Premier League 2021/22

Przecież Chelsea właśnie złapała pare kontuzji i nic im to nie robi bo mają po prostu szeroką kadre, a Liverpool nie jest przygotowany nawet na wyjazd Salaha i Mane na PNA o którym kazdy wie od roku, o czym my tu w ogóle rozmawiamy, przecież FSG juz przed sezonem pokazało że nie mają żadnych sportowych ambicji i Liverpool o mistrza nie powalczy

Ja jestem w tym sezonie optymistą i wierzę, że Liverpool powalczy o mistrza do ostatniej kolejki.
My też gramy super, ostatnio zmietliśmy Watford 5:0, który dziś rozbił Everton 2:5.
Czekam na każdy mecz z niecierpliwością i ekscytacją.
Będzie ciekawie.

Ja tam nie postrzegam Chelsea jako głównego pretendenta do mistrzostwa. Oczywiście jak każdy kibic mocno wierze, ze to my możemy zdobyć tytuł natomiast gdyby ktoś mi przystawił pistolet do głowy i kazał typować to obstawił bym następujące podium.

  1. City
  2. LFC
  3. Chelsea
2 polubienia

Ja bym poczekał czy nic to nie robi. Grali z Norwich, najgorszym zespołem tej ligi w którym na obronie jest ten parodysta Kabak.

Tak jak mówiłem - Norwich pierwsze do spadku.

Bramki w lidze po dzisiejszej kolejce.
Napastnicy LFC (4) w sumie 23 bramki.
MU - 13 bramek (atak i pomoc razem)
Leicester 11 (atak i pomoc razem)
Chelsea - 9 (ale to razem: atak,pomoc i obrona)
MC - 9 (atak i pomoc razem).
Brałem pod uwagę czterech najlepszych strzelców. Przepaść.

https://devilpage.pl/index/news/komentarze/70452/ole-gunnar-solskjaer-pozostaje-na-stanowisku-menadzera-manchesteru-united/

Możemy spać spokojnie.

Zwolnią go po meczu z Kogutami

Pogba trzy spotkania zawieszenia

2 polubienia

No chyba, że nastąpi jakaś zdecydowana poprawa w ich grze, czego mu z całego serca życzę, bo póki Ole jest trenerem to można ich nie liczyć jako rywala w walce o mistrzostwo kraju.

Jak wygrają ze Spurs to Ole zostanie na dłużej, skoro nie poleciał po 0:5 z nami.

Dziennik Express informuje, że Thomas Tuchel poprosił władze Chelsea o transfer kolejnego napastnika i to już w zimowym oknie!
Niemiecki szkoleniowiec chce w ten sposób zdjąć presję z Romelu Lukaku.

To jest ten sam Aaron Ramsdale który dwa sezonu z rzędu spadał z ligi ? Odkąd wskoczył do składu Arsenal nie przegrywa a chłop ma wiele kluczowych interwencji. Aż się dziwie że komuś udało się wygryźć Leno ze składu.

No cóż. Gówno nam dadzą zwycięstwa po 5-0 na koniec sezonu skoro nie potrafimy dowieść 2 bramkowego prowadzenia z ogórkami.

1 polubienie

Powtarza mi się sezon za Beniteza, kiedy tez wysoko ograliśmy United na OT (4:1), a finalnie tytuł przegraliśmy z drużynami typu Boro remisując z nimi. Bolesny remis, ale przy porażce City nie wygląda to aż tak źle. Tylko, że to teraźniejszość. Patrząc w przyszłość i jak City reaguje na porażki u siebie z Place, to niestety ale mamy mało argumentów. I jeszcze Chelsea na dodatek trafiła się w tym sezonie. I po cichu mam wrażenie, że to The Blues zakończa hegemonie dwójki City - LFC z ostatnich lat.

2 polubienia

Mam takie przemyślenia odnośnie tego początku sezonu, że mamy problem z lepszymi drużynami.

W zasadzie ograliśmy samych cieniasów: 4 z 5 ostatnich drużyn, Crystal Pałace, które podskoczyło dzięki zwycięstwo nad City i United z problemami.

Każda drużyna, która prezentuje się trochę lepiej sprawia nam duże problemy. Chelsea i City zrozumiałe. To pretendenci do tronu.

Ale zostaje teraz Brighton i Brentfort- remisy w słabym stylu, po dużych problemach i z szansami, żeby te mecze przegrać.

Powoli nasz terminarz wchodzi w taki zespoły, de facto tylko w takie: bo ze słabszych ekip mamy już tylko Newcastle. Mam pewne obawy, że te szarpane remisy będą się pojawiać częściej, a może i zacznie wpadać jakaś porażka. West Ham w dużym gazie, Arsenal w gazie, zawsze groźbę Leicester. Mogą się pojawić ciężary i to spore, jeżeli pomoc się nie ustatkuje.

Problemy mamy z zespołami dobrymi taktycznie, dobrze zorganizowanymi. Gdybyśmy dzisiaj grali z Utd, które przeciw Totkom zagrało zupełnie inaczej, to nie wrócilibyśmy z Manchesteru z 5:0.
Brighton doskonale się przygotowało do meczu z nami, nie zostawiali nam miejsca, asekurowali pozycje, dobrze się ustawiali i mieliśmy ogromny problem. I tradycyjnie naszą defensywa powoduje przyspieszenie tętna gdy rywal jest w okolicach pola karnego. Troche nam chyba zaburzyło postrzeganie drużyny łatwe wygrane z Watford i MU, musimy być przygotowani na mecze takie jak dzisiejszy, bo żaden zespół w PL nie będzie grał tak słabo jak United.
Oglądałem dziś spore fragmenty Spurs-MU, Solskier ustawił zespół zupełnie inaczej, z trojka ŚO i Cavanim z CR z przodu, z formacjami blisko siebie, z presingiem całej drużyny i wyglądali zupełnie inaczej niż z nami.
Z BHA cały zespół był bez iskry, indywidualnie niewiele nam wychodziło, nawet Salahowi, mam nadzieję, że to po prostu słabszy mecz, chociaz trzeba docenić pracę Pottera i zespołu.

1 polubienie

MU - Liverpool 0:5

Odpowiedzi na te wyniki:

Tott - MU 0:3
LFC - Brighton 2:2

Trochę śmieszne.

Mam nadzieję że Brighton urwie punkty smerfom…

Jedynym pocieszeniem dla mnie wygranej wczoraj Chelsea jest fakt, że Newcastle nadal w strefie spadkowej. Najbogatszy klub spadnie do Championship i tam będzie się budował. Pieniążki nie grają na boisku.
A Totki? Czy Kane tam zostanie? Nie ugra tam już zbyt wiele.