Rozważania i spekulacje transferowe

Mi wyglada bardziej na lucassa. Chyba ze to tez było jego konta i ma kilka alter ego😅 radbug czasem jakaś sensowna analiza/rozmowa błyśnie.
Hanys/lucass to takie dziecko krzyczące głupoty i opowiadające bajki, mniej manipulujace, a bardziej bezposrednio krzyczące :joy:

1 polubienie

Wracając mam wrażenie,że to radbug powrócił bo tylko jego stać na takie kocopoły jak tego użytkownika

No a wywalenie 6 pomocnikow nie jest rewolucją? XD

To nie jest ani rewolucja ni ewolucja. To jest popierdółka. To jest jak chirurgiczne wycinanie żołądka u grubej osoby zamiast skutecznego chudnięcia za pomocą diety.

2 polubienia

Loku racja to fakt faktem ma sens Radbug był w stanie brońić swoje tezy i rozmawiać o tym w miarę inteligentnie

Może to jego padawan :sweat_smile: albo się mniej wysila intelektualnie pisząc z tego konta :sweat_smile: Jak tak zaglądam wstecz to czasem w sumie z sensem pisze, jakby 2 osoby pisały na zmianę :upside_down_face:

No pewnie, tylko jak miałeś inne zdanie to ty dla niego nie byłeś wtedy inteligentny.

1 polubienie

Niech go ktoś wyciszy tego gagatka, przynajmniej do końca okienka, żeby nie triggerował innych ludzi lub porówna IP z lukasem na kiju czy innym radbugiem i wyciągnie odpowiednie konsekwencje xD
Na początku myślałem, że jest niegroźnym, głupiutkim ludkiem, ale teraz już wiem, że to zwykły <BANNABLE FEST OKREŚLONKO>

Okienko 9/10

Obrona solidna

Kadra jest mocna i gotowa na walkę o koronę.

LIBED

4 polubienia

Mamy wąska kadre, jeszcze węższa niż w zeszłym roku. Z ta różnica, ze mieliśmy 2 zawodnikow na kontraktach, z których usług za bardzo nie chcieliśmy korzystać plus połamani/ niegrający Arthur i Ramsey. To policzmy ich za 1 zawodnika
Jednak poza nimi odeszli zawodnicy pierwszego składu Hendo/Fabs oraz Firmino 3 zawodników.
Plus James Milner i Carvalho grający epizody- 1 zawodnik. To i tak jesteśmy skromnie licząc 2 zawodników w plecy.
A mieliśmy za wąska kadre w zeszłym sezonie i byliśmy zmuszeni grać Fabsem i Hendo w każdym meczu, mimo ze momentami nie dało się na nich patrzeć.
Do tego w trakcie zeszłego sezonu zjazd zaliczył Virgil( choć już prezentuje się lepiej), Matip(nadal wyglada złe) i dołuje trochę Robbo.

To 1 zawodnik(lub wymiana Matipa na kogos lepiej prosperującego) do obrony powinien być kolejnym transferem.

Samo to, ze Gakpo wychodzi w 2 meczach w srodku pomocy i jest zabłąkany totalnie świadczy o problemach kadrowych.

Transfery Szobo i Maca są jakościowym skokiem w porównaniu do późnego Hendo, czy pozostałych odchodzących zawodnikow(nawet Bobbyego, który na koniec kariery u nas mial częste problemy ze zdrowiem, poza tym za niego można rzec, ze przyszedł Gakpo).
Jednak za Fabsa zakup Endo wydaje się krótkowzroczny i jednak downgrade.
Jak dla mnie okienko na 4/10.
Mamy mocniejszy jakosciowo środek(słabszy ilościowo), reszta taka sama/słabsza.
Jednak kupując konkretna 6 i obrońcę może to być jeszcze okienko na 8-9/10.

