Rozważania transferowe (dyskusja)

Klopp chce dalej grać 6, co widać po zakupie Endo (choć sam piłkarz jest za słaby), czy męczenie buły Alexisem. Trent w środku, też musiałby mieć dobrą 6 wokół siebie, bo on na DMa się nie nadaje. DM jest potrzebny jak tlen.

Generalnie są 4 pozycje do wzmocnienia a 3 to konieczność, środkowy i prawy obrońca, DM a do tego moim zdaniem lewy obrońca bo grek to tykająca bomba w tym sezonie zagrał przyzwoite dwie połówki, reszta to dramat.

Do wzmocnienia jest w pierwszej kolejności pozycja DMa, bo nie mamy tam nikogo. I dopóki DMa nie kupimy, nie ma co zabierać się za inne pozycje w ogóle.

7 polubień

Pełna zgoda, że nikogo nie ma, już od dawna jestem tego zdania bo moja opinia na temat motoryki i zdrowia Bajcetica niestety ale staje się faktem. To nie jest zawodnik gotowy na Liverpool fizycznie. Jak mocno nie popracuje na siłowni z fizjoterapeutami to podzieli los kilku młodych co się już od Liverpoolu odbili w przeszłości.

Stefan to i tak nie jest tak naprawdę “6”. Dużo lepiej w zeszłym sezonie się prezentował kiedy grał wyżej. Myślę, że fajnie też mógłby się odnaleźć w nowej roli Trenta.

Niegłupie byłoby kupno Palhinhi i Moscardo. Portugalczyk pograłby u nas ze 3 lata i później w jego miejsce wszedłby Moscardo.

@el_pistolero nie widzę nic nierealistycznego w tym co napisałem. Palhinha ma być dostępny za ~ £50M. Moscardo wg Fabrizio będzie kosztował £25M. Dla klubu jak Liverpool to nie powinno być przeszkodą, patrząc na problemy jakie mamy na tej pozycji. Wspomniałeś o Inacio. Bardzo chętnie bym go przyjął, bo może grać i na środku obrony i na lewej stronie, co byłoby dobrym rozwiązaniem przy Trencie schodzącym do środka pola.

Davies ma umowę do 2025 roku, więc Bayern nie życzyłby sobie nie wiadomo czego, ale moim zdaniem Inacio dużo bardziej pasuje do naszego stylu gry. Co do Mbappe to myślę, że klub byłby chętny, szczególnie przy wysokiej sprzedaży Salaha(osobiście mam nadzieję, że Mo przedłuży umowę), ale na prawdopodobne żądania płacowe nas po prostu nie stać.

Palhinha i Moscardo, do tego Davies na LO, Mbappe za Salaha i oczywiście Inacio.


Już były plotki o Beraldo nawet. Podobno byliśmy w Brazylii coś negocjować a później Romano temu zaprzeczył.

Beraldo może grać zarówno jako prawy środkowy obrońca, jak i lewy środkowy obrońca. Jest także na tyle wszechstronny, że może grać jako defensywny pomocnik.

Trener Fluminense Fernando Diniz ogłosił, że Andre Trindade zostanie sprzedany.

Pomocnikowi transfer do Liverpoolu za 25 milionów funtów został zablokowany latem, ale będzie mógł odejść w styczniu.

Fulham jest obecnie uznawany za faworyta do pozyskania Andre.

Diniz potwierdził wczoraj: „Transfer André jest nieuchronny”.

22-latek w tym sezonie wystąpił w 56 meczach i strzelił jednego gola.



Brać w zimie, odpowiedź na Doku

1 polubienie

Wątpię ze PSV go puści zimą.

Na razie mają 13 zwycięstw na 13 możliwych w lidze, gdzie ostatnio zdobili majstra w sezonie 17/18.
W LM mają realna szansę na awans z grupy, co im daje dodatkowo 9,6M €.

No i Johan to ich podstawowy zawodnik.

2 polubienia

Po takim sezonie pewnie będzie więcej chętnych, a nie ma co się licytować.

1 polubienie

Johan zimą to byłoby bardzo fajne wzmocnienie.

Ten chłopak strzelił ostatnio hat-tricka przeciwko Brazylii na Mistrzostwach Świata u17.

Joao Palhinha może być po prostu najlepszym defensywnym pomocnikiem Premier League; Zarówno Liverpool, jak i Manchester United potrzebują defensywnego pomocnika. Nie mogą pozwolić, aby Bayern pozyskał go bez walki.

Liverpool jest obecnie faworytem do pozyskania wartego 52 miliony funtów obrońcy Lucasa Beraldo z San Paulo

  • 52 bańki za chłopaka z Brazylii to nie jest trochę dużo?

A to nie jest przypadkiem 10 w stylu Coutinho?

Johan to chyba Bakayoko, prawoskrzydłowy

Chodziło mi o Bakayoko.

Nikt tyle nie da.

1 polubienie

Póki ktoś z naszej 5 ofenesywnej nie odejdzie, nie spodziewałbym się transferu do przodu. Lepiej się skupić na defensywnym pomocniku oraz obronie.

Real dawał tyle za Viniciusa i Edrika

Z tego co czytałem sporo newsów łączyło nas z Doku. Dziś mogę stwierdzić, że byłby naszą największą perełką w ataku. Mam nadzieję, że tym razem rzucimy się po Bakayoko, nie wiem czy będzie kozakiem, ale wolę zaryzykować i go kupić niż nie robić nic i czekać aż pójdzie gdzie indziej.

3 polubienia

A ja myślę że prawo skrzydłowy jest na liście Kloppa, chociaż też uważam że priorytetem jest śpd i śo

1 polubienie

Bo to jest fajny gracz.

Kwestia jest taka czy Salah zostaje.

2 polubienia