Rozważania i spekulacje transferowe

a co to jest El Nacional i skąd oni mogą wiedzieć lepiej niż reszta świata?

1 polubienie

lekarz pracuje od początku stycznia.

@Kijoraptor a o jakim?

Nie mówię o lekarzu rodzinnym od L4.

Pomysł z N’Golo Kante polega na tym, że nie mamy budżetu transferowego z gumy, a jeśli klub jakimś cudem rzeczywiście sięgnie po Bellinghama i Mounta (lub kogoś tego kalibru), to nie oczekiwałbym dalszych cudów. Co do Bajcetica, to zgoda, że powinien dostawać jak najwięcej szans, ale chłopak nie pociągnie przecież sam całego sezonu, a Fabinho jest wrakiem. Zawodnik klasy Kante, przychodzący za darmo, to byłaby dobra opcja, aby krótkoterminowo uzupełnić braki na tej pozycji. I jeśli prawdą są plotki mówiące o tym, ze Klopp wpadł na taki pomysł, to idzie to jakoś logicznie uzasadnić właśnie w taki sposób. To czysta gdybologia, ale może powiedziano mu że dostanie Jude i dodatkowego zawodnika pokroju Mounta, ale ewentualny trzeci transfer musi być albo bardzo tani, albo darmowy. Wtedy nic dziwnego, że Jurgen spogląda w stronę Kante. "Tak krawiec kraje, jak mu materii staje”.

Zupełnie na marginesie, Harvey Barnes. Co o nim sądzicie? Kiedyś były plotki łączące go z nami. Z tego co widzę, grywa czasami również w pomocy. Jest mocno ofensywny, ale może byłaby to ciekawa alternatywa aby rozruszać nasz tartak?

Wenezuelska gazeta wie, że niemiecki menager pracujący w Anglii dla amerykańskich właścicieli domaga się sprowadzenia francuskiego gracza. Czego nie rozumiesz?

8 polubień

Dzięki za wyjaśnienie kolego, teraz ma to znacznie więcej sensu.

1 polubienie

Doceniam poczucie humoru z głównej:

19 polubień

Jest informacja, że się skłania ku przyjściu do nas. Takie informacje będą wychodzić ciągle, do momentu aż w końcu nie podpiszę z kimś kontraktu.

Co do Nata, to ja byłbym za jego puszczeniem, bo po co mu blokować karierę. Jak u nas może dostanie kilka meczy. Wielkiej różnicy nie będzie, czy wyjdzie on, czy Williams, czy Fabs, czy pracownik stołówki.
@MG75 kilka lat temu jeszcze była, nie wiem jak dziś :smiley:

N’Golo Kante dobrze by się wpisywał w nasz zespół, za chwilę będzie miał 32 lata, więc mniej więcej jak Hendo czy Thiago, do tego w sezonie 2021/22 opuścił 1/3 meczów, a bieżący sezon opuścił z powodu kontuzji. Jeśli faktycznie Ox z Keitą odejdą ktoś musi zająć ich miejsce w gabinetach, ewentualnie zaliczy zjazd formy a’la Fabinho.

@Loku64 jesteś pewien, że mamy stołówkę? Może dopiero szukamy kucharza?

3 polubienia

Podobno bylo kilka opcji na rynku, ale zaden dotychczas nie spelnial wszystkich wymagan narzuconych przez FSG i Kloppa. Media przebakiwaly o Magdzie Gessler, ale nie ma co na sile brac polsrodkow, podobno w lecie gotowy do przyjscia jest Gordon Ramsay, ktory od dawna marzy o gotowaniu w Liverpoolskiej stolowce, opcja rezerwowa ma byc Nusret “Salt Bae” Gökçe. Co prawda pilkarze nie beda jedli przez najblizsze kilka miesiecy, ale warto poczekac. Z glodu nikt jeszcze nie umarl.

4 polubienia

Lepiej od kogo? Od Ciebie?
Wszystkie plotki mają to do siebie, że są plotkami. Dział tego dotyczy więc odfastryguj się…

Co do Kante - piąteczki u lekarza będzie zbijał z Kanate, Thiago, Keita i Jota…

Kolega chyba trochę za bardzo się rozpędził. Po prostu budowanie opinii na temat Kloppa, na podstawie plotki z Wenezuelskiej gazety jest co najmniej niepoważne.

4 polubienia

Niech mi ktoś wrzuci tę informację, która mówi, że Liverpool będzie dysponował 250 mln funtów. Bom ciekaw.

To Falk pisał, jeżeli dobrze pamietam.

Jurgen Klopp has 'told FSG he needs £250m for transfers' - Jamie Carragher - Liverpool FC - This Is Anfield do tego Jamie mówił, że Klopp się tego domagał

Chciałbym wypożyczenia takiego wijnalduma hehe

Ale to pochodzi od daveockop, który od zawsze ma bana na lfc.pl. Nie wiem dlaczego kolega BarryAllen to wrzucił.

Co do słów Carraghera to są jego prywatne przemyślenia, a nie wiarygodne informacje co z reszta można przeczytać w artykule. I właśnie stąd wzięła się plotka, która tutaj jest powielana. To samo pisał DiMarzio i Romano… “podobno”, “słyszałem, że”, “mówi się, że”. Ale ok , niech każdy wierzy w co chce.:slight_smile:

2 polubienia

Nie widzę Barnesa gdziekolwiek indziej niż na skrzydle. Jest niezły, ale nie jestem przekonany, czy to piłkarz na poziom top4. Szczerze mówiąc, poza skrzydłem go nie widziałem.

Tymczasem Marcel Sabitzer blisko wypożyczenia do Manchesteru United. Jak widać da się sensownie wzmocnić krótkoterminowo.

2 polubienia

Niby tak, właśnie stąd jest to przyjmowane raczej ze słabym entuzjazmem przez większość forumowiczów i staję się powoli wewnętrznym żartem :smiley:
Dla innych stało się to powodem do wiary w “lepsze jutro” :smiley: