Rozważania i spekulacje transferowe

Wiem ze lubisz wklejać wszystko co popadnie, ale pamiętaj aby nie spamować forum:

1 polubienie

Pisz to wszystkim którzy w tym temacie poruszają kwestie formy różnych zawodników, a nie się do mnie przypieprzasz.

2 polubienia

Dobrze powiedziane. Wątek robi za misz masz marzeń dywagacji i wynaturzeń. Wrzucasz ściekowe info ale zawsze coś to tam jest za źródło i nawet pare razy się złapałem, że podnosiło mi się z ekscytacji ciśnienie a potem patrzyłem na źródło :grinning:

tak sobie mysle, że skoro jest Slot, to jaka szkoda, że sobie odpuscilismy tego Kokcu w tym roku 24-letniego, za 25 baniek, a wzięlismy starego Endo za 20 baniek do tego na 4 letni kontrakt.
Przeciez nawet jakby nie wypalil to moznaby sprzedac ,a z Endo bedziemy się męczyc jeszcze 3 lata i moze odpali na 5 spotkań w sezonie. Zrobilismy taki interes jak na przedluzaniu Hendo o 4 lata.

Przecież Kokcu to bardziej “10” niż “6”. Dobry defensywny pomocnik z potencjałem gra obecnie w Feyenoordzie i nazywa się Wieffer. Osobiście liczę na jego transfer

1 polubienie

tak i 20 spotkan zagral jako DM w tym sezonie a 4 jako 10.
a Feyenoordzie 19 w samej lidze. No chyba, że te dane jakies trefne są, bo nigdy go w akcji nie widziałem. Ale wiem, że w zeszlym roku sie przewijał jego temat tutaj na forum jako nowego DM.

Szkoda, że rok temu nie braliśmy Vareli kiedy był dostępny za €8M.

1 polubienie

no to jest to co pisalismy wiele miesięcy temu. Nasze transfery wyglądały tak jakbysmy w ogole nie mieli skautingu. Nie potrafimy wyszukac kogos mniej oczywistego ( a nie przepraszam, kupilismy Endo :smiley: ). City np za małe pieniadze kupili Alvareza. Gdzie oni mogą sobie kupic gotowy produkt.

Scouting oraz analityków mamy i to bardzo dobrych, tylko Lijnders z Kloppem nie chcieli.

1 polubienie

3 razy tak. Przekocur za dobra kasę. Swietne gra na LS oraz PS.

Jak uważam, że powinniśmy dążyć do takiego składu

Alisson

Geertruida Konate Van Dijk Kerkez

Wieffer Mac Allister

Szobo/Trent

Nowy PN Nunez Gakpo

Salah musi zostać sprzedany, bo nie nadaje się na ten poziom. Raczej nie obniży swojej płacy, by być rezerwowym. Diaz sam deklaruje chęć zmiany otoczenia, a dodatkowo wygląda jakby swój prime miał za sobą. Robertson nie dojeżdża fizycznie, ale w Bou jest utalentowany Kerkez, a my mamy kartę przetargowa w postaci Szobo.

Konate i Jota też łapią kontuzje chociaż wątpie czy Edwards sprzeda trzech napastników w jedno okienko. Z dwojga złego zostawiłbym Jote na ostatni sezon

Bo wrzucasz ściek, ja mógłbym sobie te plotki wymyślać. Nie po to masz w regulaminie z jakich źródeł newsy wrzucać, byś codziennie ten shit wrzucał. Z indykaliów czy the s*n też wrzucisz? To nie ma sensu.

Według Mariusza Mońskiego, który jest specem od ligi holenderskiej, fanem Feyenoordu i LFC Slot będzie chciał ściągnąć dziesiątkę po to jest kluczowa pozycja w jego taktyce. Może tam grać Szoboszlai, ewentualnie Harvey, ale bardzo możliwe że pójdziemy po jakiegoś zawodnika na tę pozycję, no i właśnie chciałem spytać kogoś byście u nas widzieli?

Wirtz i Musiala są raczej nie na naszą kieszeń, przychodzimy mi na myśl jeszcze Pedro Goncalves ze Sporting ale on mi się nie kojarzy raczej z rozgrywającym, aczkolwiek mogę się mylić bo nie oglądałem zbytnio ich meczów.

Rayan Cherki z Lyonu raczej się nie nadaje bo z tego co słyszałem to jest leniem, a u Slota kto nie pressuje ten nie gra.

Pewnie w ogóle nie pójdziemy. Szobo to typowa “10”, zapewne On tam będzie grał. Jest Elliott, jest też Gakpo, no i Fabio wróci z wypożyczenia.

DM i stoper to pierwsze pozycję do wzmocnienia latem. W dodatku będziemy też potrzebować PS. “10” to imo będzie ostatnia pozycja do transferu, bo mamy z 3/4 grajków na nią.

A teraz sobie myślę, że na “10” to może grać Macca, a za nim Trent na “8” i nowy DM.

2 polubienia

jeszcze lewy obronca by sie przydał i to najlepiej taki do podstawy, a przynajmniej nie gorszy niz obecnie Robertson

Szczerzę wątpię w dużą ilość transferów w tym okienku. DM, stoper i PS to pewnie max co kupimy, chyba że Diaz odejdzie to wtedy też zapewne LS.

LO to pewnie będzie cel na okienko 2025, zimowe bądź letnie.

Mariusz Moński to jest żaden itk czy insider. Równie dobrze mógłbyś wrzucić kogo kupi Liverpool via Krzysztof Perchal.

Jak Slot będzie grał 4-2-3-1 to najlepszą opcją na 10 byłby Mac Allister, a za nim Trent + nowy ŚPD.

Szoboszlai w sumie nie jest typową 10, w Lipsku najczęściej grał jako LP/PP, w zależności od sezonu.

2 polubienia

Wiadomo, ale jednak ogląda te mecze Feyenoordu zdecydowanie częściej niż ktokolwiek z nas, chciałem rozpocząć dyskusję żeby zobaczyć co ludzie na forum myślą.