Premier League 2021/22

tak było. A my wtedy graliśmy z Villą

@Dsturb1995 była identyczna sytuacja. Mieliśmy do City punkt straty (więc remis City by wystarczył) i też graliśmy ostatni mecz z Wolves na Anfield

Swoją drogą zobaczcie na top 6 z sezonu 18/19. Historia zatoczyła koło

Trzeba wierzyć do samego końca kiedyś muły świętowały mistrzostwo a okazało się że to shity wygrało ligę

@Dsturb1995 shity wtedy wygrało, bo miało wszystko w swoich rękach. My musimy liczyć na jakiś dziadów pokroju Mingsa. Ja odpadam z czegoś takiego

Oby Fernandinho wyszedł w City na środku obrony, nasze szanse bardzo wzrosną!

@MasterMariano wzrosną szanse na gola dla Aston Villi. Szkoda tylko, że City może w tym meczu zapakować minimum trzy gole.

Możliwe ze do skladu dzis wroci Walker i Stones…

Gerrard jest trenem publicznie tego nie powie, lecz w sercu pewnie by chciał ograć shity

Żeby zapakować 3 gole Villa musiałaby odpuścić jak Wilki lub Newcastle… Liczę na walkę, West Ham pokazał jak można zaskoczyć obronę City.

Gracze po kontuzji… wystawienie ich od pierwszej minuty to też ryzykowne zagranie.

Życzę Ci, żebyś to przegrał.

Może to dziwne ale ja chce LM pewnie dlatego że jestem kibicem od 2005 a angole nam nie podskoczą jeśli chodzi o Europejskie puchary zrównać się z Milanem gitara dodatkowo jeszcze to

2 polubienia

Fajne zdjęcie;) zobaczymy co nam los dzisiaj przyniesie.

1 polubienie

Duża presja jest wywierana na Villę, Coutinho i Gerarda. W mediach co chwila widzę odniesienia do wspomnianych osób. Ingsa nikt nie presuje :wink: Oby podeszli na spokojnie do tego meczu i stawili w miarę skuteczny opór. Niech się City pomęczy.

1 polubienie

Puchar już na Etihad

Puchar już na Anfield

9 polubień

Szkoda, że tylko ten na Etihad będzie użyty. Oni z tym Olsenem w bramce to stracą z 5 jak nic, ten gość jest tragicznym bramkarzem.

Zresztą powyższa fotka to fake, puchar jest jeden i jest zawsze w 38 kolejce na stadionie lidera.

2 polubienia

Villa poddaje mecz tym bramkarzem? No nie wierzę.

Kontuzje ma Martinez