Rozważania i spekulacje transferowe

W obecnej chwili ten dział jest trochę jałowy bo w sumie całe transfery sprowadzają się do pytania - kupimy pomocnika czy nie? Ale doniesienia medialne sugerują, że raczej nie. Poza tym wiadomo, że nikogo innego nie sprowadzimy

Kiedyś można było pogadać na tym forum i każdy w miarę trzymał się tematu, a teraz jakieś rozmowy bez sensu nie na temat. Na dodatek nawalone rozprawki jak na język polski na zaliczenie. Człowiek stara się olewać to i szukać konkretnych informacji, ale to jest bez sensu, bo takowych i tak nie znajdzie na tym forum tylko dalej wypociny na X stron.

Coś wiadomo o dalszych transferach czy okienko dla LFC raczej zakończone?

6 polubień

Z drugiej strony na każdej innej pozycji nie mamy pilnej potrzeby wzmocnienia. Pamiętaj także, że istotne są przedłużenia kontraktów obecnych zawodników drużyny i przedłużenie Salaha jest tak samo ważne jak transfer do środka pola.

Nkunku podpisał z RB Lipskiem nowy kontrakt, przwijalo się tu to nazwisko chyba w kontekscie marzeń co poniektórych, więc już “po ptokach”

Długopis i kartka, polecam.

Mourinho gra u nas na skrzydle?

Ja bym przesunął Fabio nad Firo :grinning:

5 polubień

Czy Nunez jest na dzisiaj lepszy od Joty to nie wiadomo. Zweryfikują to mecze. Pierwszy raz od dawien dawna obejrzę mecze towarzyskie

Naprawdę uważasz, że Matip straci skład kosztem Konate?

albo Naby, może Curtis odpali :slight_smile:

Koledzy, siedzę sobie w biurze i tak sobie to napisałem na kartce.:grin: po co te złośliwości…

Osobiście wątpię ze ktoś jeszcze do nas dołączy no i to jest na chwilę obecną wybór dla trenera. Poszczególne pozycje sa rozpisane zawodnikami którzy tam mogą grać, nikt nie jest nad nikim. @uzytkownik
Firo jest po środku, bo uwazam ze ma specialne miejsce w składzie, na pewno nie na podstawie tego co ostatnio pokazywał na boisku.
Mou to jest fonetycznie Mo.
Czy Darwin jest/będzie lepszym od Joty? Nie wiem, ale życzę nam wszystkim aby był jeden lepszy od drugiego. @kuczq

1 polubienie

W sumie to temat transferowych spekulacji w obszarze naszego ukochanego LFC praktycznie umarl smiercia naturalna.
Nic sensownego,z wiarygodnych zrodel,od paru juz ladnych dni sie nie pokazuje wiec mamy taka letnia pauze.
Choc moze Julian nas jeszcze zaskoczy i “wyczaruje z kapelusza”,po cichu,nowego pomocnika.

Chyba bardziej mozemy sie skupic na tym co tam u konkurencji(szeroko rozumianej) w trawie piszczy.
Ktos cos? o ruchach kadrowych w City,Chelsea,Spurs czy Arsenalu albo jezeli juz koniecznie jakas osoba musi to w “memnited” :grin:

Będzie dodatkowe hajsiwo za Awoniyego

4 polubienia

W sumie ja również dlatego tą kartkę wrzuciłem, wizualnie zobaczyć co mamy i jak to można w dowolny sposób ustawiać.
Z konkurencji, to ja bym nie chciał by city kupilo cucurelle, bo gość jest kotem. Sprzedali bissoume to moze hiszpana nie puszczą.

Chamberlaina, to już nawet w papierowych zestawieniach nie ma?

4 polubienia

Zabraklo kartki albo cus :rofl:

1 polubienie

Myślę, że na ten moment takie rozpiski są o tyle bez sensu, że nikt z nas nie siedzi w głowie Kloppa. Podam przykład. Firmimo może grać, zarówno na szpicy, jak i na pozycji cofniętego napastnika. Jota może grać, zarówno na szpicy, jak i na lewym ataku. Carvalho może grać, zarówno na środku pomocy, jak i na pozycji bocznego atakującego. Elliott nominalnie powinien grać na prawym ataku, a z reguły u nas był wystawiany w pomocy. Z kolei, Milner może grać wszędzie. Moim zdaniem, takie analizy będą miał sens dopiero po zakończeniu okienka i obejrzeniu kilku meczów, bo na razie ilu kibiców, tyle ustawień, a znając życie, Klopp może mieć jeszcze inną koncepcję :slight_smile:

1 polubienie

Okienko sie nie skonczylo. Ktos jeszcze przyjdzie, a my robimy oczywiscie zaslone dymną. Jak zwykle.

Ale ta kartka to nie jest wzorzec z Sevres ustawienia LFC. :slight_smile: To tylko kartka kibica, jak on to widzi (zdając sobie przy tym sprawę z uproszczeń tego zestawienia - o czym sam pisze).
Więcej luzu, panowie. :slight_smile:

2 polubienia

Wzorzec z Sevres został wykonany w Londynie w 1889 roku. Składa się w 90% z platyny i w 10% z irydu. Przechowywany jest pod trzema szklanymi kloszami i wyjmowany raz na 40 lat by go oczyścić. Mimo to nie oparł się czasowi i jego masa ulega zmianom. :rofl:

Kolega unnamed też może więc zmienić to “kartkowe” ustawienie :smile:

1 polubienie

my tu pierdu pierdu o transferach, a Anfield nam rośnie.

14 polubień