Premier League 2022/23

dlaczego trzeba oddać swój głos?

brak oddania głosu grozi karą 25 lat więzienia lub 100zł grzywny

6 polubień

W Polsce nikomu nie kibicuję, więc czekam aż będzie kontrola kibiców w Polsce klubów europejskich. Dopiero WTEDY trzeba oddać głos, by pokazać ilu nas jest.

I tak sie nie liczy kto jak glosowal tylko kto te glosy podliczal :rofl:

Cancelo w Bayernie, a Eriksen do kwietnia z kontuzją kostki. Dobrze, że mamy na tyle głęboki skład, że nasze kontuzje nam nie straszne.

Jeszcze z 10 punktów uciułamy i mamy pewne utrzymanie, wtedy lato 250 mln, lecimy następny sezon bez Europy i zdobywamy mistrzostwo :stuck_out_tongue:

Co do kontuzji Eriksena. Ponoć Manu próbuje Sabitzera ściągnąć przed końcem okienka.

1 polubienie

a nie chcieliby Oxa? :thinking:

2 polubienia

https://twitter.com/SpursOfficial/status/1620723908751118336?s=20&t=xyDwud_RUyXelkXaHL6_sg

Conte przejdzie operację po wykryciu u niego zapalenia woreczka żółciowego.


niby tacy zaciekli rywale, a fajną 11tke można byłoby złożyć z zawodników co grali w obu klubach

1 polubienie

zaciekli to chyba Totki z Arsenalem a nie Chelsea

Jak myślicie Enzo będzie grał na miarę wydanych na niego pieniędzy?
Na zdjęciu 6 najdroższych piłkarzy premier league i żaden z nich nie spełnił oczekiwań patrząc na koszty transferów.

1 polubienie

Na Antonego ocenianie jeszcze trochę za wcześnie. Co do Enzo to myślę, że będzie lepszy niż każdy z nich, ale czy na rekord lepszy to nie jestem pewien :slight_smile:

Ja myślę, że Maguire spełnia wszystkie oczekiwania kibiców drużyn, z którymi gra ManU.

A co do Antony’ego- na razie częściej się osmiesza, niż zachwyca, troche taka gwiazda podwórkowa niż poważny pilkarz, podobnie było na mundialu. Czas pokaże.

1 polubienie

Kiedyś oglądałem jakiś tam dokument o Martialu, jak nim się tam we Francji zachwycali, bo był takim freestylowcem i wieszczyli mu dużą karierę, ale jak już znalazł się w w większym klubie piłkarskim to już gra tak sobie, bo oprócz technicznych umiejętności trzeba też ciężko pracować, dobrze się ustawiać itd. Mam wrażenie, że z Anthonym jest to samo, technika i umiejętności są.
Braki w innych aspektach, plus głowa nie ta.
Młody jeszcze jest , więc może wskoczyć na odpowiedni poziom.
Plus ja tak patrząc na ceny rynku to po prostu za nimi chyba nie nadążam, bo w mojej głowie około 100 baniek to piłkarz pokroju ,one man Army " jak swego czasu Bale, Suarez czy Ronaldo. Piłkarze którzy potrafią prawie w pojedynkę wygrywać mecze.
Przy tej inflacji za te ceny kupuje się dobrych/bardzo piłkarzy i tyle.
Nic ponad to.

Do dzisiaj pamiętam jak ruchał Skrtela i wsadził nam bramkę w debiucie wygrywając United mecz. Gość był bardzo utalentowany, ale miał jakieś jazdy z dziewuchą i ogólnie za dużo kasy na za małe kieszenie. Dla mnie Antony jest jak Raphinia. Dużo szumu o nic.

1 polubienie

Też pamiętam ta bramkę, na tamten moment to był najdroższy nastolatek w historii. Myślalem jak tak zaczyna to co dopiero będzie za kilka lat, on był pierwszym Mbappe jak jeszcze nie było Kyliana w elicie. Tylko właśnie coś mocno nie pyklo🤣

Mason Greenwood został oczyszczony z zarzutów, kolejne wzmocnienie United…

Jeśli w United nie wystąpi to, co przy Ole i Jose, czyli 1 dobry sezon i potem zjazd formy połowy składu, to za rok będą poważnym kandydatem do mistrza. A takie śmieszki z nich były w ostatnim sezonie, że marazm na kolejne 10 lat ich czeka, a tu cyk - przychodzi EtH i zmienia kompletnie oblicze tego klubu.

My, Chelsea, Arsenal, MU, Barca, czy choćby Milan, to idealne przykłady, ile znaczy pół roku w piłce nożnej.

To tylko pokazuje jak zepsuty jest ten świat. Kto ma kasę ten może robić co chce. Jestem ciekaw czy United go wezmą z powrotem. Ja np. bym nie chciał takiego piłkarza w swoim klubie.

Na pewno go wezmą, teraz każdy będzie się nad nim litował, że padł ofiarą pomówienia.

A przypomnę, że Greenwood to nie jest jakiś randomowy talent. Chłop ma/miał potencjał na super snajpera, obunożny z instynktem i potężnym strzałem. Akurat w MU teraz brakuję “9” i po co będą wydawać hajsy na Kane czy Osimhena, jak taki Greenwood im spadł jak z nieba.

Tylko, że jest nagranie jak zmusza dziewczynę do seksu mimo odmowy. Wszystkie firmy dbają o swój PR. Żaden sponsor nie chcę być kojarzony z gościem, który przejawia takie patologiczne zachowania, więc zdziwię się jeśli go wezmą z powrotem.