Rozważania i spekulacje transferowe

Niech Pan da sobie spokój… branka jak xój w powietrzu wysiała.

10 polubień

Salah jest winny tego remisu z Tottkami. Takie idealne sytuacje, które Diaz mógłby zamienić na bramki…Nie poznaje Mo w tym roku kalendarzowym. Gra fatalnie. Czasem mam wrażenie, że nasza ofensywa wyglądałby lepiej już bez niego.

8 polubień

Z Salahem na ten moment problem jest taki, że on sam prawdopodobnie czuje, że nie daje drużynie tyle, ile przed wyjazdem na PNA, wobec czego z chociażby pół sytuacji strzeleckiej stara się zdobyć gola, by znów poczuć się tym najważniejszym ogniwem linii ataku. A niestety działa to na niekorzyść całej drużyny.
A dodajmy do tego jeszcze aspekt negocjacji nowego kontraktu, gdzie swoją formą wytrąca sobie argumenty z ręki i mamy odpowiedź na egoizm Salaha.

5 polubień

Bo Salah to agent City… Trust me.

No rzeczywiście, bo Diaz by mial setke po tym podaniu. Obroncy by sie zeszli i wcale nie powiedziane, że w ogole do bramkarza, by doleciała ta piłka.

Zauważyliście, że kiedy Mo grał wybitnie w pierwszej części sezonu to Mane kopał się po czole i praktycznie wszystko partaczył. Teraz jest na odwrót i nie jest to pierwszy taki przypadek.

No tak, ale zobacz sobie skrot salaha z meczu z kurami, tam były sytuację gdzie muszą padać bramki, konsekwentnie tak jak city. A nie ze ktos ma w dupie resztę i paczy tylko na siebie i swoje ego.

Osobiście mam nadzieje ze go puszczą

1 polubienie

Mam nadzieję, że Elliott i Carvalho będą otrzymywać dużo szans w przyszłym sezonie, a Curtis odejdzie na wypożyczenie do klubu w Premier League żeby okrzepnąć i nabrać jakiejś pewności siebie bo przypomina mi Zielińskiego.

Jones odnalazłby się w takim Leicester albo Newcastle, kto wie, może wypożyczenie z opcją wykupu, albo sprzedaż z możliwością odkupienia w pierwszej kolejności

Nie wiadomo czy Carvalho odpali oraz jak dalej będzie wyglądał rozwój Elliotta (który mimo wszystko niestety trochę po kontuzji chyba przyhamował ) A Jones to całkiem solidny rezerwowy. Raczej solidniejszy niż np. Ox.

Carvalho jest mega ofensywny i często schodzi ze skrzydła. Nam trzeba box to boxa

1 polubienie

Jones w ostatnim meczu zagrał nieźle, zwłaszcza mając na względzie brak rytmu meczowego.
Ox chyba definitywnie wypadł z grupy branej pod uwagę przy ustalaniu składu, mimo braku urazów i zaliczenia presezonu. Dla niego chyba jedynym wyjściem jest transfer.
Jonesa na razie bym zostawił w szerokim skladzie, bo czy Carvalho od razu odnajdzie się na poziomie PL w Liverpoolu? Może przez pierwszy sezon wchodzić w zespół i ligę, bo jednak zaplecze to nie PL.

1 polubienie

Ciekawe czy FSG nie obiecało Jurgen Klopp , kiedy podpisywał nowy kontrakt , iż w tym okienku transferowym wyciągną węża z kieszeni. Przydała by się odpowiedz na transfer Haalanda do City. Transfery do LFC Darwin Nunez i Aurélien Tchouaménieg, to byłoby spełnienie marzeń :slight_smile:

According to French L’Equipe Liverpool have ‘entered the dance’ to sign Mbappe this summer.

Czyżby odpowiedź na transfer Haalanda?

1 polubienie

Ty się musisz leczyć, naprawdę

14 polubień

Żaden Mbappe tu nie przyjdzie. Nie jest to gracz w stylu Liverpoolu. Kto mu będzie płacił 500 000 per week? Do tego dochodzi ogromne ego i gwarantowane rozwalenie szatni od środka. Klopp nie chce takich ludzi.

1 polubienie

blokowałbym każdego kto pisze o Mbappe :wink:

8 polubień

Pojawiły się już pewne informacje, że nikt nie przyjdzie w lato. A przynajmniej nikt drogi. Można zamknąć ten wątek

Przecież jakiś czas temu dziennikarze klubowi krzyczeli, że nadchodzące okienko będzie najgorętsze na przestrzeni ostatnich lat.

ja tam wole to:

According to French L’Equipe Liverpool have ‘entered the dance’ to sign Mbappe this summer.
Czyżby odpowiedź na transfer Haalanda?

Niż to

Pojawiły się już pewne informacje, że nikt nie przyjdzie w lato. A przynajmniej nikt drogi. Można zamknąć ten wątek

Defetyzm i negatywne podejście do tematu mnie smuci :confused:

7 polubień