Rozważania i spekulacje transferowe

[Zaskakujące informacje z Hiszpanii. Liverpool oferował 100 mln euro za pomocnika Realu Madryt]

Taka luźna ciekawostka z poprzedniego okienka. Propozycja raczej nierealna do spełnienia, ale piłkarz osobiście mi się podoba jego gra i wszechstronność

Tak, Liverpool oferował 100 za Valverde, 100 za Bellinghama, 80 za Tchouameniego, a ostatecznie wypożyczył gościa który nie łapał się na lawke w juventusie, to brzmi wiarygodnie.

2 polubienia

No ale to jest ciągle te same 100 milionów. Oni nie oferowali ich jednocześnie, tylko po kolei jak poprzednia propozycja była odrzucana (i w odwrotnej kolejności niż podałeś) :slight_smile:
A teraz mogą powiedzieć że przecież próbowali kupić 3 topowych pomocników no ale jakoś nie wyszło :man_shrugging:

1 polubienie

Zarząd pokazał kibicom, że ma kasę, ale ważne, że 100 milionów wciąż nasze!

Ciekawe, czy w styczniu też będziemy tacy rozrzutni, żeby za każdego piłkarza oferować po 100 mln euro. :wink:

1 polubienie

W styczniu złożą po 100 za Pedriego, Mounta ,Declana i tak się to kręci

Zarząd i skauci już nie raz pokazywali, że mają konkretnie upatrzonych zawodników na dane pozycje i nic tego nie zmieni. Tak było z Salahem, VVD, bodajże Mane, Fabinho i wieloma innymi zawodnikami, którzy ostatecznie wylądowali w naszym klubie albo nie. Tak samo było z Tchouamenim… nie wyszło? Nie będziemy ściągać nr2 bez ewidentnego planu na jego rozwój. Tak samo będzie także za rok z Bellinghamem. Tylko mam nadzieję, że on skończy jak Salah, VVD i inni.

Nie będziemy ściągać nr2 bez ewidentnego planu na jego rozwój. Tak samo będzie także za rok z Bellinghamem.

Ciekawie napisane. Obstawiam, że zobaczymy w przyszłym roku całkiem sporo nr 2, ale z planami na ich rozwój xD

To może obierzmy sobie za cel nr 1 Mbappe a za nr 2 Haalanda i złóżmy za nich ofertę 100 mln za rok a jak się nie uda to w ostatnim dniu okna Kane’a, potem rozkładamy ręce i fajrant na kolejny sezon? Bo trochę tak to wyglądało w tym oknie.

2 polubienia

A jeśli plan A nie wypali i Bellingama sprzątnie Real czy Chelsea to będą szukać nowego planu A czy przedłużą Milnera i Oxa?. Z tego co pamiętam to to ani Diaz ani Jota nie byli jakąś jedyną opcją raczej okazją i potrzebą chwili

Plan transferowy na lato?

Hey Jude, don’t let me down.
Take a bad team and make it better.

2 polubienia

Nie oszukujmy się. W razie, jakby kupno pomocników się przeciągało, to przedłużenie o rok Milnera pozostanie naszym planem awaryjnym tak długo, jak długo Millie będzie w stanie biegać.

Już nie jest w stanie biegać, a kiedy biegnie to nie ma w tym składu i ładu. Dajcie już spokój z tym Milnerem na przyszły rok bo to już nawet nie brzmi sarkastycznie tylko zwyczajnie żałośnie.

3 polubienia

:red_circle: Liverpool prowadzi w wyścigu o zakontraktowanie Jude’a Bellinghama. Anglik chciałby odejść z BVB po zakończeniu obecnego sezonu :eyes:

  • Telegraph

Jude zalajkowal skrot meczu LFC-Ajax
Mlody Anglik “odkryl” nowa dyscypline sportu czyli skoki po obejrzeniu filmu o"Eddie the Eagle" i jest zafascynowany Kamilem Stochem znanym fanem Liverpoolu
Bellingham uwielbia ostatnio muzyke Gerry and the Pacemakers a szczegolnie jeden song

  • zrodlo Ynwa19 news :rofl: :rofl: :rofl:

PS co mi tam jakies Mrozki czy inne SEBy skoro sam moge naprodukowac “miliony” takich wiadomosci :grimacing:

2 polubienia

Wczoraj podczas meczu BvB niejaki Mati Borek powiedział, że Real poważnie jest zainteresowany anglikiem bo ten jest zajebisty. Słowem nie wspomniał o jego miłości do Liverpoolu i przyjaźni z Jordanem Hendersonem.

1 polubienie

Zieliński w zimie, później Bellingham + ktoś pokroju Rafy Silvy / Sesko i będzie można wybaczyć te zbrodnię popełnioną w poprzednim okienku transferowym.

Enzo Fernandez na liście życzeń Liverpoolu. Klauzula gdzieś widziałem, że 120mln€ choć nie dam sobie ręki uciąć. Tylko lipne źródło, bo Melissa.

Mogli go kupić teraz za 12 milionów, ale woleli poczekać żeby za rok dać za niego 5 razy tyle, kolejny genialny ruch transferowy xD

Wszyscy rozumiemy twoją frustrację, ale przestań zatruwać życie temu forum. Wszyscy doskonale znamy twój pogląd na temat klubu, a do chudych lat nam jeszcze daleko. A skoro już teraz psychicznie nie wyrabiasz i wylewasz żółć to może warto zmienić piłkę nożną na mniej nerwowy sport, np. rzutki. Ja chciałbym tylko powiedzieć, że jakiś czas temu dostałem powiadomienie, że zostałeś zablokowany przez przynajmniej 5 osób. To zdaje się drugi taki przypadek na tym forum. Ostatnio takie powiadomienie dostałem odnośnie użytkownika hubertus83. Nawet Mrozek nie miał takiego wyniku :wink:

22 polubienia

Myśle że bycie zablokowanym na forum piłkarskim którego moderator uparcie twierdzi że Sir Alex Ferguson jest Anglikiem, to nie aż taki przytyk na jaki próbujesz to kreować.