Rozważania i spekulacje transferowe

Pewnie zaraz wyślę wam mój press pass, paszport, adres zamieszkania i IP do komputera

Jesteś dziennikarzem, jak chcesz być chociaż trochę wiarygodnym to napisz dla kogo piszesz. Z chęcią poczytamy jakie twoje artykuły.

3 polubienia

Nie rozumiem tych waszych podsmiechujek. Dal info i tyle. Albo okaże się że ma jakieś świetne znajomości wewnątrz klubu albo po prostu spadnie na samo dno forumowych userow I tylko się ośmieszy. Czas pokaże i juz. Luz. Jak dla mnie transfer takiego gracza jest jak najbardziej realny. Bardziej ośmieszają się co poniektórzy ludzie wypisując jakieś brednie o swoich mokrych, nierealnych transferowych snach.

4 polubienia

Sam odchodzę. Po pierwsze ponieważ nic ciekawego jeżeli chodzi o transfery się nie wydarzy w tym roku. Po drugie wy wolicie czytać fake newsy z brukowców.

Tylko jak ten transfer dojdzie do skutku to chcę jeden wielki artykuł: MROZEK PRZEPRASZAMY i 1000 zł łącznie wpłacone na cele charytatywne przez adminów i innych użytkowników.

Gazetka szkolna pod tytułem “Nasza buda”
Wydawca:Szkoła Podstawowa nr… ze względu na RODO nie podam.
Adres: tam gdzie diabła już zjedli a Pan Bóg dawno się już wyprowadził :joy:

PS umilacie mi początek weekendu tak jak nasi dobrze dzisiaj grający piłkarze ręczni na ME

2 polubienia

Ale za co mamy przepraszać, piszesz że jesteś dziennikarzem a nawet nie chcesz podesłać linka do jakiegoś swojego artykułu. Mamy Ci wierzyć na słowo, bo tak powiedziałeś, jak ten transfer się potwierdzi to wtedy mógłbyś faktycznie zyskać jakąś wiarygodność, a tak to nie wiem na jakiej podstawie mamy wierzyć bardziej Tobie niż tak zwanym “brukowcom” , tam się chociaż pod artykułami podpisuje.

Jakie to są ciekawe informacje? Haaland latem trafi do Liverpoolu? Ten wątek nie ma sensu ponieważ liverpool przeprowadza małą liczbę transferów, a jak już kogoś kupują to dyskretnie.

2 polubienia

Ciekawe informacje z Twittera, Instagrama czy innych źródeł, że może kogoś obserwujemy. A jeśli nie ma takich to po prostu nie piszemy w tym temacie. A tak kilkadziesiąt postów z Panem anonimem, który nie wiem czy skończył szkołę średnią.

:kissing_heart:

P.S. A jak nie wierzycie, to płaćcie 1000 złotych!!!

25 polubień

Właśnie oglądam mecz Brighton - Palace i możecie mnie wyśmiać za to co napisze , ale chętnie bym u nas zobaczył takiego piłkarza jak 21jedno letni
CONOR Gallagher … niesamowity potencjał

Rozczaruję Cię, ale to jest piłkarz Chelsea

Chelsea ma niezłą paczkę zawodników na wypożyczeniach, m.in. Conora.

Ten wątek, od momentu podjęcia dyskusji z fiabianem, zaczyna przypominać śmietnik. A że zimą nikt nie dojdzie to można było przewidzieć już na początku stycznia.
Niedługo wzmocnienie składu, czyli powrót Elliotta po kontuzji.

Ten wątek już od dawna jest śmietnikiem forum. @fabianmrozek przynajmniej sprawił, że jest tu poruszany wątek transferów, a nie covida, czy jakiś wyliczeń finansowanych “z kapelusza”.

Co do informacji o rzekomym transferze Pedro Neto - nie miałbym nic przeciwko, a nawet byłbym bardzo zadowolony, o ile jego sprawność jest na odpowiednim poziomie. Niestety zerwane więzadła w kolanie to jedna z najbardziej inwazyjnych kontuzji w świecie sportu. Sam próbuje dość do poziomu kondycji i sprawności sprzed kontuzji. Widać to też po Virgilu, który wciąż nie jest w formie sprzed zerwania więzadeł :confused:

Artykuł Neila Jonesa (goal.com) ze strony głównej z lipca udowadnia, że jak najbardziej może być w tych informacjach dużo prawdy, dlatego wolę cierpliwie poczekać z osądami i ocenianiem do przyszłego okienka transferowego. Polecam to każdemu!

2 polubienia

Mrozek się zesral i nic nie napisal. Narobil szumu, admini to zaakceptowali i to jest slabe. Spekulacja powinna byc poparta na poziomie logicznym. Zaden z wywodow Mrozka tego warunku nie spelnial, a jednak wisial tutaj na forum. Czy to jest kierunek który obieramy jako dysputanci? Jutro zakladam konto i wtoruje snujac nonsens wiesci. Dla mnie to slabe. Lubie poczytac bardziej oczytanych i madrzejszych, ale to w innych dzialach.

2 polubienia

Dokładnie, narobił szumu, może i pisał prawdę, ale czego on się bał pisząc tutaj kogo kupimy? Wystarczyłoby, żeby założył konto pod pseudonimem a nie imię i nazwisko i mógłby pisać co chce i podawać nawet jakieś źródła. Ale jak widać był to tylko i wyłącznie jakiś żarcik jakiegoś młodzika, który chciał się pokazać na forum LFC. Proponuję usunąć spam i zostawić tylko wpisy związane z wątkiem. Pozdrawiam. YNWA

Lepszy Mrożek i jego wpisy niż szury antycovidowe, które zalęgły się na forum. Na kanonierach i devilpage są banowani, więc przychodzą tutaj. Administracja lfc.pl wyjątkowo tolerancyjna dla nieuków

1 polubienie

Swoją drogą wracając jeszcze do pana Fabiana, to jak to jest, że byle dziennikarz wie kogo kupi taki klub jak LFC a na twitterze takiego kota jak Fabrizio Romano dalej cisza…

Romano akurat jest overhyped. On po prostu wie jaki dziennikarz daje legitne newsy. Każdy klub ma swojego Pearce, a Romano bezczelnie to wykorzystuje.

Wszystko jest lepsze niż Covid. Czy jesteś anty czy pro, to nie powinno mieć miejsca na forum, ba w wątku związanym z rozważaniami transferowymi.

Czy ja wiem czy bezczelnie? Każdy wie kim jest Romano i zna jego twittera, także informacje, które mu podają, robią to z pełną premedytacją.