikat który uprawnia na wejście na imprezy masowe przez 48 godzin. Właśnie jestem w drodze na Anfield, co do historii, info po telefonie do klubu: klub nie wie jak klasyfikować dystrybucje biletów po nowej formie NFC, czy zakupione na membera i przekazane zaliczać jako historia czy tylko te które wykorzystasz wchodząc z własnego membera

Nie neguje ze sa inne sposoby na wejscie na stadion niz posiadanie paszportu covidowego. Jakis typ widzialem przetlumaczyl najistotniejsze czesci i wrzucil na PLFCS i Memberkowa grupe. Po prostu nie chcialem sie na ten temat rozpisywac.

Co do dystrybucji biletow to klub sam nie wie co chce zrobic. Mialo byc limitowanie f&f do 20 osob i tylko wymiana biletow miedzy nimi. Obecny system przekazywania biletow na maila mial zniknac wraz z meczem z City.

O bilety w tym sezonie jest bajecznie latwo. Takie mecze jak z Chelsea czy City spady do memberow bez historii. Taki sezon jak ten nigdy juz nie bedzie mial miejsca, a jesli chodzi Ci o dzisiejsze “zaostrzenie” przepisow w kraju gdzie 90% osob jest zaszczepiona to musze Cie zaskoczyc. Na mecz w srodku tygodnia ze spadkowiczem zawsze jest latwo o bilet.

Nie no pewnie że o wiele, wiele łatwiej, osobiście udało mi się wyrwać na membera bez historii drugi bilet w tym sezonie, reszta od konia zabierana. I tak zmieniła się forma możliwości kupna biletów niż miała miejsce od kiedy pamietam, bo były teraz chyba cztery etapy a kiedy bodajże dwa.
W każdym razie grupka z memberami przednia i już wiele razy skorzystałem i jeszcze skorzystam.
Polecam z całego serca!

O jaką grupkę chodzi? Jak do niej dołączyć?

Ponawiam pytanko. Nie mogę znaleźć grupy. Może ktoś dodać?
https://www.facebook.com/garsja

Hej,

Mam zamiar w przeciągu 3 miesięcy wybrać się z dziewczyną do Anglii.
Wiadomo , że będąc tam chcę odwiedzić stadion i w miarę możliwości dostać się na jakiś mecz.
Czy jest możliwość bez tego membershipa dostać bilet w kasie?

Nie ma szans żadnych bez membera, do tego wszystkie sprzedaże już miały miejsce, masz dwie opcje, wykupić membera i polować na zwroty, dzień przed meczem, ja tak często robię, lub liczyć na dobre serce kogoś na grupach ze ci podaruje a mianowicie odsprzeda, tak również kilka biletów już w tym sezonie urwałem

Nawet w formie osoby przyjezdnej by dostać się na sektor gości?

Tzn jak? Na sektor gości bilety sprzedaje klub który na dane spotkanie przyjeżdża, a dostęp do biletów away na poziomie Premiership czy CL graniczy z cudem, przynajmniej jeśli mowa o Liverpoolu, jak w innych klubach to działa to nie wiem, nie interesuje się tym

Już nie przesadzaj z tą cebulą, light membership (wystarcza do kupienia biletów) to jest teraz 10 funtów, wypijesz trzy piwa mniej w pubie i ci starczy a przynajmniej klub wesprzesz. A na mecze mniejszej rangi zawsze jest szansa coś upolować w kasie na stadionie.

1 polubienie

Czy móglby ktos podac link do tej grupy na fb?

już 16 czerwca poznamy terminarz na sezon 22/23

Będę chciał się wybrać na jakieś spotkanie jesienią. Czy była by w stanie jakaś dobra duszyczka pomóc w całym etapie zdobycia biletu od 0 :wink: . Może jakiś wspólny wyjazd. Zapraszam do pomocy na PW.

KUJ-POM

Oto post, który jakaś dobra dusza zamieściła wczoraj na stronie Fan klubu Liverpoolu na facebooku:

Podsumowanie

W sprzedaży na stronie klubu są membershipy na sezon 2022/23. Często pytacie się, jak zdobyć bilet na swój pierwszy mecz na Anfield. A to właśnie kupno membershipa jest podstawowym sposobem na to, żeby udać się do Liverpoolu już w najbliższym sezonie!

  1. Kupujemy membershipa w wersji FULL lub LIGHT. Nie bierzemy opcji “International” - ona nie daje uprawnień do kupna biletów. Dodatkowo membership daje 10% zniżki na zakupy w klubowym sklepie i parę drobnych dodatków. Full to koszt ok. 40 funtów i oprócz wyżej wspomnianych atrakcji daje nam też parę klubowych gadżetów. Light kosztuje o 15 funtów mniej i różni się w zasadzie tylko brakiem tych kilku gadżetów.

https://www.liverpoolfc.com/membership

  1. Po podaniu terminarza na nowy sezon, klub rozplanuje i ogłosi terminy związane ze sprzedażą biletów. Dla zwykłych kibiców otworzą okres, w którym trzeba wyklikać, że jesteśmy zainteresowani biletem na dany mecz. Nie ma limitu, ile meczów chcemy, ale na 1 membershipa można kupić tylko 1 bilet. A zatem jak ktoś chce lecieć z żoną i dwójką przyjaciół, to potrzebujecie już 4 membershipów.

  2. Zakładając membershipa teraz, nie będziemy mieli jeszcze uprawnień na najlepsze mecze - Manchester City i United, Chelsea, Arsenal, Tottenham i Everton (być może nieco zmodyfikują tę listę, ale MNIEJ WIĘCEJ tak powinna wyglądać). Można je zdobyć, zaliczając 4 ligowe mecze w jednym sezonie. A zatem zaczynamy od ekip takich jak Southampton czy Newcastle, a na hity trzeba sobie trochę popracować.

  3. Potem klub robi losowanie szczęśliwców, którzy będą mogli kupić bilety, którymi byli zainteresowani. Szanse na dany, konkretny mecz, są słabe, dlatego warto kliknąć wszystko i zobaczyć, czy system coś nam dopasuje 🙂 Wykupienie takiego biletu i tak nie jest potem obowiązkowe (jak np. nie pasuje nam termin czy inne okoliczności), a jest większa szansa, że uda się cokolwiek ustrzelić.

  4. Klub poda datę, w której wylosowani będą musieli wejść na stronę, wybrać sobie miejsce na stadionie i zapłacić za bilety. Wejściówki, w zależności od sektorów, kosztują od 37 do 59 funtów.

  5. W późniejszym czasie, kiedy zbliżają się kolejne mecze, klub podaje daty kolejnej sprzedaży - możemy próbować szczęścia jeszcze raz w tzw. “Additional Members Sale”. Wyszukujemy mecz na stronie, sprawdzamy datę i wtedy musimy być przy komputerze z odpaloną stroną sprzedaży biletów. W tej sprzedaży już nie ma losowania jak przed sezonem, tylko o wyznaczonej godzinie otwiera się system i komu uda się dostać w pierwszych minutach, ten kupi jeszcze bilet na dane spotkanie. https://www.liverpoolfc.com/tickets/tickets-availability

  6. Nie wchodzimy na stadion na papierowy bilet czy plastikową kartę. Swojego membershipa pobieracie na telefon w aplikacji Google Pay lub Apple Wallet i przy wejściu przykłada się komórkę do czytnika. Witamy na Anfield!

Żeby nie rozmywać za dużo, nie wchodzimy teraz w zawiłości kupowania biletów na puchary krajowe i Ligę Mistrzów (w największym skrócie: jak ktoś jest nowy, to jest bardzo bardzo trudno). Nie znamy jeszcze szczegółowo tych dat, w których trzeba się zmieścić, dlatego polecamy zająć się sprawą membershipów jak najszybciej 🙂

Nie wiadomo jeszcze, jak w nowym sezonie będzie wyglądało przekazywanie biletów znajomym, więc do tego tematu wrócimy jeszcze w przyszłości.

A zatem rejestrujemy się i próbujemy swojego szczęścia!

6 polubień

Dzieki.

Member zakupiony teraz czekać :slight_smile: Informujcie na bieżąco kiedy ruszy dalszy proces z zapisami :wink:

Witam , mam pytanie odnośnie kupna biletów na mecz liverpool fc vs bournemouth , czy jest jakaś szansa dostać bilet w kasie w dniu meczu ? Zostałem oszukany na bilety na ten mecz a już mam wykupiony hotel i samolot , czy ktoś jest w stanie w jakiś sposób doradzić albo pomóc w zakupie biletów , pozdrawiam

Siemanko.
Czy losowanie memberów na mecze w rundzie wiosennej odbędzie się w listopadzie?

1 polubienie

Dzisiaj dostałem maila że zapisywać się można od 1 do 7 listopada a losowanie będzie 16.

na grupie Polish Liverpool FC Supporters jeden z kibiców wystawia bilet na derby z Evertonem na losowanie z całym dochodem przeznaczonym na WOŚP:

Cześć, gdzie najlepiej kupic bilet na mecz LFC ? Są jakies konkretne stronki gdzie nie zostane wychujany ? :smiley:

Pytanie do tych, którzy bardziej orientują się w funkcjonowaniu membershipów. Jeśli ja w przyszłym sezonie będę się kwalifikował żeby kupić bilet na mecz np. FA Cup i jest często adnotacja że jeden użytkownik może kupić np. 4 bilety to dla drugiej osoby wystarczy że wykupię membership i wtedy mogę dla niej kupić bilet czy ta osoba też musi się kwalifikować wymaganą historią meczów? Mam nadzieje że jasno skonstruowałem moją zagwostkę :smiley: