Rozważania i spekulacje transferowe

@everlast nie zmieniłbym, bo pieniądze to nie wszystko.
@diablinadali tylko że po jednym sezonie zawodnik z topu nie musi już pracować do końca życia. Weźmy takiego Lewgo, 23 milionów co sezon. Co robić z taką kasą? Przecież tam kilka pokoleń do przodu jest ustawionych.

1 polubienie

Mnostwo rzeczy mozna robic z kasa. 23 miliony na rok to nadal nic w skali wielkiego bogactwa tego swiata. Lewy musialby grac 6000 lat zeby dogonic wartosc majatku Jeffa Bezosa. 6000 lat to dosc dlugi czas.

Polecam obejrzec:

Tutaj masz kilka przykladowych rzeczy, na ktore mozna wydac takie “duze” pieniadze. :slight_smile:

Myslac tak jak Ty mozna stwierdzic, ze w sumie jak ktos zarobi milion w rok to tez juz nie musi pracowac cale zycie bo przeciez za 2500 tez mozna zyc to ten milion mu na 30 lat starczy albo i dluzej jak przyoszczedzi. :slight_smile:
23 miliony to Lewemu nie starczy na samochody do konca zycia na takim poziomie na jakim by chcial (500 000€ co rok-dwa lata), a gdzie tutaj mowic o reszcie.

Tylko, że potem grono piłkarzy jest ekspertami telewizyjnymi, komentatorami, trenerami, mają oprócz tego jakieś swoje biznesy więc biedy nie mają.

1 polubienie

No i? Nie ma czegoś takiego jak zbyt duża / wystarczająca ilość pieniędzy - zawsze chce się więcej, a nie klepanie biedy, po tym jak się zarabiało miliony, wcale nie musi być takie fajne, jak się “zwykłemu” człowiekowi wydaje.

1 polubienie

No nie, 23 miliony z samego kontraktu to naprawdę, bieda-pensja.

1 polubienie

Mane odejdzie po sezonie. Powiedział już o tym kolegom. Media nie będą o tym pisać do finału LM.

Na jego miejsce rozumiem, że ściągniemy oteN ordeP?

2 polubienia

@Hawken17 Nie ten kaliber piłkarza

OTEN ORDEP w jego miejsce. Sto pro. Kuzyn kolegi matki ojca mojego syna brata zna FabianMrozek i mówi, że ten mu to potwierdził.

Aha, czyli Ty wiesz i piszesz o tym na forum, ale media z grzeczności dadzą sobie na wstrzymanie do finału LM. Dostrzegasz paradoks?

Takie ploteczki, nie wiem czy było już na forum.

Rozumiem że za jego miejsce jest przymierzany Pedro Neto? W sumie to bardzo wiarygodne, na dodatek jeszcze w niedzielę pokaże się na Anfield, więc zobaczymy jak spisuje się nasz nowy nabytek :rofl: :rofl:

Było chwilę spokoju, i znowu ten pajac będzie pisał bzdury…

Czekaj czekaj - zimą miał to być odpowiedni piłkarz a teraz już nie ten kaliber??

1 polubienie

@The_Normal_One nie ten kaliber jako zastępca Mane. Jako piłkarz do rotacji fantastyczny.

Udowodnij mi, że się kiedyś pomyliłem. To nie jest możliwe. Jestem legendą

Myślę, że większość się zgodzi, że tu się pomyliłeś xD Co wygrałem?

1 polubienie

Potwierdzam, byłem w tej szatni

Chodzi o oidas anem? A dokąd pójdzie, do nreyab czy może do GSP?

PS pisze szyfrem bo nie mogę zdradzać o co chodzi bo jestem dziennikarzem

2 polubienia

@qba3

Tylko 1 post, ostatni w tym sezonie

Gdzie ekspert się pomylił? Pisał, że niejaki Luis Diaz przyjdzie i co? przyszedł
Pisał, że umowa z Neto była niewiążąca i co? umowa była niewiążąca

Wszystko idealnie przewidziane. W SKY SPORT za takie analizy płacą, a ja wam to zrobiłem dobrodusznie za darmo.

Warto doceniać swoich ekspertów w swoim fachu. Ciężko powiedzieć Mrożek to miał nosa jaka bedzie przyszlosc piłki. Wiem , wiem…Wybaczam. Ja to wszystko odkryłem Wam dawno na stół i podałem na tacy, było trzeba słuchać

Dobra. Dopóki ADMIN nie stworzy opcji ,ignoruj" na lfc.pl to znikam. Juz mecząca robi sie ta walka z wiatrakami. Imo kiedys te forum trzymało wiekszy poziom

Żegnajcie

PS. Jeżeli jest tutaj ktoś kto ma blisko do Chester to zapraszam w niedzielę na finał sezonu. Kontakt na privie

Sorry, ale z Neto to pisales, ze juz jestesmy na niego zdecydowani i go na bank wezmiemy, a ogloszenie transferu mialo byc bodaj w kwietniu lub maju. Potem wycofywales sie rakiem, ze niby dzien wcześniej Liverpool spotkal sie z zawodnikiem i anulowal oferte… tylkk, ze zawodnik kilka tygodni wczesniej parafowal nowy kontrakt z Wilkami.

Zgrywasz jakiegos insidera, a prawda jest taka, ze jestes zalosnym mitomanem, ktory w dupie byl i gowbo widział. Mozesz stad uciekac, nikt plakac nie bedzie

3 polubienia

@roberthum Nie, nie, nie

Żeby już nie było żadnych niedomówień napiszę jeszcze raz całą historię

Warunki osobiste kontraktu z Neto zostały uzgodnione w marcu 2021 roku. Transfer był planowany na lato. Miesiąc później dochodzi do kontuzji. Transfer zostaje zawieszony, umowa ciągle jest ważna, ale każda ze stron może się wycofać. Wolves twierdziło, że w styczniu Neto będzie już zdrowy, ale nie sprawdziło się. Liverpool był sfrustrowany tym faktem, bo planował transfer w styczniu. Ostatecznie Liverpool wycofał się całkowicie w lutym. Miesiąc później Neto podpisał kontrakt z Wolves.

Nie napisałem, że dzień wcześniej się spotkał. Zresztą ja nie znam dokładnej daty. Napisałem o tym z dużym opóźnieniem, bo byłem zajęty i zapomniałem się tutaj przelogować.

Nie napisales? 7 kwietnia napisałeś posta, ze zdarzyla sie wielka kraksa i, ze “Przedstawiciele Liverpoolu spotkali się WCZORAJ z Pedro Neto, żeby poinformować go, że do transferu jednak nie dojdzie, ale dalej będzie pod obserwacją”. Zamiesciles informacje jasno wskazujaca dzien kiedy mialo miejsce zdarzenie, wiec nie odwracaj kota ogonem. Na dodatek, Neto juz mial podpisany nowy, kilkuletni kontrakt z Wilkami, wiec zadnego porozumienia nie bylo. Jestes po prostu chorym psychicznie czlowiekiem szukajacym w dramatyczny sposob atencji.

Nic z twoich przewidywań się nie dzieje, ale wciskasz ludziom kit, ze rozmawiasz z ludźmi bezposrednio zaangazowanymi w procesy. Wczesniej pisales, ze jestes dziennikarzem, ale do dzisiaj nie pojazales zadnego swojego artykulu, albo chociaz nazwy medium dla ktorego niby pracujesz.

Potem zamueszczales informacje, ze niby byles tez pracownikiem sztabow w klubach piłkarskich. Probujesz udawac kogos poważnego, a tak naprawde jestes tylko błaznem na tej stronie. Nie rob sobie tego

5 polubień