Rozważania i spekulacje transferowe

:clap: :clap:

Ludzie tak chętnie sprzedali by Thiago, zapominając, że jeśli Fabs nie wróci do formy to mamy całe 2,5 klasowego pomocnika (jeśli tak jak napisałeś, oba transfery wypalą). Ta połówka to dlatego ,że Hiszpan się połowę czasu leczy. Jeśli nie ściągniemy tutaj młodszego zastępstwa dla Thiago (Laiva to mógłby być co najwyżej zastępstwem za Fabinho) to nie ma co go ruszać.

4 polubienia

Z największych połamańców ostał się nie tylko Thiago, bo jeszcze Konate dlatego wzyscy chcą stopera

jak Konate to połamaniec, to jak nazwiesz Gomeza i Matipa? :see_no_evil: :rofl:

2 polubienia

Połamańce jak on, chociaż jakbym miał z głowy powiedzieć który z nich procentowo opuścił najwięcej meczów w Liverpoolu przez kontuzje to bym zdecydowanie postawił na francuza

Może trochę offtop ale Curtis dziś z bramka i mvp finału. To tak a propos środka pola że trzeba chłopakowi dać więcej grać.

2 polubienia

Curtis dziś Pan piłkarz. Bez dwóch zdań. Widać, że kontynuje dobra forme z końcówki sezonu. Tylko liczyć, że to nie jest tylko chwilowa zwyżka. Jeżeli ustabilizuje formę to rywalizacja o środku będzie interesującą

4 polubienia

Romek pisał, że poda niedługo wieści o przyszłości Colwilla.

Na tym turnieju tylko udowodnił swoje wysokie umiejetnosci, jeśli rzeczywiście jest naszym fanem, to pewnie uda mu się przekonać Chelsea do transferu :sweat_smile:

1 polubienie

W ogóle po wygranej Madueke stojąc z Colwillem mówił, że wracają (do Chelsea) a Colwill się zaśmiał i odsunął telefon. Wydaje się zachowywać otwarte opcje, więc ciekawe jak się sytuacja rozwinie. Warto o niego powalczyć.

1 polubienie

Tak myślałem. Imo, jeśli Sir R. oczekiwał za niego 50+ to Lillian Junior nie jest na ten moment wart takich pieniędzy. Chociaż chciałbym tego chłopaka cholernie mocno. Wysoki, silny, dobry technicznie i wybiegany dzik. Gdyby jakimś cudem przyszedł, nasza pomoc wyglądała by świetnie. Pod warunkiem, że nikt by nie odszedł.

@Loku64 mów mi tak jeszcze. Lubię hurraoptymizm :smiley:

Jeżeli to prawda to chyba nie jest zła opcja. Nie wiem jaki ma na niego plan Alonso, ale lepiej go wypożyczyć do kogoś kto dobrze ogarnia młodzież niż znowu do ogórkowej ligi. Na Liverpool na ten moment jest zbyt słaby.

Ależ to by siadło gdyby nie kontuzja. xD

Kontuzja Chambersa? Bo nie kminię nawiązania

Jestem przekonany o tym, że będzie chciał odejść do Liverpoolu. Problemem na pewno będzie sama Chelsea, która specjalnie zażyczy sobie za niego gromadę pieniędzy. Mam nadzieję, że pewne kwestie wyjaśnią się możliwie szybko, żeby można było znaleźć za niego alternatywę jak nie damy rady go podpisać.

Skończyło się Euro u21, więc niedługo pewnie się rozjaśni sytuacja. Mam nadzieję, że faktycznie to nasz cel nr 1 na tę pozycję, bo to jest talent generacyjny, do tego fan LFC i jeszcze będzie HG.

3 polubienia

Że tak żeknę. Mam delikatne deżawu :sweat_smile:

11 polubień

Skonczy sie jak z Mountem czyt. cena zaporowa, brak mozliwosci negocjacji i chlopak zostanie w Londynie. A szkoda bo zapowiada sie na gwiazde.

1 polubienie

Od razu mówię, nie słuchałem podcastu. Wrzucam tylko to co mi mignęło na insta :sweat_smile:

Sucic ma kontuzje. Kolega proponował kupić Chorwata i wypożyczyć chłopaka z akademii w drugą stronę

Powiedział w odcinku że PSG spodziewa się że Kylian jest dogadany z Realem żeby przyjść za rok za darmo i że nie dostali ofert od żadnych klubów z Anglii.