Rozważania i spekulacje transferowe

Ty gościu to jednak jesteś oderwany od rzeczywistości. Sancho zweryfikowała Premier League i jego podejście do wykonywanego zawodu.

Dlaczego Sancho nie trafił do nas, a Diaz? Diaz zapierdziela na treningach, a Sancho na imprezy.

Naucz się czytać, albo chociaż czytać do końca. Napisałem, że odnoszę się wyłącznie do czystych umiejętności, a nie charakteru.

1 polubienie

Te 17/17 to Sancho wykręcił 3 sezony temu. Jego następny sezon w Bundeslidze już taki dobry nie był bo zebrał 8/12, a obecny sezon w PL to w jego wykonaniu katastrofa. Gdyby za tą kasę trafił do Liverpoolu to byłby fail historii.

Podejrzewam, że w PL mu nie idzie, bo trafił pod skrzydła wuefisty, który nie potrafił go ustawić do pionu. U kogoś bardziej charyzmatycznego chodziłby na pewno zdecydowanie lepiej. Faktem jest, że umiejętności ma, ale problem raczej w głowie.

To niesłychane, ale twoja retoryka przyprawia mnie o mdłości. Porozumiewasz się na tym forum jak bazarowa przekupka, jesteś najgłośniejszy, najbardziej arbitralny i chamski na całym forum. Gdyby funkcjonowała tu realna moderacja to już dawno wyłapałbyś blokadę. Swoje frustracje zacznij przelewać na papier ksenofobie, może coś pożytecznego Ci z tego wyjdzie.

5 polubień

3 polubienia

Luis Diaz - nie oglądałem tego zawodnika na boisku, niemniej środowisko piłkarskie wypowiada się w jego kontekście w samych superlatywach + cena, jaką płacimy są dla mnie wystarczającym argumentem przemawiającym ZA tym transferem – szczególnie, że ostatnie posuchy na rynku wprowadzały nieco, nazwijmy to, niepokojącą atmosferę co do ambicji właścicieli.

Ofensywa na nowo wygląda rewelacyjnie. Będący w ścisłym światowym topie Salah, waleczny, świetnie grający głową i wyszkolony technicznie Jota, Diaz, za którym na pierwszy rzut oka przemawia dynamika, strzał, niekonwencjonalność. Do tego należy dołożyć naszych weteranów – Mane i Firmino, którzy mam nadzieję nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Divock i Taki zapewne w tej sytuacji zmienią klub najpóźniej latem. Na papierze wygląda to naprawdę dobrze.

Nie płacilibyśmy ~60 mln z bonusami za gościa, którego jakości nie bylibyśmy pewni. Twitter ćwierka, że Latynos był naszym celem na lato, niemniej poważne ruchy Tottenhamu skutecznie zmobilizowały naszych decydentów do ruszenia po niego jeszcze zimą. Wiele to nam mówi – był to nasz target numer 1 i udało nam się doprowadzić do pomyślnego zakończenia (tfu tfu!).

Latem wzmocnienie pomocy i skład znów wygląda kompletnie!

2 polubienia

Wybrał Liverpool zamiast Londynu. To wiele o nim mówi.

Dawać już tego Diaza

A jednak sie myliłem i Pearce nie zdementował, wychodzi na to że on na prawde nic już nie wie i tylko dostaje informacje od klubu na ostatni moment, troche to smieszne że podrzędne kolumbijskie czy portugalskie gazety mają o wiele lepsze informacje niż dziennikarz będący teoretycznie najbliżej klubu

A nie tylko zaszczepionych? :rofl:

Dziwi mnie tylko to, że nie napisał nikt, że kupimy Zaid siuL :thinking: :rofl:

8 polubień

Pomijając wszystko ale nie wygląda mi ten Luis jakby właśnie skończył 25 lat :grin:

1 polubienie

Mialem napisać, ale moje tajne źródło z Kolumbii wolało pozostać anonimowe i nie robić szumu, bo to wszystko było bardzo tajne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ukrywaliśmy to z Pearcem jak długo się dało xD

3 polubienia

To po ile i kiedy składamy się na jakąś fundację w ramach przeprosin dla pana kezorMnaibaF na którego nikt tu nie zasługuje? :relaxed:

Mnie ze statystyk najbardziej zainteresowala tylko jedna czyli kontuzje.
I tutaj mam dla nas wszystkich dobra wiadomosc:Luis mial dotychczas tylko 2! przerwy.Jedna 17-sto dniowa a druga 7-mio dniowa+ na COVID-19 10 dni w ostatnich dwoch sezonach.
Moze bedzie to(jezeli naturalnie) taki nowy Gini-pod wzgledem zdrowia.

Skoncze sarkastycznie:to co jednak FSG IN!? :rofl:

1 polubienie

Ale to mial byc ordeP oteN przeciez :joy:

Już nie cytujcie tego intelektualnego Najmana :rofl: szkoda miejsca tutaj

1 polubienie

Miałem nosa co do Diaza. :wink: Pozdrawiam resztę sceptycznie nastawionych i zmanipulowanych przez Pearca fanów naszej ukochanej drużyny.

Przy okazji zachęcam do wzięcia udziału w licytacji koszulki z mojej kolekcji, którą przekazałem na WOŚP.

https://allegro.pl/oferta/koszulka-liverpool-fc-domowa-08-09-11755010850

  • dla zwycięzcy licytacji z naszego forum dorzucam jeszcze jedną koszulkę gratis. :wink:
1 polubienie

Już to wspomniałem pod postem na głównej :wink: