Rozważania i spekulacje transferowe

Screenshot 2023-07-28 at 19-28-26 Anfield Edition on Twitter

@Loku64 :rofl: :joy:

Co z tego, że City ma klauzulę? Ostatnie zdanie należy do zawodnika i jeśli on nie będzie chciał wracać do City to nie przyjmie oferty. A Soton może od innych żądać więcej nic 40 mln z klauzuli City. Ja też się zgadzam, że transfer powinien być zrealizowany najszybciej jak się da, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to przez opieszałość zarządu jeszcze go nie sfinalizowaliśmy.

A dlaczego mają za niego tyle nie wołać, skoro mają klauzulę City na 40? Skoro City zgodziło się na taką kwotę w przypadku gdyby wypalił (a w ocenie wielu tak było) to chyba też o czymś świadczy? Do tego dochodzi status HG za moment. Gość ma już teraz nieźle umiejętności i jeśli dostanie szansę i trochę zaufania to powinno być dobrze.

1 polubienie

Szczerze to takie bezpiecznie pieprzenie, zero konkretów. Thiago zostanie(trudno,żeby mial nie zostać jak zostało nam tak niewielu pomocników). Z jednej strony oprócz LAvii może kupimy pomocnika, a ogólnie to może Trent będzie grał 6. No istny prorok, na sraczu chyba spisywał swoje przewidywania.

1 polubienie

Jeśli sprzedany zostanie Fabinho i w jego miejsce przyjdzie tylko ten 19 letni Lavia, to zarzad dokona niemożliwego, sprawi że pomoc będzie jeszcze słabsza niż w poprzednim sezonie xD
Defensywny pomocnik to miał być absolutny priorytet, nie wiem na co oni tak długo czekali

4 polubienia

Myślę, że trochę przesadzasz. Grać gorzej niż Fabihno w tamtym sezonie to będzie praktycznie niemożliwe. Ale fakt - 19 latek to nie jest zakup marzeń. Powinien przyjść ktoś z doświadczeniem

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Fabinho

Może złożyć ostateczną ofertę (którą wg mnie już złożył) i albo przyjmują albo nie. Mamy jeszcze miesiąc okienka fakt ale dwa tygodnie do ligi gdzie w pierwszych czterech kolejkach gramy z Chelsea, Newcastle i Aston Villą i właśnie nie możemy czekać bo już jest późno. Wiem że nasi dyrektorzy nie mają też łatwego zadania bo czas nagli ale to chyba potwierdza moją teorię że sprzedaż Fabsa nie była planowana i szukanie jego następcy też niekoniecznie

Lavia + Thuram + dobry obrońca i będzie miodzio.

W ogóle pojawiła się kiedykolwiek jakaś informacja ile Nicea żąda za Thurama? 30-35 mln to pewnie góra jak za zawodnika tego kalibru.

@josif 7 arabskich dziewic i worek kartofli

3 polubienia

Były okolice 50 baniek z miesiąc temu info

Lavia + dobry środkowy obrońca i zamiast Thurama ktoś młody na pozycje bocznego prawego obrońcy.
Pół Europy czai się na 18-letniego Ivana Fresneda. Na ławkę jako zmiennik mógłby być idealny bo nie oszukujmy się Bradley to nie ten poziom jeszcze a Gomez progresu już raczej nie zrobi.

Ramsay, Bradley… tak tylko rzucam. Nazwiska pierwsze z brzegu xD

1 polubienie

Jeśli Trent miałby grać na stałe w środku to tak. Fresneda fajna opcja. Jest też Livramento, ale do niedawna miał kontuzję. Natomiast jeśli Trent dalej będzie grał jako odwrócony prawy obrońca to trzeba jeszcze jednego pomocnika.

Z tego co wygląda to Trent szykowany jest do środka na dłużej. Pokazał jakie ma atuty na tej pozycji i raczej Klopp będzie go tutaj dalej rozwijać.
Livramento świetna opcja, dodatkowo z HG ale Southampton chce bagatela £50m więc chyba raczej odpada.

Przed sprzedaniem Hendo i Fabsa kiedy jeszcze nie było ofert mówiło się o Lavii, ze przyjdzie.
Obaj zostali sprzedani, wiec to obowiązek kupić oprócz Lavii kolejnego pomocnika.
Ja chce najbardziej Kone i mam nadzieje, ze mimo kontuzji zgłosimy się po niego.
Patrząc na nasza obronę to jeśli nie kupimy kogoś kto byłby pewnym trzecim obrońca - będzie zle.
Kontuzja odpukać Konate lub Van Dijka i leżymy.
Nam KSC i Furth trzasnęli 7 bramek, bo Matip i Gomez obniżyli mocno poziom.

130 mln za Lavie i Szobo to przegięcie. Za mniejsze pieniądze był dostępny Bellingham, który zapowiada się na najlepszego pomocnika najbliżej dekady. Za kilka lat ten wybór może się okazać niezłym dowcipem. Na ten moment słabe lato, które trochę ratuje świetny transfer Mac Allistera. Edwards ma niezły ubaw widząc co odwala Klopp i jego marionetka na rynku…

3 polubienia

To ja wole miec dwoch w cenie jednego. Do tego w tygodniowach tez duzo taniej.

2 polubienia

Jude z dodatkami kosztował ponad €130M. Szobo + Mac + Lavia wyjdą £140M czyli około €160M.

3 polubienia