Rozważania i spekulacje transferowe

Głupoty niech sobie pisze każdy jak chce. O ile nie obraża innych użytkowników, nie tworzy niepotrzebnego spamu i są w miarę spójne. Jest opcja dodania do ignorowanych i problem jest w zasadzie rozwiązany. Jak nie miałem funkcji moda to często z tej opcji korzystałem. Kolegę @Abes mogę jedynie upomniec, że jak się podaje plotki i ploteczki to wraz z nim powinien się znaleźć link do źródła i najlepiej od najważniejszych dziennikarzy. W innym wypadku post może trafić za burtę.

5 polubień

Dokładnie @josif, jutro się widzimy wpadam jak co mecz na piwko przyjacielu!

Podobno żona mu kazała, tak mówił… tylko wiesz, że to był taki żarcik?

@DudekLFC21 gdzie on powiedział, że żona mu kazała? Klopp powiedział, że rodzinie fajnie się żyje w Liverpoolu i żona nie wyobraża sobie odejścia za dwa lata. Ja tutaj jakiegoś żartu nie wyczułem

Zapach gnoju to też element polskiego folkloru na wsi. To wcale jednak nie oznacza, że mam to wąchać.

2 polubienia

Bardziej w ramach ciekawostki - Bellingham mówi, że zostaje na następny sezon w BVB. Nie powiem, sam nakręcałem się na transfer do LFC kogoś pokroju Bellinghama, a najlepiej Jude’a we własnej osobie, ale BVB chyba nie zamierza się osłabiać podwójnie po sprzedaży Haalanda.

Najpierw ruszymy po 16-letniego Jobe Bellinghama, a następnie dopiero po starszego brata.

Patrząc jak gra ostatnio obrona Bayernu - jak to dobrze, że wzięliśmy Konate, zamiast Upamecano.

1 polubienie

Jeśli chcemy mieć swojego KDB to musimy pokusić się o jednego zawodnika. Mount z Chelsea.

To już chyba łatwiej wyrwać Mbappe z PSG niż Mounta z Chelsea.

1 polubienie

Lewandowski oficjalnie ogłosił, ze odchodzi z Bayernu.

Mieć taką dziewiątkę nawet na 2/3 lata to byłby hit. Gość ładuje w sezonie 50 bramek mając 33 lata.

w słabej Bundeslidze, gdzie Bayern nie ma rywala. PL szybko by zweryfikowała Lewego.

4 polubienia

Liga Mistrzów 10 spotkań i 13 bramek.

Musimy się na coś zdecydować. Albo Lewy albo Mbappe :innocent::joy::rofl:

1 polubienie

Biore Nuneza będzie najlepszy

1 polubienie

Wolałbym Benzeme niż Lewandowskiego, ładowanie bramek w BL czy w grupie w LM to nie to samo co ładowanie ich w PL, a na ważne mecze Lewandowski nie dojeżdża.
Ostatnie mecze pokazują że brak nam kogoś jak Nunez.

Takie dziadki to niech idą sobie do United jak Ibra. Za drodzy, za starzy. Liverpool powinien był w myśl swojej filozofii interesować się jedynie napastnikami takimi jak Nunez i jemu podobni. A nie dosypywać kasy do emerytury zawodnikom którzy będą już niesprzedawalni i mają przed sobą maks 3 lata gry na najwyższych obrotach.

Aha nie chcemy robić komina płacowego z Salahem, który jest już można powiedzieć legendą, a zrobimy to dla 33-letniego Lewego, który nic dla nas nie znaczy, brzmi jak coś co się na pewno wydarzy.

Mam nadzieję, że Lewy w Liverpoolu to tylko w sferze s-f. Diogo, Ibrahima, Luis pokazują kierunek, w ktorym idziemy - już bardzo dobrzy, ale relatywnie młodzi zawodnicy i w relatywnie niskich cenach. I bez cienia gwiazdorzenia, co ich odróżnia od ‘gwiazd’ sprowadzanych do innych klubów.