Premier League 2021/22

Los Evertonu jest teraz w rekach Leeds, przy czym Leeds ma nielatwe zadanie wygrac z Brendfordem na wyjezdzie.

everton juz bramke wcisnal

Już widzę jak ta Villa zatrzymuje Man City buahaha
To będzie cud, jeżeli oni przetrwają pierwsze 20 minut

Póki co mają remis :wink:

Villa się oszczędza na City i gra dziś na pół gwizdka, przy najniższym biegu chcą wygrać :smiley:

Przepraszam widział ktoś z was żółtą kartkę dla rudigera? To nie powinno być czerwo?

Wygrzebały się mendy.

1 polubienie

Kuźwa Crystal co wy robicie ???

1 polubienie

Jakby ktoś okradł bank i dzięki temu miałby forsę żeby przebić twoją ofertę za Twój wymarzony samochód, to też byś mu pogratulował, stwierdzając „No trudno należy mu się, bo jest bogatszy i ma więcej pieniędzy.” I w ogóle to jak zdobył pieniądze by Cię nie interesowało? No żelazna logika.

I znowu ogólniki. Pokaż kiedy sędziowie mylili się na naszą korzyść tak jaskrawo jak to miało w przypadkach które wymieniłem. Był karny na Jocie z CP, który nie powinien się zdarzyć, nie mam problemu żeby to przyznać, ale więcej przypadków nie kojarzę. Także proszę nie zarzucaj mi hipokryzji, bo jak na razie to Tobie jest do niej bliżej.

No i po co przywołujesz mecze bezpośrednie z City? Co z tego, że byliśmy optycznie słabsi, skoro zdobyliśmy swoje gole far and square, a oni nie potrafili mimo przewagi strzelić więcej? Piłka to nie jazda figurowa tu nie przyznają punktów za styl.

Tak samo ostatnie mecze z Tottenhamem czy WHU miałby drugorzędne znaczenie gdyby tylko sędziowie nie przepychali City.

No nie wierzę że rzeźniki się utrzymały…
Oglądałem ten mecz spośród innych PL ze względu na atmosferę na trybunach, trzeba przyznać że stadion żył przy 0:2 nawet.

Według mnie mała kontrowersja.
Czy przy golu nr 1 evertonu nie było spalonego?
Dla LFC by to rysowali 50 razy aby tylko wyrysować


Moim zdaniem Keane na spalonym…

1 polubienie

Dzisiaj dwie złe wiadomości: Everton się utrzymał a zawodnicy Aston Villi myślami są już na wakacjach.


Gratulacje dla Evertonu za wygranie LM, parada 23 maja :joy:

6 polubień

No jak.AV nie umiała wygrac u siebie z Burnley to o czym.my.tu mówimy, że urwią pkt City :rofl::rofl: dalej się łudzicie, że coś z tego będzie?. Bo ja nie

2 polubienia

Tutaj chyba tylko walizka z hajsem dla nich pomoże xD

Nie łudź się, nie oglądaj, nie kibicuj, nie wspieraj, zajmij się szachami.

1 polubienie

Patrick Vieira jest nie tylko trenerem i byłym piłkarzem, ale też kickboxerem. W filmiku pokazuje jak powinno się prawidłowo zadawać low kicka. Sparingpartnerem jeden z kibiców Evertonu. Wyobraziłem sobie Kloppa albo Guardiolę w takiej sytuacji. :slight_smile:

link

https://twitter.com/FADClub_/status/1527409034722168834?s=20&t=KDAc3gNf7gaBU1mfQGFsvg

Lol, WH też zremisował z Burnley dwie kolejki przed meczem z City i jakoś dali radę. Mecz meczowi nie równy.

1 polubienie

Mój błąd nie wiem czemu wykręciłem sobie ze było 1:2 w tym meczu.

Rzeźnicy się utrzymali, więc zrobili paradę zwycięstwa na murawie.
Liverpool FC będzie miał paradę z wygranymi pucharami w mieście.