2 polubienia

Nie no rozumiem, że można oceniać okienko pozytywnie, ale 9/10 to jest niemal tak jakby tu Bellingham przybył xd. Realnie udało nam się zrobić dwa dobre transfery i jeden mocno średni. Ponownie też chce zaznaczyć, że wydawanie dużych pieniędzy bezsensownie jak robi to Chelsea jest głupie, ale może popatrzmy na takie City czy Real, które również potrafią wydać, ale z głową (i to do nich powinniśmy się porównywać i dążyć do ich poziomu).

Po co było banowac redbuga i lucassa jak teraz bedziecie szukać wiedźm do spalenia na stosie, ich alterkont i spamować 20 postów w dziale o transferach? Chyba po to był ban, żeby do końca okienka nie spamować?

A co do ankiety o okienko, to chyba Lapaino źle zadał pytanie. Ja odebrałem to jako ocena aktualnego okienka, w porównaniu do kilku poprzednich NASZYCH okienek, a nie do całej historii naszego klubu, albo nie w porównaniu do Chelsea czy innego United/City.

IMO nasza kadra jest teraz węższa, ale jednocześnie silniejsza jakościowo. Jak będzie kontuzja, nawet jedna, to jesteśmy w dupie jak w zimie 2020 roku (czy tam 2021). Ale równocześnie to jest moim zdaniem nasze najlepsze okienko od tego w którym ściągnęliśmy Alissona i Fabinho. Kiedy ostatnio ścięgnęliśmy też 2 bardzo jakościowych zawodników w jendym okienku? To jest okienko DLA NAS już ponadprzeciętne. Ludzie oceniający na 1-3 po prostu trollują. Z 4 sie nie zgadzam ale jeszcze w miarę mogę zrozumieć argumenty. 8 byłaby jak ściągniemy do końca jeszcze obrońcę i DM. 9-10 to musiałby przyjść jednak nasz nr 1 czyli Bellingham (transfer idealny) lub konkretne nazwisko z topu jak Valverde czy tchuameni. 10 od Hanysa przemilczę.

2 polubienia

Dawac te 60mil i brac go!!!

Tak samo dac im te 80 baniek. Tylko że nasi myślą że CP zejdzie z ceny. Za dobrych graczy sie placi i tyle.

Jak któregoś z nich kupimy okienko 8/10 a jak obu 10/10 :laughing::laughing::laughing::laughing:

Ten Piero mnie interesuje bardzej niż kupno pomocnika xD

Nie rozumiem po co się interesujemy nim skoro wiadomo że MC nie wzmocni największego rywala w PL czyli nas xD do tego chlop chce tam grac. Nie rozumiem tych plotek.

Nim to akurat osłabi nas, wiec jak najbardziej mogą chcieć tego transferu.

3 polubienia

2 nie kupimy ponieważ obaj są non-hg a my wywaliliśmy I zmarnowaliśmy jeden slot na 30-letniego samuraja z 2 bundesligi za 25 mln.

Wcale się nie zdziwię jak kolejnym pracodawcą Schmadtke będzie Stuttgart…

Ale można wywalić kogos typu Matip xD i wtedy można obu :wink:

Hincapié ma tych samych idiotycznych agentów co Caicedo. Wątpię, że klub będzie chciał z nimi rozmawiać.

1 polubienie

Właśnie niby tak, a może jednak coś tam z nimi się po cichu dogadaliśmy. W każdym razie fajnie by było. Bayer teraz obrońcę ściągnął, wiec może jakaś nadzieja jest.

I zostać z VvD, Konate i Hincape cały sezon? good luck. Tylko nie mów mi proszę o Gomezie czy Philipsie bo to poziom polskiej okręgówki.

Do oceny faktycznej okienka najlepiej poczekać do końca sezonu albo przynajmniej do pierwszej kontuzji Konate czyli tak na oko połowy czerwca i kolejnego fantastycznego występu Gomeza jak ostatni z Realem.

6 polubień

Najbardziej bolesne jest patrzenie jak klub popełnia co roku dokładnie te same błędy, tak jakby ludzie decyzyjni w srodku klubu byli jacyś upośledzeni. Znowu zmarnowany rok z zawodnikami klasy światowej w składzie przez brak 2-3 wzmocnień

11 polubień