Rozważania i spekulacje transferowe

Och, czyżby multik? Poczytaj jego wcześniejsze posty to się dowiesz czy to jest jakaś “cenzura” tylko za “niewinne słowo dureń”. Gość pisze o jakiejś swojej wtyce, że będziemy mieć bombę transferową dzisiaj, ze on “wie ale nie powie”.

Szanowni panowie admini. Fabian napisał, ze

Jutro czyli aktualny dzień. Do 24.00 zostało jeszcze równo 9 godzin. O godzinie 00:01, 15 stycznia proszę o srogiego BANA dla Fabiana jeżeli tej bomby nie będzie. Chyba nie będziemy tolerować zwykłego bezczelnego kłamstwa w żywe oczy, prawda? A za swoje słowa należy ponosić konsekwencje.

Więc czekamy.

3 polubienia

@FabianMrozek be like: “Słuchajcie mam niesamowitą informację o transferze niesamowitego zawodnika. Nie mogę powiedzieć o kogo chodzi i kto mi to powiedział ani też kiedy będzie o tym info, ale to PETARDA” :smiley:
Ludzie dajcie spokój… Nie neguję, że tak może być i Pan Fabian zamknie nam mordy bardzo szybko, ale to wygląda jak piękny trolling i zasługuje na pięknego bana.

1 polubienie

To jest trolling, ale czy piękny? W najlepszym razie nie jest to najgorszy trolling jaki w życiu widziałem

1.Nie wiedziałem, że słowo dureń jest „agresywne”. Można używać słowa „głupek” czy też wiadomość będzie usuwana?

  1. Nie wszystko zależy ode mnie. To jest bardzo irytująca sytuacja kiedy odwaliłeś zajebisty research, ale musisz łaskawie czekać na pozwolenie.

  2. Śmieszne, że tolerujecie tutaj wrzucanie fake newsow typu Raphinha w LFC.

  3. Mi to wielkiej różnicy nie robi czy wrzucę czy nie. Znając życie za tydzień sami to wrzucicie, bo meczyki znowu popierdzielą artykuł.

Wy naprawdę nic nie wiecie o transferach. Mam wrażenie jakbym pisał z dzieciakami.

„Albo powiedz kto przychodzi do północy, albo się obrażę i ban”.

Dziecko życie nie jest takie proste. Tutaj jest bardzo dużo różnych zależnych. Tak naprawdę dopóki nie będzie badań zatwierdzonych to nic nie wiadomo na 100% (casus Fekira)

„oten ordep”

Domyślcie się o kogo chodzi

Skoro o tym nie wiesz, to może zacznij go używać w kontekście do siebie, a nie w kontekście do innych :wink:

Chwile… jakoś wczoraj nie pisałeś o zależnych, tylko że zrzucisz tu bombę…

Ozjasz Goldberg?

2 polubienia

Niezły grajek, ale dużo zależy za ile by przyszedł. Jeżeli za +/- 30 mln to bardzo dobry transfer. Jeżeli ze dwa razy więcej to wydaje mi się, że z samej PL byśmy mogli zgarnąć 5-6 lepszych grajków.

Ja czekam, aż Mrożek wyśle link do swojego instagrama i napisze coś w stylu “50 nowych followersów i powiem kto przychodzi”

1 polubienie

Mrożek mówi o naszym rodaku. Moim zdaniem chodzi tutaj o Piotra Zielińskiego. Innej opcji nie ma. Około 50 mln euro, zgadza się.

To co Bowen, Raphinia, Mbappe, Vlahovic, Dybala czy Halland? Który z nich dzisiaj będzie? :joy: A może każdy?

2 polubienia

Gość nie grał w piłke chyba od kwietnia po zerwaniu wiezadeł w kolanie. Na bank go kupimy :grinning: :grinning:

1 polubienie

Kolega troszkę umie tak napisać żeby podgrzać atmosferę, a wy dzbany to łapiecie :smiley: Jaki transfer, jakie kontrakty ;D Zejdzie na ziemię i skupmy się na tym co mamy. Żadnego transferu nie będzie, ja też mogę powiedzieć że mój stary pierze majtki graczom Liverpoolu i usłyszał od Minamino po japońsku słowo Mbappe… I tak, już niedługo, czekajcie na wiadomość, Francuz już szuka sobie domu w Liverpoolu :rofl: :rofl: :rofl: Będzie lato, prędzej możemy się czegoś spodziewać, teraz w zimie nie ma szans na żaden konkrety transfer. Pozdrawiam

2 polubienia

Ten piłkarz był celem transferowym na lato 2021, ale kontuzja opóźniła sprawę. Konate też w cv miał naderwanie włókna mięśniowego w lipsku (łącznie 340 dni opuścił). Właścicieli to nie zniechęciło. Cena wyniesie ok. 50 milionów, transfer będzie ogłoszony moim zdaniem (!) na wiosnę. Jeszcze nie wszystko jest sformalizowane więc jeżeli dozna on ponownej kontuzji (jak Milik swego czasu) to zrezygnują.

Czy chodzi o Pedro Neto? Nie potwierdzam!

Prawdą jest,że Pedro Neto był obserwowany przez Liverpool jeszce przed kontuzją.Byl nawet gdzieś tu kiedyś artykuł na ten temat.Wiec może o niego chodzi.Jesli w ogóle jest coś naprawdę na rzeczy.

Odkładając trafność tych pogłosek na bok, pamiętam jak kibice Wolves śmiali się jak kupowaliśmy Jote, że Pedro Neto jest lepszy i młodszy. Faktycznie przed kontuzją wyglądał nieźle w PL i jakby progres zrobił jak Jota to mielibyśmy skrzydłowego na lata ale jest też wielką niewiadomą ze względu właśnie na poważną kontuzje w młodym wieku. Teoretycznie ten transfer ma sens ale trzeba czekać do lata na konkretne informacje.

Tak tak :smiley: Nie wiesz czy możesz się pochwalić informacją ale i tak wrzucasz imię i nazwisko (czytając od tyłu) :thinking: Ty mi Shelby lepiej powiedz co nie pykło z tym Marco R.?

@Hawken17 El Fenomeno też miał mega problemy w młodym wieku więc może ostatecznie wyznacznikiem to by nie było. Klub ponoć mocno inwestuję w nowoczesnątechnologię. Może właśnie między innymi po to aby jeszcze lepiej móc badać takie problemy zdrowotne.

1 polubienie

Edwards mu kazał napisać wspak i nie ma co się nabijać :grinning: inaczej procesy, kary finansowe, więzienie chłopakowi by groziło, przecież wiadomo że działacze siedzą na naszym forum i tylko na to czekają :rofl:

Edwards to umie po polsku,godo po ślonsku i używa kaszëbskô mówa.
A ponadto umie pływać po warszawsku czyli dupą po piasku :rofl:
Stąd doskonale wie co się tutaj(lfc.pl) dzieje-nawet się zrymowało.

Transfery będą jak nic!
Tylko nie wiadomo kiedy :crazy_face:

Nie potwierdziłem o którego piłkarza chodzi z innych powodów. Generalnie chodzi o etykę zawodową. Na autoryzację tekstu muszę czekać do poniedziałku, więc wrzuciłem wam trochę informacji. Jeżeli ktoś umie łączyć kropki to wie o co chodzi. Możecie to traktować jako fake news, ale to się sprawdzi czy tego chcecie czy nie.