Rozważania i spekulacje transferowe

skończ już proszę… :slight_smile: po co zaczynasz temat jak i tak musisz 100x dopytać ? przyjdź z czymś pewnym albo przestań zawracać gitare.

5 polubień

A mi tam się podoba jak kolega buduje napięcie, nawet jeśli ostatecznie napisze, że transfer nie wypalił, albo jego źródło przestało odpowiadać na mejle.

3 polubienia

W kazdym badz razie ja osobiscie to mam ubaw :joy: a ze smiech to zdrowie to …smiejmy sie!
Choc akurat wczoraj to nie bylo z czego no chyba,ze potraktowalismy wszyscy nasz slabiutenki wystep jako czarny,angielski humor.

A ja już wiem kogo ma na myśli FabianMrozek. Poszukajcie na Reddicie. Nigdy w życiu bym się nie domyślił, że o niego chodzi. Szczerze mówiąc - rozczarowanie.

Nie mozesz napisac wprost albo wrzucic screena, tylko jakies zabawy w szukanie sie bawisz?

Wyślę wam link do mojego artykułu jeżeli dostanę zgodę na jego publikację. Mam nadzieję, że umiecie angielski.

Chyba nie myśleliście, że prowadzę śledztwo i dzwonię do wielu osób, żeby napisać jakiś jeden post na lfc.pl.

Nie mogę bo to kłamstwo, podobnie jak rewelacje FabianaMrozka, który nic nie wie, ale buduje napięcie.

5 polubień

o kogo chodzi? porownamy z artykulem MROZKA

O nikogo. Blefowałem tak jak blefuje Fabian. Wcześniej jego źródłem były jakieś zakonspirowane osoby, a teraz powołuje się na artykuł. ARTYKUŁ który z samej natury tworzy się aby przedstawić do publicznej wiadomości, a on ma obawy czy może dać do niego link. Przecież jego bełkot nie ma żadnego sensu.

Jesteś durniem. Po pierwsze w artykule nie trzeba dawać konkretnych osób. Po drugie tak się składa, że mam zgodę jednej osoby na użycie jej imienia w artykule. Reszta się nie zgodziła, bo mieliby konsekwencje dyscyplinarne. Czekam aż góra wszystko zatwierdzi.

Tak jak pisałem wcześniej macie prawo mi nie wierzyć. Czytajcie sobie dalej meczyki i sport.pl. Dzisiaj dali newsa o Dybali w LFC :smile: Czytajcie sobie waszych bogów

To nie pierwszy raz kiedy kogoś tutaj obrażasz. Myślę, że wylecisz zanim powiesz cokolwiek wartościowego.

1 polubienie

Cenzura za słowo „dureń” na forum piłkarskim? Fajnie się bawicie

7 polubień

Och, czyżby multik? Poczytaj jego wcześniejsze posty to się dowiesz czy to jest jakaś “cenzura” tylko za “niewinne słowo dureń”. Gość pisze o jakiejś swojej wtyce, że będziemy mieć bombę transferową dzisiaj, ze on “wie ale nie powie”.

Szanowni panowie admini. Fabian napisał, ze

Jutro czyli aktualny dzień. Do 24.00 zostało jeszcze równo 9 godzin. O godzinie 00:01, 15 stycznia proszę o srogiego BANA dla Fabiana jeżeli tej bomby nie będzie. Chyba nie będziemy tolerować zwykłego bezczelnego kłamstwa w żywe oczy, prawda? A za swoje słowa należy ponosić konsekwencje.

Więc czekamy.

3 polubienia

@FabianMrozek be like: “Słuchajcie mam niesamowitą informację o transferze niesamowitego zawodnika. Nie mogę powiedzieć o kogo chodzi i kto mi to powiedział ani też kiedy będzie o tym info, ale to PETARDA” :smiley:
Ludzie dajcie spokój… Nie neguję, że tak może być i Pan Fabian zamknie nam mordy bardzo szybko, ale to wygląda jak piękny trolling i zasługuje na pięknego bana.

1 polubienie

To jest trolling, ale czy piękny? W najlepszym razie nie jest to najgorszy trolling jaki w życiu widziałem

1.Nie wiedziałem, że słowo dureń jest „agresywne”. Można używać słowa „głupek” czy też wiadomość będzie usuwana?

  1. Nie wszystko zależy ode mnie. To jest bardzo irytująca sytuacja kiedy odwaliłeś zajebisty research, ale musisz łaskawie czekać na pozwolenie.

  2. Śmieszne, że tolerujecie tutaj wrzucanie fake newsow typu Raphinha w LFC.

  3. Mi to wielkiej różnicy nie robi czy wrzucę czy nie. Znając życie za tydzień sami to wrzucicie, bo meczyki znowu popierdzielą artykuł.

Wy naprawdę nic nie wiecie o transferach. Mam wrażenie jakbym pisał z dzieciakami.

„Albo powiedz kto przychodzi do północy, albo się obrażę i ban”.

Dziecko życie nie jest takie proste. Tutaj jest bardzo dużo różnych zależnych. Tak naprawdę dopóki nie będzie badań zatwierdzonych to nic nie wiadomo na 100% (casus Fekira)

„oten ordep”

Domyślcie się o kogo chodzi

Skoro o tym nie wiesz, to może zacznij go używać w kontekście do siebie, a nie w kontekście do innych :wink:

Chwile… jakoś wczoraj nie pisałeś o zależnych, tylko że zrzucisz tu bombę…

Ozjasz Goldberg?

2 polubienia

Niezły grajek, ale dużo zależy za ile by przyszedł. Jeżeli za +/- 30 mln to bardzo dobry transfer. Jeżeli ze dwa razy więcej to wydaje mi się, że z samej PL byśmy mogli zgarnąć 5-6 lepszych grajków.