Rozważania i spekulacje transferowe

no ale jeszcze musi chcieć odejść. Co ma klauzula do tego? To nie działa tak, że wpłacasz klauzule i zawodnik jest Twoj.

W City odejdzie pewnie De Bruyne oraz Bernardo. Wiec jak nic Bruno może być celem oraz będą szukać kolejnego. Znowu wydadzą pod 200 jak nie więcej milionów i nikt nic z tym nie zrobi. My natomiast mamy magiczną LM ale wydamy podobnie jak co roku, bo pewnie nie będzie dostępnych graczy których byśmy chcieli… A jak wydamy pod 300mln to tylko dlatego, że kupimy nowych graczy za Salaha i Diaza oraz zostanie na kilku innych. A potem zlecą się kibice varsenalu i będą pisać, że Arteta wydał 100mln natomiast Slot 500mln…

Bruno G to nie jest transfer w stylu Edwardsa. Co prawda Edwards nie zajmuje się bezpośrednio transferami, ale w praktyce to on pociąga za sznurki i bez jego aprobaty transferu nie będzie

I tak i nie. Jeżeli nie masz swoich wpływów w organach UEFY to wiele nie ugrasz

2 polubienia

Rudego możemy nie zobaczyć na Anfield:

Mainz are expected to trigger a first-option buyout clause in Sepp van den Berg’s contract that would allow them to sign the defender permanently from Liverpool for less than €5m.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1793266524842590342

Która wynosi 100 milionów funtów i kończy się na koniec czerwca, znając Edwardsa to myślę że będzie szukał tańszego " zamiennika" i podejrzewam że młodszego od Bruno który w tym roku będzie miał 27 lat

Mi się wydaje, że właśnie po to przychodzi Edwards z ekipą, żebyśmy nie musieli robić takich dużych transferów. Bruno za 40 mln euro to niezła okazja. Bruno za 100 mln euro to żaden interes. My dzięki Edkowi i ekipie mamy być jeden krok przed wszystkimi jeżeli chodzi o sprawy związany z transferami i ogólnie porządkiem wokół klubowym.

10 polubień

bardzo fajnie jak by tak było, no ale czas pokaże jak będzie

1 polubienie

Dokładnie. Będziemy celować w takiego Fabinho z Monaco, albo Mane z Southampton. Co raz ciekawszy jestem tego nadchodzącego lata, bo co by nie mówic ale transfery komitetu o wiele bardziej ekscytowały aniżeli Brendana czy później samodzielnie Kloppa i jego ekipy.

3 polubienia

napewno bardziej realna opcja niz napastnik za ktorego trzebyloby wydac 70mln plus

Przede wszystkim klub powinen celować w klasowego dma, potrzebny jest tez obronca o swietnym zdrowiu w miejsce matpia. Moglibyśmy kupić też Napastnika i prawego obrońce jezeli trent przejdzie do pomocy, na co licze. Fajnieby było kupic tez olise, ktory nie ma duzej klauzuli. No i powinnismy wdrazac jeszcze bardziej mlodzikow i graczy wypozczonych takich jak morton, carvalho czy chambers

Na moje prawy obrońca nie jest super potrzebny, bo mamy tam TAA, Bradleya i od biedy Gomeza.

Bardziej ktoś potrzebny jest na lewą.

Środkowy obrońca by się przydał, bo Quansah to jeszcze nie poziom pierwszego składu, a konate nie wytrzyma całego sezonu.

Na gwałt potrzebny klasowy ŚPD i jeden uniwersalny skrzydłowy który może grać na lewej i od biedy na prawej.

Te 3 pozycję to mus, później można uzupełniać resztę braków jak lewa obrona itd.

2 polubienia

Brzmi jak plotka wymyślona na kolanie. Kokcu ma wylot z benifici za swoje zachowanie i wypowiedzi dodatkowo średnio sobie radzi. Kiedyś grał u slota więc napiszmy to. Na 10 mamy szobo, elliott, maca, od biedy gakpo, Jones

ŚP z udziałem przy 15 bramkach w 27 meczach to rzeczywiście średnie statystyki.

Są to statystyki z ligowych rozgrywek i faktycznie one wyglądają bardzo dobrze. On grał jednak na 10 ( dalej jednak te staty są dobre). Jeśli jednak spojrzymy na wszystkie mecze z jego udziałem w zeszłym sezonie
Bd to już 43 mecze 18 g/a. 0 w obu statystykach w lm. Imo nie na tyle imponująco aby zrobić taki przeskok

Z przodu będzie to wyglądało tak mniej więcej lub raczej powinno na ten moment Diaz Jota Salah rezerwowa trójka Gakpo Nunez Bakayoko/ Olise trzeci napastnik Dans. Niech Bakayoko/Olise jak najczęściej luzuje Salaha np. Puchar Ligi, FA Cup i co 3-4 mecz w lidze, koniec świętych krów. Z przodu wygląda to ok. DM to najważniejsza pozycja do obsadzenia Taki Bruno to byłby transfer na miare Van Dijka i Alissona., ewentualnie Zubimendi. Kimmich to tłusty kot. LO mam nadzieję że chociaż pytamy o Davisa. Natomiast na ŚO to Yoro/Scalvini jeśli wychodzi ze statystyk i algorytmów kto inny to mi to obojętnie.

Nie mam pojęcia dlaczego akurat ja jestem adresatem Twojego wywodu. Czy ja gdzieś napisałem że Liverpool nie potrzebuje defensywnego pomocnika ( oczywiscie ze potrzebuje) i że ma kupować przecietnych piłkarzy…
Jeżeli chodzi Ci o to zdjęcie ze składem to był przykład jedeno z ustawień Feyenoordu Slota nie majacego nic wspólnego z personaliami.
Napisałem pod nim ze Mc Allister nr 10 Trent 8 i nowy DM 6
Naprawdę…Bruno, który ma klauzulę 100 mln.

1 polubienie

coś tu się nie pojawiało po wyszukiwaniu widzę, sorki rzadko zaglądam, jeśłi była mowa :stuck_out_tongue: ale parę źródeł mówi o zainteresowaniu Dani Olmo

sport/football/football-news/liverpool-gain-transfer-advantage-dani-29222794

na pewno zawodnik bardzo dobry, grywał głównie jako 10, ale ostatni sezon widzę ma najwięcej spotkań na prawym skrzydle - więc ogólnie podobne pozycje jak Szobo, a i umiejętności wcale nie gorsze. Tylko problemów ma sporo z kontuzjami, więc ciężko powiedzieć, czy byłby to dobry wybór. W każdym razie rzekomo do 15 czerwca ma klauzule w okolicach 50 mln funtów i jesteśmy nim zainteresowani.

Olmo nie sądzę żeby ściagneli zawodnika tak podatnego na kontuzję przecież to chodzący szpital.Tylko w 2023 roku. Uwaga! Niedostepny był w bagatela 34 meczach. Jprd mółby sobie przybic piątkę z Keita albo Thiago a w zasadzie naraz z nimi dwoma.

1 polubienie

PIERWSZY PODPIS Z LIVERPOOL SLOT BLISKO UMOWY „PONAD 50% WYKONANE”
Liverpool zbliża się do podpisania pierwszego kontraktu w erze Arne Slota na Anfield, a kontrakt z obrońcą Feyenoordu Lutsharelem Geertruidą jest obecnie sfinalizowany w ponad 50%.

Jednakże prace nad wzmocnieniem składu Liverpoolu są już zaawansowane, a Slot jasno określił kilka obszarów, w których chce się wzmocnić, przy czym obrona jest postrzegana jako obszar drużyny, w którym należy się poprawić.

