Rozważania i spekulacje transferowe

Podoba mi się to że co okienko jest temat Mbappe i co okienko jest on weryfikowany XD. Ja nie wiem panowie ile razy ma on jeszcze nie przyjść żebyście zrozumieli że nie mamy na niego szansy?

Chłop w grudniu skończy 26 lat i będzie wchodzić w ten teoretyczny najlepszy okres dla piłkarza. Czemu ma wybierać Liverpool który po Kloppie będzie potrzebować gruntownej przebudowy i nie wiadomo czy ona się uda?

Już pomijam punkt finansowy bo nie ma opcji że mu zapłacimy chore pieniądze i bonusy. Dla mnie to on albo skończy w Realu albo jeśli już to w City.

Mnie zadziwia jak kazdy lekka reka pozbywa sie i wyrzuca ze skladu naszego najlepszego zawodnika, ktory cala reszte skladu wyprzedza o dwie dlugosci. Jednoczesnie zostawiajac tam Nuneza czy innego Szoboszlaia. :smiley:

Przekornie powiem, ze nasz sklad na pierwszy mecz nastepnego sezonu to bedzie:

Gakpo - Nunez - Salah
Szoboszlai - Jones - MacAllister
Robertson - VvD - Konate - TAA
Alisson

Po pierwsze nie spodziewam sie wielkich zmian kadrowych.
Po drugie jak przyjdzie Amorim lub ktos jego pokroju to zwyczajnie “przestraszy” sie i nie zrobi duzych zmian w kadrze i taktyce. :>

redbird12 dołączył 20 godzin temu

Przyznać się czyje to troll konto! :sweat_smile: Możecie napisać na pv, obiecuję, że nie wydam

@Kolumbjajo po co trollowi odpisywać?

1 polubienie

Mój ojciec jest wielkim fanem Realu którego nienawidzę… W sensie Realu nie ojca. Póki był Jurgen to ta plotka jeszcze miała 1% szans, że tam już zarobił a teraz przyjdzie do niemca zdobywać tytuły ale już nie ma tego procenta nawet
@kuczq kurde nie obczailem daty założenia, to będzie Abes

A to sie cos zmienilo? Bo zawsze chcial grac na skrzydle. Dlatego Psg kupilo rok temu 2 napasntikow

Po co ten trolling? Czy Wam sprawia przyjemność zakładania nowych kont, udawania kibiców i takiego śmieszno-pasywnego trollingu xD?

Nie wiem o co chodzi. Nie wiedziałem, że jest z góry narzucone co wolno, a czego nie wolno pisać. Od teraz będę pisał to co kuczq.

Ty sobie to o tak z dupy wymyśliłeś i piszesz głupoty czy gdzieś coś się zmieniło u niego? Bo wg wielu doniesień, to on woli grać na lewej stronie, gdzie może w większym stopniu wykorzystać swoją szybkość aniżeli na napadzie. To, że i tak raczej będzie grać na napadzie to inna sprawa, bo nie wywalą Viniego dla Mbappe, tylko będą upychać ich razem.

Rodrygo na prawej gra gorzej (nie, że gra źle - gorzej niż na lewej), bo to stworzony lewoskrzydłowy do schodzenia - tak jak gra obecnie większość lewoskrzydłowych.

Ma to sens - ani Szobo ani Simons to nie są typowi skrzydłowi, jednak potrafią grać z boku - aczkolwiek najlepiej czują się w rozegraniu. Czuję jednak, że tu szansę może dostać Elliot i nie będziemy nikogo ściągać.

Ostrzeżenia za takie głupoty, to się nauczą. Po Jurgenie nie ma szans na nikogo tej klasy NA TEN MOMENT. Jeśli nowy trener utrzyma Nas w topie, to być może - wtedy będzie wszystko zależeć od chęci do takiego zakupu właścicieli i samego zainteresowanego piłkarza.

1 polubienie

Wy tak z marszu będziecie wszystkich nowych banować to kto tu zostanie. xdd

A mój post był odpowiedzią na post CzerwonyBartek. Nic nie mam więcej do dodania w kwestii Mbappe.

1 polubienie

Bo uskuteczniasz nieśmieszny trolling: wczoraj pisałeś jeszcze o jednoczesnym kupowaniu/ściągnięciu Osimenha, Musiali, Mbappe, Zielińskiego, Rabiota i Kimmicha.

Czekam na ostrzeżenie :laughing: nie wiem też jaki ma sens robienia składu z Simosem który teraz będzie pchany do wypchania dziury po Mbappe w PSG. To jest tylko jeden szczebel nieprawdopodobieństwa wyżej.

@redbird12 młodziutki (na forum) padawanie. Nie bój się zamieszczać swoich abstrakcyjnych przemyśleń kiedy inni dopuszczają się niemniej abstrakcyjnych. Wolno pisać o Wirtzu, Musiali czy Simonsie to wolno również o Mbappe. Temat Mbappe umrze dopiero w momencie transferu do Realu.

Najwyżej możemy przyjąć jak cierpiętnicy bana za to, że nie boimy się rozsławiać słowa Wielkiego Seba vide Abesa.

Nikt tu nie zamieszcza gówno śródeł jak Shelby który przekonywał, że Reus już jest nasz 10123 razy tylko wszedłem w luźną pogadankę o zmazach transferowych

BTW jesteście bardzo nie mili dla nowych użytkowników. Starych banujemy (wolność dla Josifa, Seba i innych) z nowych robimy trolli. Kiepsko

1 polubienie

Według mnie kogoś ściągniemy na pewno, ale z całego serca życzę żeby Harvey wygrał z tym kimś walkę. Ogólnie uważam że Elliott może być największym wygranym zmiany trenera, po prostu nie jest to piłkarz pod Jurgena jak chociażby Wijnaldum który był skrojony pod taktykę Kloppa

Wątpię bardzo żeby miał być jego następcą, całkiem inny profil już prędzej grałby u nich na 10 gdzie z kolei mają Vitinhę. Skoro oni podobno chcą Diaza to wydaje mi się że dobry deal dla wszystkich więc go wrzuciłem do mojego potencjalnego składu

Skoro juz bawimy się w FMa… wyłączając bajki o Rodrygo i Mbappe to ja spodziewam sie raczej tego, że najpierw kogoś sprzedamy a dopiero pozniej kupimy jedną gwiazde i 2-3 graczy z potencjałem na rozwój i zostawiemiem środków na ewentualne korekty w zimowym lub nastepnym oknie.

Out: Sprzedaż/zwolnienie/wypozyczenie:
Diaz, Salah, Matip, Thiago, Kelleher, Tsimikas Gravenberch

In: Zakup
Kerkez, Aarons, Bruno G., Pedro Neto, Guirassy

Aarons który jest rezerwowymi w Bournemouth ? Pedro neto który jest wiecznie kontuzjowany ? :smile: Bruno? Który kosztuje ponad stówkę :grin: bądź realista :slight_smile:

1 polubienie

Nie no, bez przesady. Gdyby ktoś Edwardsowi podsunął pomysł z Guirassym to chyba musiałby szukać nowej roboty.

1 polubienie

Porcja płotek z rana




P

1 polubienie

Było raczej pewne, że klub poszuka nowej 9, bo nasz Darwin nie dowozi. Tylko czy ten węgierski Szwed będzie odpowiedzią? Typ jeszcze rok temu kopał się po czole w trzeciej lidze angielskiej. Ktoś może coś więcej o nim napisać?

Pierwszą plotką jak najbardziej.
Partner do podwójnego p. dla Alexisa, do tego argentyńczyk i to zadziorny. Myślę ze Ryana można popchnąć gdziekolwiek, będzie popyt ponieważ nie grał za bardzo ani w niemczech ani u nas, i może ktoś stwierdzić ze nie byl prowadzony właściwie.

1 polubienie

Problem w tym, że Alan i Alexis są bardzo niscy, a to może wiązać się z przegrywanie górnych piłek. Lepiej jakby jeden z nich miał ponad 185 centymetrów.

Lerma jest raptem 3 cm wyzszy od Alexisa a jest trzeci w wygranych głowkach wsrod pomocnikow, Henderson mial 182 a nawet nie skakał.