Reprezentacja Polski

Trener z bogatym CV nie wypalił, to teraz czas na takiego, który przypomina świetnego trenera

1 polubienie

Był polski Mourinho,czas na polskiego Guardiole

1 polubienie

Potem skończymy na polskim Kloppie (czyt. Papszun) i wyjdziemy na tym najlepiej😁 albo Kulesza sam weźmie sprawy w swoje ręce i poprowadzi najlepiej ten okręt…na dno😆

Przynajmniej Kulesza jest konsekwentny jeśli chodzi o osobowości trenerów, był Czesio, teraz Misio.
Ciekawe, ile trzeba będzie włożyć do puszki po odżywkach przed meczem z Wyspami Owczymi?

1 polubienie

A ja cały czas się zastanawiałem skąd te wcześniejsze porównania do Guardioli myśląc, że gość ogarnia taktykę może na jakimś ponadprzeciętnym, jak na polskie standardy, poziomie. :rofl:

Po cichu liczyłem na Papszuna (mimo wszystko wolę podobiznę Kloppa od Guardioli), o którym można poczytać same pozytywne opinie. Nasza reprezentacja potrzebuje powiewu świeżości, jakiejś młodszej i odważnej myśli taktycznej, ale raczej się na to nie zapowiada.

Jak Probierz będzie miał większe jaja, niż Brzęczek i zmusi nasz zespół do nieco odważniejszej gry, niż Michniewicz, to może nawet obejrzę w końcu jakiś cały mecz. :wink: Santos sprawił, że od paru spotkań było o to mega trudno.

Dlatego bardzo dobrze, że Santosa odesłaliśmy, bo gość ewidentnie odcinał w tej pracy kupony. Dla Probierza prowadzenie kadry to szansa życia (podobnie jak wcześniej dla Michniewicza), więc pewnie będzie zmotywowany do osiągnięcia czegoś z naszymi kopaczami (o ile Ci nie przestaną kopać się po czołach).

Stylu Probierza nie znam, bo Ekstraklasy nie oglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kulesza jak na razie nie popisał się wyborami selekcjonerów, więc do tego wyboru podchodzę zupełnie bez emocji i bez większych oczekiwań pocieszając się tym, że pod względem gry, taktyki i nastawienia mentalnego gorzej w kadrze już raczej być nie może…

1 polubienie

Probierz już działa. Krycha musiał pewnie otrzymać jasny przekaz odnośnie przyszłych powołań.

Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach!

Zobaczymy kogo będziemy mieć w jego miejsce.

Może z bardziej doświadczonych zawodników Klich otrzyma jeszcze jakieś powołanie. Co prawda to nie DMF, ale fajnie byłoby go zobaczyć w reprezentacji.

Dobry wynik w Albanii, dodatkowo Czesi w 10. Najdziwniejsze, że znów bardziej liczymy na mecze innych niż na samych siebie. Po pierwszej połowie prowadzenie, ale sama gra bez szału. A przypomnieć warto, że to Wyspy Owcze, a nie poważna reprezentacja.

Mocno kontrowersyjna kartka, nie wydaje mi się, że był tam kontakt…

Za to zachowanie Kiwiora powinno skończyc się kartką i karnym dla gospodarzy. Fajnie się to zaczyna

Ja już nic nie rozumiem, wznowili mecz i po kilku sekundach wrócili do sytuacji.
Klauny z FA tłumaczalinze to są europejskie zalecenia, dlatego sędziowie nie mogli zmienić decyzji.

Btw. decyzja zła Milik zaczął się przewracać jeszcze przed kontaktem z przeciwnikiem, a jeśli już odgwizdał faul to powinien być karny.

2 polubienia

Trochę flaki z olejem.
Wygrywamy ale to amatorzy grający w 10. Strasznie zachowawczo, żeby im jescze ten bilans bramkowy nie odbił się czkawka

Oglądałem fragmenty pierwszej połowy, było nieźle, graliśmy z Wyspami Owczymi jak równy z równym :+1:

8 polubień

W tym momencie zależymy sami od siebie. Wygrany meczu Polska Czechy ma awans. Wyniki z Mołdawią oczywiście mogą coś zmienić, ale strata punktów z nimi u siebie byłaby raczej w kategorii cudu.

Nie wiem czy w Europie jest drugi kraj jak Polska, w którym ludzie tak dobrze uczą się matmy na bazie meczów reprezentacji.

4 polubienia

Czy na pewno wznowili meczy czy po prostu poczekali do przerwy w grze? wydaje mi się, że to drugie

Musialkowski może mu czyścić buty. Oto Szymon Łyczko

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1086477/nieprawdopodobne-co-zrobil-polak-bramka-stadiony-swiata-wideo

Ale ta Reprezentacja się stoczyła, zero kreatywności i obrona katastrofa…

Tak zupełnie szczerze nie da się tego w ogóle oglądać.
Środek w ogóle niestnieje, nie potrafimy się ani ustawić ani zorganizować, do tego panikujemy jakbysmy grali z mistrzami świata.
Ci zawodnicy nie mają w ogóle jaj, chyba tylko Świderski próbuje…
Niestety jak się okazuje wynalazki typu Dziczek czy Peda kompletnie nietrafione w ogóle nie potrafią grać pod presją, a gramy z Mołdawią…

Nasz polski Guardiola zaskoczył i nie mam pojęcia jak chce grać, ale zapomniał chyba że laga na Robercika nie działa bez Robercika.

Jestem przerażony, bo to najgorsza reprezentacja jaką kiedykolwiek pamiętam, a to spory wyczyn…

Nadszedł pierwszy poważny przeciwnik i taktyka się sypie. Utwierdzam się w przekonaniu już siódmy rok - oglądanie naszej reprezentacji to strata czasu i prądu.

Ja odpalam mecze tylko w przypadku kiedy akurat nie mam co robić i leci sobie kompromitacja za kompromitacja w tle. Powinni wytrzeć podłogę taka Mołdawia, ale mental leży u nas kompletnie. Fatalne podania Ziela w stylu późnego Hendersona. Reszta to już w ogóle amatorka, bez wyrachowania. Strzały nieprzygotowane, które ciężko strzałami w ogóle nazwać, gra chaotyczna. Czesi zrobili prezent, a oni nie potrafili wyszarpać wygranej z Mołdawią. Oni wierzą, ze z Czechami wygrany? Śmiać mi się chce jak to widzę wszystko.

A najlepsze jest to, że z Czechami nawet jak wygramy to przegramy. No chyba że Mołdawia sensacyjnie na koniec pokaże kto rozdaje karty w tej grupie.