Rozważania i spekulacje transferowe

Status HG to jedyne co go “broni”. Dla mnie ten zawodnik jest po prostu słaby i za wolny. Trudno mi też w kadrze szukać gościa, który ma tak słabą drugą nogę.

Wyjmij tą słomę z butów jak się do mnie zwracasz.

Widzę, że kolega musi być wyborcą lewicy, bo mu się marzy zamordyzm i cenzura, gdy tylko ktoś pomyśli inaczej xDD

Ile jeszcze ten powrót po kontuzji będzie trwał, żebyśmy zobaczyli, że jednak jest coś wart i godny występowania w koszulce Liverpoolu?

Co zrobił? Wystrzelił? Czym? Z czym? Bo na pewno nie z formą. Wczoraj po raz kolejny pokazał poziom. Zdjęcie go z boiska w 55. minucie świadczy tylko o tym, że Klopp nie chciał go upokorzyć i zdejmować w przerwie meczu.

A musiał mi coś zrobić? Po prostu swoją grą udowadnia, że jest za słaby na ten klub i prawdopodobnie zbyt wolny w ogóle na grę w Premier League.

1 polubienie

Ale co on ci zrobił ? Niedawno wszedł i wygrał nam mecz z CP. Kompletnie nie kumam dlaczego uznales że to jego trzeba się pozbyc

Nie neguję, że tam nam pomógł. Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Granie na 100%, rozgrywanie, asystowanie i strzelanie bramek to jego praca i obowiązek. A moim zdaniem On nie spełnia pokładanych w nim nadziei, jest za słaby i za wolny na grę w tym klubie.

Ale jeśli już mam napisać, co mnie w nim najbardziej irytuje to właśnie spowalnianie akcji (gość ma dwa biegi: wolny i wolniejszy) oraz kompletny brak umiejętności używania prawej nogi.

Jak nie rozmowy o Darwinie przez kilkadziesiąt postów tak teraz wywody na temat Harveya. Rozumiem że ktoś chce go kupić, że spekuluje się o jego sprzedaży i o tym ile daje drużynie?

1 polubienie

Czlowieczku nie wpi… polityki na tą stronę. Pewnie też byś salaha sprzedał?

1 polubienie

https://discourse.lfc.pl/t/harvey-elliott/
swoje żale wylewaj tutaj, nie ma żadnych spekulacji na temat sprzedazy elliotta, więc bez sensu spamować

3 polubienia

Gościu, wyjmij tą słomę z butów, a najlepiej zamilcz, jeśli nie potrafisz publicznie dyskutować bez używania wyzwisk i niecenzuralnych słów. Nie musisz domowego slangu przenosić na tutejsze forum.

Jeśli latem szejki wrócą z ofertą 150-200 mln funtów to myślę, że warto będzie ten temat rozważyć.

Nie będziesz mi dyktować co i gdzie mam pisać, Młodzieńcze. Są to szeroko rozumiane “ROZWAŻANIA i spekulacje transferowe”, więc rozważam i poddaję pod rozważania sprzedaż Elliotta.

Kultury oraz umiejętności dyskutowania się choć trochę nauczcie.

1 polubienie

Ja juz temu panu nie odp bo jest śmieszny.

A tu taka ciekawostka :grin:

1 polubienie

Trzeźwy jesteś? No ale cieszmy się, ze Klopp m inne zdanie na temat Eliota od Ciebie :grin:

4 polubienia

Przykre i zakompleksione życie musisz mieć podkreślając tak bardzo swoją wyższość nad anonimowymi użytkownikami na piłkarskim forum :')

4 polubienia

Trzeba być skrajnie niepoważny żeby pisać o sprzedaży Elliotta xD.

18 polubień

Można pisać, bo do tego służy ten wątek. Na pewno możliwość sprzedaży Elliotta ma większe prawdopodobieństwo wystąpienia niż transfer Mbappe, o którym tutaj piszecie od tygodnia.

5 polubień

Panowie spokojnie. Wątek rozważań i spekulacji transferowych jak sama nazwa wskazuje służy temu, abyśmy w nim rozważali i spekulowali i nie ma co kogoś atakować, jeżeli ma odmienne zdanie. Ja osobiście uważam, że Harvey jest ważną częścią naszego składu i z uwagi na wiele czynników ( wiek, narodowość, umiejętności, miłość do klubu, możliwość gry na różnych pozycjach itd. ) powinien mieć miejsce w naszej drużynie. Faktem jest natomiast, że od momentu wejścia do drużyny nie zrobił narazie jakiegoś gigantycznego postępu i sam uważam, że do gry na najwyższym poziomie na skrzydle ma zbyt wolne nogi i prędzej widzę go jednak jako ósemkę, ale nie sądzę, aby klub myślał o jego sprzedaży.

No miał dużo dobrych wejść z ławki, nawet został okrzyknięty ,super zmiennikiem". Nie mówię, że ma grać w podstawie co mecz, ale jako gracz pierwszego składu jest przydatny. A zaraz będziesz płakał że nie mamy ławki. Poza tym widać że PS to nie jest jego pozycja, gra tam słabo.

Oczywiście że nie ma sensu wypychać Harveya z klubu, bardzo przydatny chłopak który jeszcze nie jeden punkt pomoże zdobyć. Chociaż szczerze mówiąc to w ogóle bym się nie zdziwił gdyby on sam postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej, obecnie można powiedzieć że
u Jurgena jest 6 pomocnikiem w hierarchii a nawet 7 bo chyba częściej od Elliotta niemiec w tym sezonie w pomocy wystawiał Gakpo, jeśli jeszcze w lato miałby przyjść ten wyczekiwany defensywny pomocnik to też by się odbiło zapewne na jego minutach

1 polubienie

Odpuściłbyś sobie ten pseudointeligencki ton, który ma ukryć prostackie ad personam co? Nic nie wnosisz do dyskusji na temat transferów tylko wypacasz swoje żale w przestrzeni internetowej odnosząc się do domniemanego wieku rozmówcy i potencjalnych poglądów politycznych. W dodatku twoje spostrzeżenia najzwyczajniej mijają się z prawdą X D

5 polubień

O kulturze dyskutowania pisze człowiek, który tonem autorytarnym (na zasadzie „ma tak być i ch*j”) wygłosił, ze Elliot ma być sprzedany i koniec. No komedia :rofl::rofl::rofl:

9 polubień

Elliott strzeli jakąś bramkę i będziesz go zaraz kochał i nazywał legendą , typowy kibic.

1 polubienie


Luke Chambers has completed a loan move to Wigan Athletic for the remainder of 2023-24

1 polubienie

Może i się mijają ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ludzie… prostackie przepychanki to zaczął Mati2020, nic dziwnego że Tomasowi puściły nerwy po czymś takim:

Wyluzujcie trochę, nie każdy musi lubić czyjegoś pupilka tak jak nie każdy musi hejtować czarną owcę (Nunez<3).

Osobiście uważam że Elliott idealnie sprawdza się w swojej obecnej roli, czyli piłkarza szerokiego składu, który wnosi świetną energię wchodząc z ławki (gol z Wolves, gol z CP dający zwycięstwo, asysta z Luton dająca remis, a pewnie nie o wszystkim pamiętałem). W dodatku ma odpowiednią mentalność typową dla LFC, która odróżnia go chociażby od Gravenbercha, a takich ludzi (którzy przy okazji dostarczają odpowiednią jakość) nie powinniśmy się tak łatwo pozbywać.