Preseason

Liga nie jest gotowa­čöą

15 polubień

Ta sz├│stka atakuj─ůcych pan├│w wygl─ůda wr─Öcz nieziemsko. Dajcie mi ju┼╝ jaki┼Ť meczÔÇŽ

Nie wiem czy to odpowiedni w─ůtek, ale te┼╝ macie wra┼╝enie, ┼╝e ch┼éopaki chc─ů co┼Ť udowodni─ç i s─ů jacy┼Ť podra┼╝nieni?

TAA krótka fryzura bez pajacowania, plus skrócił urlop.
Hendo wyrze┼║biony.
Eliot na diecie kotletowej (┼╝arcik)
Curtis ci─ůgle w formie.
Thiago jakby co┼Ť jeszcze mia┼é do udowodnienia w klubie.
Og├│lnie wszyscy wygl─ůdaj─ů na skupionych.

Co┼Ť czuj─Ö, ┼╝e b─Ödzie powt├│rka jak z sezon├│w gdzie ledwo si─Ö z┼éapali┼Ťmy do top 4, a w nast─Öpnym sezonie lali┼Ťmy wszystkich jak leci.

Zobaczymy jak to b─Ödzie, ale ja jestem pozytywnie nastawiony.

9 polubień

Te┼╝ mam wra┼╝enie, ┼╝e urosly motywacja i ch─Ö─ç udowodnienia, ┼╝e Liverpool jest w stanie wr├│ci─ç na szcyt, wbrew obawom fachowc├│w.
Hendo - robocop, ciekawe jak to się przełoży na dyspozycję
Trent - urlop pod k─ůtem przygotowa┼ä do sezonu
Mam nadzieję, że podobne nastawienie będzie miał Virgil.
Poza tym zespół wzmocniony (zakladam, że to nie koniec transferów), odpadli zawodnicy którzy nic nie wnosili do zespołu.

Z niecierpliwo┼Ťci─ů czekam na nowy sezon.

2 polubienia

Te mecz b─Öd─ů gdzie┼Ť lecie─ç np. viaplay czy pozostaje footybite?

A nie b─Öd─ů pokazywane na LFCTV GO?

Wszystkie mecze powinny by─ç w LFCTV Go i pierwszy miesi─ůc jest za darmo. Chocia┼╝ z tego co pamietam rok temu korzysta┼éem i w tym zn├│w mam za darmo.

Tam tez wrzucaj─ů wi─Öcej kontentu m.in. video z trening├│w.

1 polubienie

My┼Ťlicie, ┼╝e kto z m┼éodych mo┼╝e odpali─ç w przedsezonie? Ja nestem cielaw Mortona i Bradleya, oby dostali jak najwi─Öcej minut. No i oczywi┼Ťcie fajnie by by┼éo zobaczy─ç Gordona po kontuzji jak wygl─ůda. A Wy kogo jeste┼Ťcie ciekawi?

W sumie chyba g┼é├│wnie Doak i Bradley. Gordon chyba tak szybko nie wr├│ci, aczkolwiek fajnie by┼éoby go zn├│w zobaczy─ç graj─ůcego :smiley:

Mnie ciekawi postawa m┼éodych bramkarzy, nic o nich nie wiem ale przy tr├│jce Allison - Kelleher - Adrian raczej nie u┼Ťwiadczymy ich wyst─Öp├│w nawet w Pucharze Anglii czy Ligi Angielskiej. Zobaczymy jak w spotkaniach przed sezonem. Dobrze by by┼éo, ┼╝eby jaki┼Ť m┼éody ju┼╝ cz─Ö┼Ťciej trenowa┼é z pierwszym zespo┼éem i dostawa┼é minuty nawet w PL.

Ale po co mieliby dostawa─ç szanse? W takich klubach jak Liverpool gdy Jedynka odchodzi czy juz nie daje rady to szuka sie nowego bramkarza na rynku. Fajnie, ze jest Kelleher a Adrian nie mam pojecia po co,tutaj powinien byc ktos z akademii ale tylko po to zeby zapchac miejsce HG

1 polubienie

Ale to mo┼╝e hula─ç Mo-Diaz-Szobo-Trent-Mo-Mac-Szobo :soccer: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie