Rozważania i spekulacje transferowe

Każdy ma swoje zdanie, ja już pisałem dawno, tego lub następnego lata Jude Bellingham trafi do Liverpoolu. Stawiam na transfer tego lata z pozostaniem jeszcze na rok w BVB

1 polubienie

@poprzerwie2 uważam podobnie. Jeśli Liverpool faktycznie postawił sobie Jude’a Bellinghama za cel numer 1 do wzmocnienia środka pomocy, a wszystko na to wskazuje, że tak jest, to nie będzie czekał z finalizacją transferu do letniego okienka w 2023 roku. Uważam, że Bellingham przyjdzie albo w tym okienku, albo sfinalizują go w tym, a przyjdzie w lipcu 2023 (wzorem Keity). W słowa Pearce’ów i innych “ananasów” nawet tych zakwalifikowanych jako tier1, po prostu nie wierzę, bo już nieraz wyglądało to tak, że i oni się mylili albo o niczym nie wiedzieli. Poza tym, my w przeciwieństwie do innych angielskich klubów, wydawaliśmy w ostatnich latach na transfery zdecydowanie mniej i to pomimo wielu sukcesów. Pieniądze w klubie są, dlatego wszystko zależy od Liverpoolu. Ja uważam, że klub nie będzie czekał rok z finalizacją, nawet jeśli chłopak się kumpluje z Hendersonem, bo to zbyt duże ryzyko. My też nie wiemy jaką będziemy mieć pozycję negocjacyjną za rok, dlatego klub powinien kuć żelazo, póki gorące. Być może się mylę, ale to jest moja opinia, do której mam prawo. Inni mogą twierdzić inaczej.

2 polubienia

To jest nas nas już dwóch, mam prawie ze identyczne zdanie prócz jeszcze kilka argumentów był dołożył od siebie dlaczego Liverpool a nie np Real Madryt ale już to robiłem, pozdro i bądź pewien ze się go doczekamy jeżeli nie wydarzy się coś naprawdę niespodziewanego, coś jak przy transferze Fekira czy Wernera

Pomijając realność tych doniesień - uważacie 19 letniego Bellinghama za zbawcę środka pola a ignorujcie jego rówieśnika i posiadacza podobnego talentu tylko że mniej ogranego?

5 polubień

Dokładnie, myślę że w tym sezonie postawią na ogranie eliota i Fabio w środku pola, jeśli już kogoś w tym oknie sprowadzić to bardziej doświadczonego zawodnika który da trochę spokoju

A niby w którym miejscu ignoruję Fabio Carvalho? Otóż w żadnym. Nawet w jednym z moich ostatnich postów napisałem, że potrafię sobie wyobrazić w nadchodzącym sezonie środek pola z udziałem Fabio Carvalho :slight_smile:
A co do Bellinghama, nie jest istotne co my uważamy. Jak widać z medialnych doniesień, to klub ustawił go sobie jako priorytet, więc coś w nim musi widzieć. Czy będzie zbawcą środka pola? Być może nie od razu, czyli jak to u Kloppa… powolutku wprowadzamy, rotujemy, przyzwyczajamy do stylu gry i sukcesywnie zwiększamy znaczenie w drużynie. Klopp zapewne widzi w nim dobrą “glinę” do ulepienia, ale oczywiście i tak boisko wszystko zweryfikuje.

Jedno pytanko, z ręką na sercu proszę napisz ile spotkań Jude w BVB widziałeś. Bo ja kilka od Bundesligi po CL i ten chłopak wygląda jak stary wyjadacz, dla mnie to Mbappe drugiej linii, w defensywie bdb, w ofensywie również, warunki fizyczne, strzał z dystansu, przegląd pola, bajeczna technika i utrzymanie się przy piłce, taka 8 jakiej naprawdę dawno nie widziałem

Również szczerze Ci odpowiem: żadnego, DLATEGO pytam. Skoro tak twierdzisz to musi być coś na rzeczy.

1 polubienie

Może ktoś podrzucić linka z FPLa gdzie można sobie podejrzeć transfery wszystkich klubów PL? (ktoś gdzies to niedawno wrzucał, ale nie mogę znaleźć)

1 polubienie

Bardzo dziękuję @gagarin.

1 polubienie

Z tym Asensio to bzdury. Gość jest zbyt wolny na skrzydło, a pomoc mamy dobrze obsadzoną. Oczywiście jeszcze jeden klasowy pomocnik, który wygryzłby Hendersona przydałby się, ale Asensio kimś takim nie jest.

Będą z Oxem walczyć na gole klaty. A Klopp będzie sekundantem.
Nawet mają podobne atuty. Jeden i drugi mocno strzela z dystansu. Oraz wady, obaj są podatni na kontuzje.

Oby źródło szport było słabe bo za cholerę nie chciałbym Asensio w Liverpoolu

Zainteresowanie Asensio można byłoby od biedy zrozumieć przed przedłużeniem umowy Salaha (chociaż wg mnie za słaby na LFC), teraz to chyba plotka na sezon ogórkowy.

Cena pomiędzy 21,5-26 mln funtów, chłopina obniży wymagania finansowe na rzecz przekonywującego projektu, oczekuje jednak regularnej gry.

Dla mnie jest zbyt mało energiczny jak na Premier League. To typ utalentowanego leniuszka.

Kilka lat temu to byłby ciekawy transfer. Ale teraz? Chociaż Jürgen lubi pracować z zawodnikami, którym kariera wyszła nieadekwatnie do potencjału i wykrzesać z nich to, co najlepsze. Oczywiście nikt mu nie zagwarantuje choćby tyle samo minut co miał w Realu na pozycji Salaha. Przecież nie wejdzie nawet na ogony w większości spotkań. Jedyny sens miałoby sprowadzenie go z myślą o pomocy, gdzie moim zdaniem powinna być jego docelowa pozycja. Tu mógłby załapać więcej minut i bardziej się przydać, ale też musiałby się dłużej wdrażać w taktykę i grać bardziej defensywnie. Ja jestem bardzo sceptyczny wobec tego transferu.

1 polubienie

Neco Williams jedną nogą w Nottingham Forest wedlug Romano. 17 milionów funtów z dodatkami. Pozostały do ustalenia warunki kontraktu między zawodnikiem a klubem.

Strasznie dużo jak na tego zawodnika XD nie żeby mi to przeszkadzało, ale kurde faja kompletnie bym nie powiedział, że jest tyle wart

4 polubienia