W rezultacie rozumiemy, że Slot chce dokonać co najmniej jednego, a potencjalnie dwóch wzmocnień w defensywie przed następnym sezonem – a teraz wydaje się, że pierwszy z nich już się zbliża w postaci Geertruidy.

Ponieważ zawodnik potwierdził, że rozmowy na temat nowej umowy utknęły w martwym punkcie, oczekuje się, że nowy dyrektor sportowy Liverpoolu Richard Hughes podpisze kontrakt z zawodnikiem na Anfield czteroletnim kontraktem, co będzie jego pierwszym przedsięwzięciem na Anfield, oferując kwotę 25 milionów euro (£ 21,4 m) prawdopodobnie wystarczy, aby przekonać Feyenoorda do sprzedaży.

Po zawodniku z Feyenoordu Liverpool chce trzech innych transferów za duże pieniądze
Jednak Geertruida nie jest jedynym obrońcą, którego Liverpool planuje pozyskać, a raporty z Hiszpanii wymieniają obecnie The Reds jako ogromnych faworytów w wyścigu po Antonio Silvę.

Obrońca Benfiki rozkwitł pod okiem Rogera Schmidta i obecnie jest uważany za jednego z najlepszych młodych obrońców w światowym futbolu.

Silva rozegrał 90 meczów w ciągu ostatnich dwóch sezonów i zaliczył także dziewięć występów w reprezentacji Portugalii, co pozwoliło mu porównać go z genialnym obrońcą Manchesteru City Rubenem Diasem.

Z klauzulą odejścia wynoszącą 100 milionów euro Silva nie będzie tani, ponieważ w ostatnim czasie znajdował się pod czujnym okiem zarówno Manchesteru United, jak i Realu Madryt.

Ponieważ jednak oba te kluby traktują priorytetowo inne cele (United chcą albo Gleisona Bremera z Jarrada Branthwaite’a, podczas gdy Real zamiast tego ściga Leny’ego Yoro), Liverpool ma wyraźną przewagę w jego zdobyciu.

Z doniesień wynika, że obecnie trwają rozmowy w sprawie jego podpisania kontraktu z Liverpoolem, a mieszkańcy Merseysiders mają nadzieję, że uda im się pozyskać go za początkową kwotę 50 milionów euro (42,7 miliona funtów), a wynagrodzenie będzie dodatkowo motywowane szeregiem dodatków.

Slot chce także wzmocnić pomocnika i opcje ataku Liverpoolu, mając na radarze pomocnika Benfiki Orkuna Kokcu.

Wyceniany na 25 milionów euro turecki pomocnik ma trudności z zadomowieniem się w Portugalii i latem może ponownie przenieść się do drużyny. A biorąc pod uwagę, że Atalanta jest zdecydowana wynegocjować ogromną kwotę 60 milionów euro za Teuna Koopmeinersa, 26-krotny były zawodnik Fenebahce wydaje się idealną alternatywą.
Gwiazda PSV również chciała mieć ogromny kontrakt
I wreszcie, podobno Slot pracuje nad podpisaniem kontraktu z klasowym skrzydłowym PSV Eindhoven, Johanem Bakayoko.

Belg jest postrzegany przez władze Liverpoolu jako idealny, długoterminowy następca Mo Salaha, a mając na koncie 28 bramek i asysty w sezonie, z pewnością ma na to dowód liczby.

Według dziennikarza Sachy Tavolieri Liverpool przeznaczył inwestycję o wartości prawie 50 milionów euro, aby pozyskać 21-latka, który ma mieć duży wpływ na Euro 2024 tego lata.

Podpisanie kontraktów wszystkich czterech zawodników zapewni Liverpoolowi zwrot w wysokości 150 milionów euro (128,2 miliona funtów) i, miejmy nadzieję, pomoże drużynie z Merseysiders zmniejszyć dystans do Arsenalu i Manchesteru City na szczycie Premier League w przyszłym sezonie.