Rozważania i spekulacje transferowe

I mam nadzieje ze te króliki z kapelusza nie będą aż tak oczywiste.
Yoro to jest absolutny top jeśli chodzi o rocznik 2005 na jego pozycji.
Jak już się bawimy w spekulacje to mogę dodać że mi za to inny obrońca wpadł w oko podczas gdy zerkałem na mecz U21 Belgii i Hiszpanii jakoś pod koniec marca.
To Cristhian Mosquera. Świetnie się czuł z piłka przy nodze, nie panikował, fizycznie nie odstawał od reszty, technicznie nienaganny. Widać w nim ogromny potencjał. Chyba nawet został motm w tym meczu. Dodatkowo prawie 3000min rozegranych w tym sezonie w barwach Valencii. 19 lat. Nie zdziwię się jeśli Luis de la Fuente zabierze go na Euro.
Zresztą w samej Valencii gra kilku rzucających się w oko młodziaków z potencjałem.

Luis Díaz nie jest do końca zadowolony z ostatniego czasu w Liverpoolu, dlatego myśli intensywnie o odejściu. Jego marzenie stanowi gra dla FC Barcelony - zapewnia „Mundo Deportivo”.

Zapraszam do Barcelony kolumbijskiego paralityka. Edwards wie co robić.

1 polubienie

A do tego

image

No i możemy zapomnieć o całej treści newsa

Mundo Deportivo to taki ściek, że nie ma co w ogóle poważnie ich traktować

Dodatkowo nakręcają kibiców przeciwko piłkarzom

Wystarczy jedna zmyślona plotka i już się zaczyna określanie Diaza i Darwina jako zdrajców

6 polubień

Tutaj bardziej w formie tematu do dyskusji niż faktycznego zainteresowania. Podobno Enrique planuje się pozbyć paru zawodników z PSG i jednym z nim ma być Ugarte według lequipe. Chcielibyście żeby LFC po niego sięgnęło?

2 polubienia

Na ten moment faktycznie yoro jak i scalvani przejawiają olbrzymi potencjał. Pytanie czyu potrzebujemy kolejnegp stopera który potrzebuje jeszcze trochę nauki czy lepiej w kogoś już ogranego jak hincapie, tosin czy inacio. Dużo zależy też od tego czy sprzedamy konate. Media donosiły też o naszym zainteresowaniu pacho który profilowo też wydaje się swietnym wyborem. Liczę również że pochylimy się nad pozycja 6 bo tam widzę największe pole do zagospodarowania

1 polubienie

Ja bym go chciał. Ugarte to taki typowy przecinak.

Ugarte to ten topowy DM, ktorym się tak forum zachwycało rok temu? Słaba liga francuska go zweryfikowała, skoro zaledwie po sezonie odchodzi. Jest takie zielone, podłużne warzywo określające takich zawodników.

Nie.

Jak ktoś z PSG to tylko i wyłącznie Vitinha. No ale mamy Mac Alistera i Szoboszlaia na tą pozycję

Ciebie forum też zweryfikowało chłopie xD.

9 polubień

Ciekawe informacje wypływają na temat piłkarzy. Jurgen podobno naciskał na nowe umowy dla Milnera, Firmino oraz Matipa… Dodatkowo Fab oraz Hendo nie zostali wypchnięci z klubu tylko sami naciskali na odejście. Ta lojalność Kloppa wobec piłkarzy jest/ była zbyt silna. Klopp nie zgodził się na wymianę Hendo -Guimaraes natomiast ten bez żadnego mrugniecia olał Jurgena i poleciał za kasą… Kapitan… Oby teraz Edwards i reszta miała mniej sentymentów…

Aaa sorki, nie napisałem, że ciekawe informacje od Joyce’a.

9 polubień

Jakieś źródła, które są potwierdzone, czy mamy Ci zaufać, że znasz ich wszystkich i właśnie skończyłeś wszystkie wywiady.

2 polubienia

Odnośnie zamiany Hendo-Bruno to już pisał Bascombe jeżeli się nie mylę, a to jest jednak jakiś wyznacznik.

Czy chodzi o cukinię?

2 polubienia


Plus.

3 polubienia

Ogórem jesteś Ty i Twoje komentarze durne. Robisz śmietnik na tym forum, jak nie o Yoro, to teraz o Ugarte, który akurat wg wielu stron oceniających piłkarzy jest w czołówce ligi, m.in. 11 miejsce w całej L1 wg ocen Whoscored (7.16 średnia). To akurat zawodnik, który dużo lepiej wpasowałby się w DM aniżeli Endo i trzeba było ubiec PSG aniżeli potem bawić się w półśrodki. Dodatkowo wątpię, by takiego grajka serio PSG chciało puścić po jednym sezonie, ale jak widzę Ty nie dość, że piszesz durne komentarze, to łykasz jak pelikan Twoje ogórki. Jakieś złe wspomnienie z dzieciństwa czy coś?

4 polubienia

Prawda jest taka że Luis Enrique to trener który ma bardzo wiele kontrowersyjnych wyborów i wiele z tych wyborów jest złych ( branie na mistrzostwa Erica Garcię kosztem Sergio Ramos to mój ulubiony). Faktem też jest że początek ugarte miał we Francji wyborny, sytuacja bardzo podobna do naszego mandziara. Pytanie jest czy Paryż byłby skłonny się go pozbyć i czy cena byłaby adekwatna. Osobiście byłbym za. Dużo bardziej niż choćby wspomnianego wyżej thurama który mnie nie przekonuje

Po pierwsze to tylko niewielki procent graczy jest tak dobrych by się sprawdzić w różnych stylach gry.
Po drugie uważam, że Ugarte by się sprawdził w Liverpoolu czy Premier League, bo to zawodnik idealnie pod tą ligę dużo biegający i walczący. Nie dziwi mnie więc, że nie jest pierwszym wyborem w zespole grającym na mniejszej intensywności jak PSG, a który preferuje bardziej technicznych zawodników.

Ściągnięcie SPD to jeden z priorytetów na lato. Wg mnie wyższy niż SO (możemy sobie pozwolić na ściągnięcie SO dobrego ale jako numer 3-4). Na SPD musimy sciągnąć gracza najwyższej półki, by móc dorownywać najlepszym drużynom. Bruno G. to transfer marzenie ale Ugarte również mógłby nam wiele dac. Jako opcja numer 2 i 3 spokojnie może zostać Endo i Morton, a Bajcetica tym razem wypożyczyć gdzieś gdzie wróci do realnego i regularnego grania.

Kolejnym priorytetem wg mnie jest zamiana Nuneza lub Diaza na kogoś, kto da realne liczby. Kudus, Rodrygo, Olise, Bowen, ktokolwiek, kto zrobi z dużym prawdopodobieństwem tzw. robotę.

GK - Mac Carthy
ŚO - szansa dla Van den Beerga + najlepiej jakiś konkret typu Inacio
LO - Mitchel, Ait Nouri, Henry
SPD - Bruno, Ugarte, Joao Neves, Varela
ofensywne trio - Kudus/Olise + Mbemo jako opcja rotacyjna za Salaha. + może Cunha/Zirkzee jeśli uda się spieniężyć Nuneza

uważam, że Kudus byłby napraqdę dobrą opcją ze względu na wysoką wszechstronność.

@ManiacK
Racja, że raczej nie spojrzymy bo będzie kosztował nie mało + piłkarze PSG zarabiają sporo :slight_smile:
Jeśli wydawać sporą kasę to koniecznie ściągać Bruno i nie patrzeć na resztę

1 polubienie